Pensionering A. A. Janssen Afscheid D. H. de Boer B. Roelofs nam afscheid Afscheid W. Haverkorn van Rijsewijk De heer Janssen, samen met zijn vrouw, bij zijn afscheid. Op donderdag 28 oktober jl. werd in Emmen afscheid genomen van de heer A. A. Janssen, die in die maand de 65-jarige leeftijd bereikte. Dit afscheid vond plaats ten huize van de familie Janssen, omdat de heer Janssen om gezondheidsredenen al enige jaren niet meer op de brouwerij werkzaam is. Namens het bedrijf waren aanwezig de heer W. J. de Grouw, administrateur afdeling brouwen en mevrouw S. van Kooten, personeeldienst, die de jubilaris een fruitmand en bloemen overhandigden. Hiermede werd voor de heer Janssen zijn ruim 23- jarige loopbaan op de brouwerij aan de Mauritskade afgesloten. De heer Kleiberg overhandigt de heer De Boer het Waddenboek. Op vrijdag 1 oktober jl. werd in huiselijke kring afscheid genomen van de heer D. H. de Boer in verband met het bereiken van de 65-jarige leeftijd. De heer De Boer heeft 29 jaar bij Vrumona gewerkt, de laatste tijd op het projectenbureau. De heer G. T. Kleiberg, groepsdirecteur, liet de loopbaan van de heer De Boer op luchtige wijze de revue passeren. Zijn dank voor deze periode en zijn goede wensen voor de toekomst gingen vergezeld van een zojuist verschenen boek over de Wadden. Namens het personeel bood de heer W. A. Broedelet, plan ning en werkvoorbereider, een cadeaubon aan bestemd voor allerlei boormachinehulpstukken. Tevens waren bij dit gezellige afscheid aanwezig mejuffrouw L. de Groot, secretaresse, en de heren ir. J. W. den Hond, bedrijfsleider, ir. J. M. Deutekom, chef technische dienst en H. Pepping van de personeeldienst. 's Avonds was er nog een bijeen komst met een groot aantal mensen van de technische dienst en ver dere vrienden, waarbij de heer J. H. Havekes, chef centraal magazijn, namens dit gezelschap nog een werkstukhouder aanbood. Op 28 oktober jl. nam de Bossche brouwerijgemeenschap afscheid van de heer B. Roelofs, wachtcommandant bij de Bossche bewa kingsdienst, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, 's Middags werd de heer Roelofs met echtgenote ontvangen door ir. A. K. E. ten Bruggen Cate, bedrijfsleider, waarbij aanwezig waren de heren J. Hoogstraten, chef interne dienst, en N. van Nieuwenhuyzen, hoofd plaatselijke personeeldienst. Tijdens deze ontvangst werd hem de pensioenbrief overhandigd terwijl mevrouw Roelofs bloemen kreeg aangeboden. Tijdens de officiële receptie in de kantine werd het woord gevoerd door de heren Ten Bruggen Cate en Hoogstraten die de plichtsbetrachting en trouw van de heer Roelofs roemden. De heerTen Bruggen Cate dankte de heer Roelofs voor het, dikwijls ondankbare, werk. De heer Hoogstraten kon namens de afdeling interne dienst een cadeau onder couvert aanbieden. Ditzelfde werd gedaan door de heer J. van der Geld, namens het personeel, om naar de wens van de jubilaris te worden besteed aan zijn grote hobby: vogels. Velen hebben hierna van de gelegenheid gebruik gemaakt om de heer Roelofs nog vele gelukkige jaren toe te wensen, samen met echtgenote en klein kinderen, die ook getuige mochten zijn van deze huldiging Een handdruk ten afscheid van de heer Ten Bruggen Cate. Op 30 september 1976 werd in de ontvangstruimte aan de Maaskade te Rotterdam een receptie aangeboden aan de heer W. Haverkorn van Rijsewijk ter gelegenheid van zijn pensionering Na de inleidende woorden van de heer G.v.d. Berg, personeelszaken Rotterdam, werd als eerste het woord gegeven aan de heer B. P. M. M. Hoogeweegen, directeur Hulstkamp. De heer Hoogeweegen memo reerde hoe de heer Haverkorn van Rijsewijk op 1 juni 1959 in dienst trad bij Hulstkamp Zoon Molijn als export-manager. De heer Hoogeweegen bedankte de heer Haverkorn van Rijsewijk voor alles wat deze heeft gedaan voor Hulstkamp's Distilleerderij in het algemeen en voor Hulstkamp Zoon Molijn in het bijzonder. Daarna overhan digde hij hem een envelop met inhoud De tweede spreker was de heer J. H. Burger, chef afdeling E.T.A. De heer Burger haalde het moment aan, dat de heer Haverkorn van Rij sewijk op 1 mei 1973 vanuit Coebergh te Schiedam werd gedetacheerd De heer Haverkorn van Rijsewijk tijdens zijn dankwoord. bij zijn afdeling. Een overgang, die de heer Haverkorn van Rijsewijk bijzonder goed wist op te vangen, mede door zijn grote aanpassings vermogen en een grote dosis humor. Namens de afdeling E.T.A. werd aan de heer Haverkorn van Rijsewijk, die de golfsport beoefent, een golfbag overhandigd. Als derde spreker trad op de heer D. Leegstra, export manager spe ciale markten, die de heer Haverkorn van Rijsewijk namens de Am sterdamse groep een golfcaddy overhandigde. Veel lovende woorden werden nog gesproken door de heren P. Bok- ma, coördinator export gedistilleerd, en A. Muyres, manager duty free Europa. Daarna werd men in de gelegenheid gesteld om in het „bruine café" onder het genot van een drankje afscheid te nemen van de heer Ha verkorn van Rijsewijk. 37

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 37