TWEEDAAGSE VERKOOPBIJEENKOMSTEN De gastspreker aan boord was de heer W. H. Kruiderink, directeur van het IDAC (In stituut van distributie-activiteiten) en voorzit ter van de Federatie van organisaties van groothandelsbedrijven. In de maand oktober kwamen zowel de vertegenwoordigers thuisverbruik bier als hun collega's van de sector frisdran ken, elk met hun verkoopleiding, voor de Varende vertegenwoordigers en verkooplei ding thuisverbruik bier tijdens een van de presentaties. voor het nieuwe (boek)jaar te ontvou wen. Tevens werden de nieuwe recla mecampagnes gepresenteerd en voer den enkele gastsprekers het woord. In de .Leeuwenhorst waren behalve de vertegenwoordigers thuisverbruik ook de specialisten horeca aanwezig. Ge zien de verschillende problematieken in de onderscheidene marktsegmenten waren de presentaties hiervan tijd tot tijd gescheiden. Een belangrijk aspect van deze bijeenkomsten is verder het onder ling contact en het uitwisselen van ge gevens en ideeën.. Na afloop van twee dagen inspanning (en ook wel enige ontspanning) keer den allen terug naar hun „basis", volle dig geïnformeerd en gemotiveerd voor een goede start in het nieuwe boekjaar. De specialisten horeca (frisdranken) tijdens een van de voor hun groep gegeven presen taties. Een aandachtig gehoor tijdens de ochtend presentatie op de eerste dag in de Leeuwen horst. jaarlijkse tweedaagse bijeen. De bier mannen deden dat op 14 en 15 oktober Beide bijeenkomsten waren bedoeld om terug te blikken op de resultaten van het afgelopen jaar en om daarha de plannen jl. aan boord van een schip dat van Nij megen vertrok, hun frisdrankencollega's bleven aan de wal en wel in het con grescentrum Leeuwenhorst in Noord- wijkerhout op 26 en 27 oktober jl.

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 14