VOETBALVELD ZOETERWOUDE INGEWIJD ROTTERDAMMERS BILJARTEN WEER De heer Schipper verrichte de aftrap. Met een wedstrijd tussen de Heineken voetbalvereniging Zoeterwoude en de oud-internationals werd zaterdag 25 september jl. het voetbalveld aldaar offi cieel in gebruik genomen. Na de aftrap door ir. W. F. Schipper ont wikkelde zich een bijzonder aantrekke lijke wedstrijd, waarin het Heineken team ook tot verrassing van de routiniers goed tegenspel bood. Vóór rust ont stonden zelfs voor de thuisclubs enkele droomkansen, die men echter niet wist te benutten. In de tweede helft maakte de oude glorie wat meer show, maar de wedstrijd bleef het aanzien alleszins waard. Toen scheidsrechter Ch. Corver, die geassisteerd werd door P. Waag- meester (eveneens Heineken) en P. Bervoets, voor de laatste maal floot, De dames in actie. De beide elftallen. Achterste rij v.l.n.r. T. van Ede, L. v. d. Lugt. F. v. d. Lee. W. de Vries, A. Lenstra, P. Bervoets, O. Roffel, Ch. Corver, R. Wiersma, P. Waagmeester, M. Vrugteveen (H), P. Ouderland, T. Uffink (H), J. Villerius, N. Hoekzema (H), F. Soetekouw, G. Bolink H voorste rij v.l.n.r. de overige Fleineken spelers A. Bervoets, E. Flulsbos, H. de Wit, G. Bontje, A. van Delft, L. Slappende!, R. Overgaauw, A. v. d. Voet, A. Kooy, G. Gressie en D. Berveling. De oud-internationals C. Adelaar, T. Bos- selaar, F. Bouwmeester, D. Schrijvers en speler/coach J. Stoffelen ontbreken op de foto. Na een periode van ruim twee jaar, waarin wij niet meer beschikten over een gelegenheid om op de brouwerij te kun nen biljarten, kunnen wij tot onze grote vreugde mededelen, dat wij erin ge slaagd zijn een zeer geschikte zaak te vinden, waar wij onze sport kunnen beoefenen. Dit is het onlangs geopende biljartcen trum „Nieuw Rubroek", aan de Goudse- rijweg 201, van Jan en Gerry Nieuwen- huysen, waar 4 biljarts en 3 wedstrijdta fels een plaats hebben gevonden. Dinsdagavond 21 september hebben wij daar onze eerste vriendschappelijke wedstrijd gespeeld tegen B.V. Zwaans Vrienden. Deze gezellige ontmoeting hebben wij met grote cijfers verloren, maar hoe kon het ook anders! In de eerste partij overblufte Cas Zwaan van café De Wetering ons al met een serie van 55 caramboles! Vanaf deze plaats willen wij het oude P.U.R.-bestuur bedanken voor al het goede werk dat het zoveel jaren voor ons heeft gedaan. Wij weten dit op de juiste wijze te waarderen en daarom ook zijn wij gelukkig dat u op het juiste moment Een hachelijke situatie voor het Fleineken doel. was de stand 8—2 in het voordeel van de oud-internationals. In een vóórwedstrijd hadden de Heine ken dames hun Datsun collega's met grote cijfers (10—0) verslagen. 24

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 24