PERSONALIA BUITENLAND DANKBETUIGINGEN AMSTERDAM I Gehuwd: G. de Lange (bott.) met mej. H. L. Lefèvre A. Dijkstra (belading) met mej. J. M. van Beek Geboren: Marcella, d.v. W. W. A. Klein (kelders) Karen, d.v. H. Cerneus (belading) Maria D. C., d.v. M. Gomez Vinuesa (bott.) Michel, z.v. C. Tolsma (storingsd.) Aran, z.v. J. M. H. Boskma (kelders) Ambor, d.v. P. J. A. v.d. Berg (O.S.) Maya A. H.. d.v. mevr. C. A. A. M. Artist (pi. adm.) AMSTERDAM II Gehuwd: H. J. Vaneveld (kwal. dienst) met mej. M. E. Bos J. Martin (bott.) met mej. E. Buchert J. J. de Boer (onderh. alg.) met mej. M. B. E. Broersen Geboren: Linda, d.v. F. Exposito Marcelino (bott.) Philomena J., d.v. J. R. Kaan (fustenvul.) Frans, z.v. M. J. T. Buys (kwal. dienst) BUNNIK Gehuwd: A. van Rooijen (verk. binnend.) met mej. M. Jansen Geboren: Guido, z.v. P. Meijers (bott.) Roy, z.v. R. Nizzer (meet- en regeltechn.) Astrid, d.v. C. Coumans (bott.) Corinne, d.v. G. de Vos (bott.) Cornelis, z.v. C. de Hoop (bott.) HATTEM Geboren: Erica, d.v. W. van Dieren (bott.) 'S-HERTOGENBOSCH Gehuwd: M. A. van Ropy (mechan. werkpl.) met mej. T. Udink Mej. E. Dorff (pi. adm.) met de heer A. J. C. J. Janssen Geboren: Martina, d.v. G. van Gelder (bott.) Chantal, d.v. H. L. M. M. v.d. Wal (bott.) 28 ROTTERDAM Gehuwd: Mej. J. H. Spijkman (H.R.C.) met de heer W. Bakker ZOETERWOUDE Gehuwd: J. H. Vos (tekenk. elektro) met mej. H. Tiben L. G. M. Meeuwsen (kwal. dienst) met mej. J. J. Werson M. J. Klerks (fys. lab.) met mej. C. M. J. den Elsen Geboren: Jorit, z.v. B. A. M. v. Leeuwen (bott.) Petra A., d.v. J. C. Wessels (techn. inkoop) Adrianne G., d.v. A. v. Dijk (spec, bott.) Martijn J. z.v. A. J. v. Nierop (bott.) Cornelie I., d.v. H. Kloek (techn. opl.) Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik directie en medewerkers bedanken voor de belangstelling, getoond ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum, temeer daar ik wegens ziekte al enige jaren niet meer actief werk zaam was. D. Korte Mede namens mijn vrouw, kinderen en klein kinderen, wil ik u langs deze weg hartelijk dankzeggen voor de bijzonder prettige dag, die u ons hebt bereid op 31 augustus jl. bij mijn pensionering. Tevens dank ik u voor de giften, die wij mochten ontvangen. Wij hebben het op prijs gesteld dat uw ver tegenwoordiging de reis naar mijn huidige woonplaats Cuyk heeft willen maken. Ik hoop dat ik spoedig in de gelegenheid zal zijn om een bezoek aan de brouwerij te brengen. Het heeft mij bijzonder getroffen, dat u mij nog niet vergeten was ondanks het feit dat ik al vele jaren niet meer op de brouwerij werkzaam ben. P. van Dijk Mede namens mijn vrouw en kinderen dank ik iedereen hartelijk voor de belangstelling en de cadeaus, die ik bij mijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. Deze dag zal ons nog lang in herinnering blijven. A. Schutter Op 22 augustus is de familie J. de Jager met verlof uit Gisenyi in Nederland aangekomen. De heer H. Rodenburg is, vergezeld van zijn gezin op 25 augustus vertrokken naar Kinshasa, na het verlof in Nederland te heb ben doorgebracht. De familie J. H. M. Witte is na een korte detachering bij Nigerian Breweries Ltd. in Lagos op 25 augustus in Nederland aangekomen. De heer D. G. Wijnveldt is, samen met zijn gezin, op 25 au gustus uit Indonesië naar Nederland terug gekeerd. Na het verlof in Nederland te heb ben doorgebracht is de familie T. B. Heij- broek op 27 augustus weer vertrokken naar Mondou. Na genoten verlof is de familie P. Hamers op 3 september naar Kumasi te ruggereisd. De heer en mevrouw J. W. C. Loeff zijn op 5 september uit Moundou naar Nederland teruggekeerd. Op 6 september is de familie G. N. Bouma met verlof uit Port- of-Spain in Nederland aangekomen. Na het verlof in Engeland te hebben doorgebracht is de familie B. W. Sarre op 7 september terug gevlogen naar St. Lucia. De familie S. Sikkema is op 8 september teruggekeerd naar Bukavu, na het verlof in Nederland te hebben doorgebracht. Naeen korte periode van detachering bij Kumasi Brewery Ltd. in Ghana is de heer T. E. H. Haggenmacher se dert 11 september wederom werkzaam in Zoeterwoude. De families H. Otter en P. L. van de Walle zijn na genoten verlof op 10 september naar hun standplaatsen terug gekeerd, respectievelijk Kigali en Kinshasa. De familie J. G.vanDalenisop17 september naar Nigeria vertrokken. Sedert deze datum treedt de heer Van Dalen op als installation manager bij Nigerian Breweries Ltd. in Aba. Sedert 20 september is de heer W. Grethe ge detacheerd bij BralimaS.A.R.L. in Zaïre, waar hij tijdelijk belast is met de functie van chef service technique in devestiging Kisangani. De heer F. Mulder is op 20 september uit Port-of-Spain met verlof in Nederland ge arriveerd. Zijn echtgenote was reeds eerder aangekomen. Op 24 september is de familie W. R. van der Jagt na genoten verlof terug gereisd naar Paramaribo. De familie P. J. Kat is op 26 september uit Kuala Lumpur in Ne derland aangekomen om hier het verlof door te brengen. GESLAAGD J. A. F. Beerens, centr. documentatiedienst A/Wet, basisopleiding bibliotheken A1/2 A. Bender, C.A.D. Zoe, Havo Th. B. Buunen, computercentrum R/Cr, Ambi org. normen en struc. S1 J. den Breejen. C.A.D. R/Cr., alfabetisch rangschikken G.O. F. Engels. C.A.D. Zoe. basisopl. bibliotheken A1/2 A. P. Groenendijk, centrale fotografie Zoe, dipl. A deel 2 Mevrouw J. H. Meyer-Huntelaar, plaatselijke adm. A/Wet, Mavo 4 L. Gazan, assurantiën A/Wet, S.V.V.-assu rantie B P. M. M. van Rooy, centr. mutatiecentrum R/Cr, vakbekwaamheid voor het cafébedrijf O. A. Stam, computercentrum R/Cr, Ambi S3 systeemonderzoek H. J. H. Valk, fiscale zaken A/Wet, leer der openbare financiën integratie bedr. en fisc. problemen W. Spuit, C.A.D. R/Cr, dipl. A deel 2 klein- offsetreprograaf J. G. A. van Willigenburg, bedrijfsbureau A/Hel, ready work factor Voor het tentamen Elementaire Informatie verzorging PBNA: A. Boogaard, pl. adm., A/Wet H. W. v.d. Bosch, centr. mutatiecentr., R/Cr Mevr. M. A. A. Bosma-Kroesen, pl. adm.. Bunnik J. A. v. Duuren, centr. mutatiecentr.. R/Cr N. Erades, loonadm., Zoe Mevr. M. M. v.d. Hoeven-Sleeuwenhoek, pl. adm., R/Cr Mej. Y. M. J. v. Lee, loonadm., H/Rie Mej. M. B. v.d. Linden, loonadm., H/Rie Mevr. O. P. Luman-Merison. pi. contr.. A/Mau R. C. Meenhorst, loonadm., R/Cr B. Middeldorp, loonadm., Bunnik Mej. A. Stroker, loonadm., A/Hel Voor het tentamen Elektronische Informatie verwerking PBNA: A. J. Angenent, int. acc.dienst, R/Cr T. P. Boekema, bedrijfsbur., H/Rie R. W. de Boer, pl. adm., A/Wet H. D. M. Bongenaar, pl. adm., Bunnik F. den Held, kostprijscal., Zoe P. B. F. Diesveld, pl. adm., A/Wet A. S. O. Hung Tim Sue, pl. adm., A/Wet J. J. M. Kamps, centr. mutatiecentr., R/Cr G. W. J. v. Kessel, drankengr.h., A/Mau J. Teeuwen, verk. bur. gedistill., Schie A. M. de Schepper, drankengr.h., A/Mau H. Stoof, pl. contr., Zoe H. J. H. Valk, fisc. zaken, A/Wet W. J. A. de Wilde, pl. contr., A/Mau

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 28