Illlllllllllllllllll MEDEDELING 27STEJAARGANG 8/76 DECEMBER PERSONEELSBLAD VAN HET HEINEKEN CONCERN Redactie-adres: Postbus 28, Amsterdam Telefoon 020 - 702283, 702264, 702172 REDACTIE: W. J. Bruggeman (hoofdredacteur) Mej. W. A. Unk Mej. P. A. M. Reijnders VASTE MEDEWERKERS: Mej. H. D. van Steenhoven R. G. H. Elfrink REDACTIECOMMISSIE: Mr. J. Th. Kappelle J. E. M. Bruning Mr. D. P. de Graaf Mr. L. M. Pahud de Mortanges Ir. J. B. R. Schwietert J. Siep H. A. H. Verlinden CORRESPONDENTEN: Amsterdam (Stadhouderskade): R. van Es Amsterdam (Mauritskade): H. A. Hesse Rotterdam (Crooswijksesingel): B. G. W. M. Kerstel Rotterdam (Maaskade) en Schiedam: F. G. A. M. Roolaart Den Bosch: Mevr. R. van Eekert Zwolle: L. J. van Rhijn Bunnik: J. H. Havekes Zoeterwoude: H. Klein Leeuwarden: B. W. Siemens Hattem: A. J. Voortman Bij de voorpagina: De glazen wand van de kantine van het hoofdkantoor in Amsterdam werd vorig jaar tegen Kerst mis door de afdeling reclame-service met twee voorstellingen beschilderd. De hiervan gemaakte foto's zijn op de voor pagina tot een soort collage verwerkt. Bij de achterpagina: Deze dia werd wel willend afgestaan door Colortechniek Luyben, Doetinchem. Zoals reeds is bekendgemaakt zijn in de nieuwe structuur van Heineken Tech nisch Beheer de hoofdactiviteiten als volgt gegroepeerd: 1. centrale techniek; 2. centrale tech nologie; 3. centrale inkoop. Met de leiding van H.T.B. zal worden be last drs. P. van Eerde, onder gelijktijdige benoeming tot groepsdirecteur. Tegelij kertijd zullen tot hoofd van de onder 1, 2 en 3 genoemde afdelingen worden be noemd respectievelijk ir. P. Lagaay, ir. A. K. E. ten Bruggen Cate en drs. P. C. Schop, onder gelijktijdige aanstel ling tot adjunct-directeur. Tot opvolger van ir. Ten Bruggen Cate is per 1 juni 1977 benoemd ir. C. Schelte- ma, technical manager te Lagos. Ir. J. W. den Hond, bedrijfsleider van Vrumona, is per 1 -11 -1976 overgeplaatst naar de Divisie Internationaal. Tot zijn opvolger is per 1-1-1977 benoemd ir. L. A. Ch. Rottier, produktieleider in Den Bosch. Ir. Rottier is per 1 december jl. opgevolgd door ir. B. J. van den Berg, produktieleider Amsterdam, Mauritska de. Ir. W. Kool is per dezelfde datum be noemd tot produktieleider van laatstge noemde vestiging. Ir. J. M. Deutekom, hoofd technische dienst Vrumona, die per 1 januari 1977 een functie binnen centrale techniek H.T.B. gaat vervullen, zal worden opge volgd door ir. W. J. M. Janszen, bedrijfs- ingenieur Amsterdam, Mauritskade. Met ingang van dezelfde datum wordt ing. C. Ham benoemd tot bedrijfsingenieur van beide Amsterdamse brouwerijen. Nieuwe correspondent Wegens verandering van functie heeft de heer F. L. M. van Scherpenseel zijn correspondentschap voor de vestiging Amsterdam /Stadhouderskade neerge legd. Frans, hartelijk dank voor je bij dragen in de betrekkelijk korte tijd datje voor Vers van 't Vat bezig bent geweest! Onze nieuwe correspondent voor ge noemde vestiging is de heer R. van Es, die wij van harte verwelkomen in onze kring. Overname van de gehele of gedeeltelijke in houd van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concernstaf dienst Public Relations, tel. 020 - 702257. Pagina: 1 Prettige feestdagen! 2 Colofon, inhoud, mededelin gen 3 Kerstmis 1976 4 Als koning Thialf regeert... 8 Zoetermeer 10 Uit het jaarverslag 12 Levende schimmen 14 Tweedaagse verkoopbijeen komsten 15 De beste b(r)ouwers. Duivenhok staat model 16 De orchideeën van F. L. Dus- senbroek 18 Vliegen, een fascinerende sport 21 Parlant du vin (4) 24 Van wijn weten 25 De ideeënbus 28 Verenigingsnieuws 32 Fotoclub Zoeterwoude 34 Buitenland: Goed nieuws uit Zaïre; 1000 maal Frankrijk; NLM 10 jaar 36 Jubilea en pensioneringen 38 Puzzelhoek 40 Kroniek 42 Proost/Gevatheden 44 Kerstsfeer Kopij en foto's voor het volgende nummer dienen uiterlijk 7 januari a.s. in het bezit van de redactie te zijn.

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 2