EEN HISTORISCHE GEBEURTENIS VOOR DE EXPORTGROEP Den Bosch, 30 september 1976. De his torische gebeurtenis, die op deze don derdag plaatsvond, betekende de vie ring van een nieuw export-record: Dit jaar zijn voor het eerst in één jaar meer dan 10 miljoen dozen Heineken ver scheept naar de Verenigde Staten van Amerika. Voor deze gelegenheid kwam de heer L. van Munching met zijn vrouw naar ons land. In de wekelijkse exportvergadering de bijeenkomst die in de wandeling wel de machinekamer van het exportge- beuren wordt genoemd was de heer Van Munching het middelpunt van de feestelijke stemming. Uit handen van drs.P.P. Snoep, directeur groep export/ marketing control, ontving hij een oud- hollands zeilschip in zilver, met volle wind in de zeilen, als symbool van de Met enige toepasselijke woorden overhandigde exportdirecteur Snoep het zilveren kleinood aan de heer Van Munching. nauwe transatlantische samenwerking. Natuurlijk werd daarbij grote aandacht besteed aan alle activiteiten die voor dit record aan beide zijden van de oceaan moesten worden ontplooid. Zowel het werken aan de frontlinie van het Heine ken gebeuren als het gigantische succes van de verkooporganisatie van Van Munching in de Verenigde Staten werd door de heer Snoep belicht. De vertaling op het voetstuk luidt: Aangebo den aan Van Munching Co.. Inc. ter gele genheid van de verscheping van de tienmil joenste doos Heineken in één jaar. Samen met enkele deelnemers aan de wekelijkse exportvergadering. Van rechts naar links de heren L. van Munching, J. H. Burger, ir. B. A. Horstman en B. A. Mense. V.l.n.r. de heren W. B. J. van der Breggen, ir. L. A. Ch. Rottier, J. Klarenbeek en G. C. Broere. De heer Van Munching leest de tekst op het voetstuk. 7

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 7