HEIN EKEN 1 BROUWERIJEN BV N.L.M. 10 JAAR 1000 MAAL FRANKRIJK ing 's-Hertogenbosch De rijke historie van de Heinekenexport naar Frankrijk, die teruggaat naar de jaren rond 1880, kende op dinsdag 19 ok tober 1976 opnieuw een mijlpaal. Op de eerste januari van dit jaar kreeg onze eigen brouwerij organisatie Alsacienne de Brasserie (Albra) als nieuwe taak de behartiging van de Heinekenbelangen in Frankrijk. En ruim binnen de tien maanden passeerde de duizendste vrachtauto met ons bier de brouwerij-poorten van 's-Hertogenbosch op weg naar bestemmingen ergens in Frankrijk. Albra heeft haar taak op energieke wijze aangepakt en wist het boekjaar af te sluiten met een volume, waarvoor in het verleden de volle twaalf maanden nodig waren. Tijdens deze tien maanden transport, waarbij per werkdag gemiddeld vijf auto's op de weg waren, legden de vrachtwa gens op de heenweg samen een afstand van één miljoen kilo meter af. Per keer vervoeren zij zo'n 2000 dozen naar distri buteurs in heel Frankrijk. De organisatie van deze transporten, die door I.T. Holland worden uitgevoerd, is in handen van de Bossche expeditie-afdeling van fysieke distributie. Op de foto van rechts naar links ir. A. K. E. ten Bruggen Cate, bedrijfsleider; ir. L. A. Ch. Rottier, produktieleider; de heren.A. A. de Groot, chef intern transport; C. J. van Beek, onderchef expeditie; C. Volwerk, chef expeditie; H. Schrauwen, chef ver koop I. T. Holland; F. van Eek, chef vervoersplanning I. T. Holland; J. J. F. G. de Vassy, 1e exportmedewerker (Frankrijk) expeditie Den Bosch. In 1976 vierde onze binnenlandse lucht vaartmaatschappij „N.L.M. City Hopper" haar tienjarig bestaan. De Nederlandse Luchtvaart Maatschappij is een dochter van de K.L.M. De toevoeging City Hop per is van recente datum. Men wil hier mee benadrukken dat thans ook gevlo gen wordt naar steden die vlak over de grens liggen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst bij Heineken in Amsterdam die gegeven werd ter gelegenheid van deze verjaar dag, ontving de heer H. Jonker (midden), directeur N.L.M., uit handen van de heer D. Leegstra, adjunct-directeur Heine ken, een speciaal gecreëerd boeket ge droogde bloemen in een zeer grote Delftsblauwe bierpul. Rechts de heer A. T. G. R. Muyres, man ager duty free Europa.

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 34