HET El EN U. A.J.A. Bosch en A. van de Draay beloond met 450.- Het idee van de heren Bosch en Van de Draay, energie- dienst Zoeterwoude, heeft betrekking op het waterverbruik in het bedrijf. Door de uitspoeltijd van het regeneraat van de sterk zure ionenwisselaars, in gebruik voor de bereiding van produktwater en ketelvoeding-water, te bekorten, wordt een waterbesparing verkregen. Garantiereparaties op ideeënbushorloges Zoals u bekend is, wordt op alle, door ons als geschenk uit gegeven horloges, één jaar garantie gegeven. Deze garantie omvat fabrikage- en afstelfouten die tijdens normaal gebruik blijken. Zo nu en dan worden ons echter horloges ter repa ratie toegezonden die niet onder de garantiebepalingen val len zoals: vastgedraaid bij het opwinden, gebroken kroon en opwindas, glasbeschadigingen en dergelijke. Tot nu toe zijn deze reparaties nog steeds als service door onze leverancier uitgevoerd. Daar de reparatie-afdeling hiervoor echter spe ciale toestemming nodig heeft van haar directie, duren deze reparaties langer dan normaal. Voorts wijzen wij u erop dat de gouden horloges uit de eer ste groep gelegenheidshorloges zijn (vanwege de algemeen gebruikelijke dunne kast) en niet bestand zijn tegen gebruik bij lichamelijk zware arbeid of bij overmatig vochtige werk zaamheden. Degenen, die een horloge onder dergelijke omstandigheden wensen te gebruiken, adviseren wij het Seiko-horloge te nemen, dat vanwege de aanmerkelijk zwaardere uitvoering beter bestand is tegen ruw gebruik. Tenslotte willen wij u erop attent maken dat het noodzake lijk is dat elk, van ons toegezonden horloge, vergezeld gaat van een geldig garantiebewijs. In de afgelopen periode ontvingen de volgende medewerkers een beloning (vergezeld van een daarbij behorend geschenk) of een aanmoedingspremie voor hun idee. AMSTERDAM II Naam Afdeling Beloning D. R. Maluw verpakken 150,— H. K. M. Arens verpakken 85,— Aanmoedigings premie J. Slenders/P. C. Rooth lagerkelder 25,— G. Elzinga belading 25,- L. Navarro Aleazar bottelarij 25,- Th. Tabbers belading 25,- Chr. Gulinck C.T.D. 25,- H. W. van Beek fustenvulafd. 25,- BUNNIK Beloning H. J. Knops bottelarij 200,— H. Wilkes techn. dnst 200,— A. C. Heijn stor. dnst 200,— A. de Kruyf/P. N. de Jong techn. dnst 200 Aanmoedigings premie H. Busscher spec, markten 25,- W. J. J. Oostveen garage 25,- W. M. Kreté/K. van de Bogaert/L. van Lindt/ J. F. Dekkers/W. Scheepens bott./lagerkelder DEN BOSCH J. van lersel M. van de Steen/ H.van Avendonk J. L. A. M. van Berkom L. H. de Boer J. W. A. van de Heuvel A. L. J. M. van de Heuvel J. H. G. Kiesebrink J. Meisenbourg E. J. Pardoel J. W. H. van Vught J. A. van Bijnen L. J. P. van 't Zand HATTEM T. de Jong mej. G. Noorman T. de Jong LEEUWARDEN Beloning W. van Ooy gistkelder 125,— J. Spoelstra W. H. Schuurmans mech. werkpl. 100,- F. Roskam/G. Verhoeven brouwhuis/E.T.W. 100,— W. Ritmeyer/A. Blom magazijn f 100,— C. Verkennis stor. dnst f 100,— A. Douma J. L. W. Adriaanse bottelarij 100,— M. F. Venrooy mech. werkpl. 100,- ZOETERWOUDE J. C. Lievens bottelarij 75,- C. Doomernik bottelarij 35,- J. Robavs H. L. W. van Rijn bottelarij 25,- J. Laue C. Zwaan Aanmoedigings- J. D. Bonte premie A. C. W. Wittens bottelarij 25,- A. C. Claasen kwal. dnst 25,- J. Veldhoven/B. v.d. Aa/ P. van Oort/J. de Werdt/ M. van de Lee/J. A. v.d. Heuvel/A. Ophof kwal. dnst S. Hernandez Sanchez bottelarij B. A. M. Zegers bottelarij J. J. van Dijk L. Stello stor. dnst bottelarij bottelarij bottelarij lagerkelder brouwhuis bottelarij bottelarij bottelarij bottelarij bottelarij bottelarij planning control technologie planning control emballage bedieningsman mech. werkpl. ontvangsten bewaking stor. dnst bedr. kantine dienstgebouw 25,- 25,- 25,- F. Witjens/W. I. Hartmans bewaking P. J. Sas/J. Bedijn bewaking H. A. van Schaik bottelarij R. C. Meenhorst sal. adm. 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- f 20,— 20,— 15,— 15,— f 12,50 12,50 10,— Beloning 70,- 70,- 50,- Beloning 50,— Aanmoedigings premie 25,- Beloning 100, 40,— 35,— 30,— Aanmoedigings premie 25,— 25,- 25,- 25,— 25,- 25,- 27

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 27