vers vail val IIiIIIiIIIiiIiiIM 27STE JAARGANG 7/76 OKTOBER PERSONEELSBLAD VAN HET HEINEKEN CONCERN Redactie-adres: Postbus 28. Amsterdam Telefoon 020-702283, 702264, 702172 REDACTIE: W. J. Bruggeman (hoofdredacteur) Mej. A. Lodeweegs Mej. P. A. M. Reijnders VASTE MEDEWERKERS: Mej. H. D. van den Steenhoven R. G. H. Elfrink REDACTIECOMMISSIE: Mr. J. Th. Kappelle J. E. M. Bruning Mr. D. P. de Graaf Mr. L. M. Pahud de Mortanges Ir. J. B. R. Schwietert J. Siep H. A. H. Verlinden CORRESPONDENTEN: Amsterdam (Stadhouderskade): F. L. M. van Scherpenseel Amsterdam (Mauritskade): H. A. Hesse Rotterdam (Crooswijksesingel): B. G. W. M. Kerstel Rotterdam (Maaskade) en Schiedam: F. G. A. M. Roolaart Den Bosch: Mevr. R. van Eekert Zwolle: L. J. van Rhijn Bunnik: J. H. Havekes Zoeterwoude: H. Klein Leeuwarden: B. W. Siemens Hattem: A. J. Voortman Bij de voorpagina: Een recente luchtop name van onze brouwerij in Den Bosch met op de voorgrond het nieuwe kan toor. Nieuws uit deze vestiging op pagina 4 en 5. Bij de achterpagina: Al bijna historisch is deze opname uit de eerste jaren van de Bossche brouwerij: het torenbrouw huis, ook wel blokziederij genoemd, het oudste gedeelte van het brouwhuis complex. Wijziging in de redactie Na ruim tweejaarals redactie-assistente aan ons personeelsblad te hebben mee gewerkt, heeft mejuffrouw A. Lode weegs op 30 september jl. onze dienst verlaten. De redactiecommissie is haar erkente lijk voor haar aandeel gedurende deze tijd in de totstandkoming van Vers van 't Vat. Haar plaats is per 1 november ingeno men door mejuffrouw W. A. Unk, die voordien werkzaam was op onze vesti ging in Bunnik. Rectificatie In het artikel in Vers van 't Vat 6/76 over de Nieuwe Oogst van Coebergh is de functie van ir. C. Bremer abusievelijk omschreven als produktieleider van de vestiging Schiedam. Dit moet zijn be drijfsleider. Produktieleider is de heer J. van de Putte. Sinterklaasfeest Bunnik ledereen die het Sinterklaasfeest op zaterdag 4 december in Bunnik wil mee maken, kan daarvoor inschrijvingsfor mulieren halen bij mevrouw E. Benders in Bunnik. De ingevulde formulieren dienen vóór 10 november a.s. bij haar ingeleverd te zijn. Overname van de gehele of gedeeltelijke in houd van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concern-staf dienst Public Relations, tel. 020-702257. In dit nummer Pagina 1 Luchtopname Den Bosch 2 Colofon, inhoud, mededelingen 3 Kennismaking C.O.R. - commissarissen 4 Nieuwe Bossche colonne in bedrijf 5 Voor het eerst 4 miljoen hl! 6 Slijtersvakbeurs; nieuw etiket Van Vollenhoven Stout 7 Hoogtepunt voor exportgroep 8 Uitbreiding Aba; R.G.H.M. Kortleven en J. Weemaels: 25 jaar Heineken in België 10 Den Bels in Den Bosch 14 Casino Den Bosch draait op volle toeren 16 Ideeënbus; winnaars Eendracht-reis; hooiberg en zwarte zwanen in Zoeterwoude 18 Ritmans reizen 20 Parlant du vin (3) 22 Jubilea en pensioneringen 23 Verenigingsnieuws 26 WK vierspanraces; Peter Bakker: autocross 28 Kroniek 30 Proost 32 'Historische' foto Kopij en foto's voor het volgende nummer dienen uiterlijk 15 november in het bezit van de redactie te zijn. 2

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 2