Is A. Schutter Ir. J. Th. Jonkers Op 1 September jl. was het 25 jaar geleden dat ir. J. Th. Jonkers, regional technical manager, in dienst trad bij Heineken. Vanwege dat feit werd in het ontvangstgebouw ,,De Hooiberg" te Zoe- terwoude een receptie gehouden. Na een wel komstwoord van de heer H. C. Bolk, hoofd personeeldienst internationaal, en het voorlezen van telegrammen van onder andere drs. A. Miedema en ir. A. K. E. ten Bruggen Cate, overhandigde hij het personeelscadeau aan de jubilaris. Om dat de receptie op verzoek van de heer Jonkers een informeel karakter droeg, was het eremetaal reeds in besloten kring door de heer J. van der Werf, lid van de raad van bestuur, opge speld. De heer J. H. Riesmeyer, groepsingenieur, sprak de ju bilaris namens de groep Noord- en Zuid-Afrika toe. Enkele herinneringen liet de spreker nog eens de revue passeren. Na de toespraak werd de jubilaris een cassette-deck aangeboden. Vervolgens nam de heer Jonkers zelf de microfoon ter hand om allen hartelijk te danken. Om niet te veel receptietijd in beslag te nemen wilde de jubilaris zijn dankwoord niet te lang maken, hoewel 25 jaren hem heel wat „wapenfeiten" hadden opgeleverd. Op 31 augustus jl. nam de heer P. van Dijk in huiselijke kring afscheid van de brouwerij. De heer Van Dijk werkte tot voor enkele jaren in de bottelarij van de Amsterdamse brouwerij aan de Mauritskade. Thans is hij woonachtig in Cuyk (bij Nijme gen). Bij zijn afscheid waren vanzelfsprekend zijn echtge note, kinderen en kleinkinderen aanwezig. Daarenboven wa ren de heren F. N. Borsch, voormalig chef van de heer Van Dijk, en P. Drost, een collega, alsook mevrouw S. van Kooten van de personeeldienst, naar Cuyk gekomen. Tijdens het gezellig sa menzijn kreeg de heer Van Dijk bloemen, een fruitmand en een envelop met inhoud aangeboden. Op dinsdag 14 september jl. was het een kwart eeuw geleden dat de heer A. Schutter bij Heine ken in dienst trad. Hij begon als monteur in de garage aan de Quellijnstraat te Amsterdam. En kele jaren geleden ging hij over naar de centrale diensten drankengroothandels, waar hij nu nog werkt. De heer en mevrouw Schutter werden met hun kinderen ont vangen in de lunchkamer van de brouwerij aan de Stadhou derskade in Amsterdam, waarbij eveneens de ouders van de heer Schutter waren uitgenodigd De heer Schutter senior is zelf ruim 43 jaar bij de brouwerij werkzaam geweest. De heer G. T. Kleiberg, groepsdirecteur, reikte, na een terug blik in het verleden, de speld en de gratificatie uit. Ook waren aanwezig de heren Tj. J. Jellema, drs. K. B. A. van der Schuyt en ir. J. G. van Heek, allen werkzaam bij de concern-dranken- Zilveren jubilaris Schutter, die. met zijn vrouw, veel plezier heeft tijdens de aanbieding van een der cadeaus. groothandels, en de dames M. A. Menting en E. M. Tjassens Keiser, beiden van de personeelsdienst commercie. Vervol gens werd de jubilaris in 't Koelschip toegesproken door de heer Van der Schuyt namens de centrale diensten dranken groothandels en de heer F. J. M. de Haan, namens de dran kengroothandels. Behalve een prachtige wandversiering van keramiek werd de heer Schutter op originele wijze een symbolisch cadeau, dat betrekking op zijn dagelijkse werkzaamheden had, aange boden. Daarna volgde een gezellige en drukbezochte receptie. Het was een complete familiebijeenkomst ter gelegenheid van het afscheid van de heer Van Dijk. 0 De heer Jonkers tijdens zijn dankwoord 22

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 22