GESLAAGD Diverse vaatjes ONZE DIENST VERLIETEN In memoriam J.A.NIJHOF op 26 juli weer vertrokken naar St. Lucia. Op dezelfde dag is de familie G. J. M. Wit- teveen, na genoten verlof, naar Lagos terug gekeerd. De heer A. van der Wilt is, verge zeld van zijn gezin, op 7 augustus uit Kinshasa naar Nederland teruggekomen. De familie H. Böhmermann is op 28 juli vertrokken naar Nigeria. Sedert deze datum is de heer Böh mermann belast met de functie van specialist argon are welding bij Nigerian Breweries Ltd. in Aba. Met ingang van 28 juli is de heer J. D. Verwey overgeplaatst van Kuala Lumpur naar Lae, waar hij de functie van installation specialist vervult bij South Pacific Brewery Ltd. Na een periode van detachering bij South Pacific Brewery Ltd. is de heer B. En- gel, na genoten verlof, sedert 29 juli werk zaam als chief engineer bij Malayan Brewe ries in Kuala Lumpur. De familie B. W. Sarre is op 29 juli voor verlof uit Vieux-Fort in En geland aangekomen. De heer F. Huybrecht is, vergezeld van zijn gezin, op 30 juli terug gekeerd naar Kisangani. Op 31 juli is de familie P. L. van de Walle voor verlof uit Kins hasa in Nederland aangekomen. Na een detachering bij Birra Dreher S.p.A. te Massa- fra is de heer J. J. Commissaris sedert 2 au gustus wederom werkzaam bij het projecten bureau Zoeterwoude. De heer A. de Voogd is, samen met zijn gezin, op 3 augustus voor verlof uit Lagos in Frankrijk aangekomen. De heer P. C. Meertens is op 5 augustus voor verlof uit Fort-de-France in Nederland aangekomen en inmiddels op 18 augustus weer teruggereisd. De heer en mevrouw J. Cremer zijn op 6 augustus teruggekeerd uit Kisangani. De familie J. O. Dik is op 6 au gustus naar Nigeria vertrokken. Sedert deze datum vervult de heer Dik de functie van ins tallation specialist bij Nigerian Breweries Ltd. in Aba. *Op 7 augustus zijn de familie A. Ferdinandus en de heer L. Th. M. Hilter- mann uit Lagos in Nederland aangekomen. Mevrouw Hiltermann was reeds eerder gear riveerd. De heer H. Timmer is, na het verlof in Nederland te hebben doorgebracht, op 10 augustus teruggekeerd naar Kaduna. Zijn gezin bevindt zich nog in Nederland. De familie P. Phaff is op 12 augustus voor verlof uit Jakarta in Nederland aangekomen. Sedert 13 augustus bevindt de familie J. B. Groothuis uit Bujumbura zich voor verlof in Nederland. De familie J. A. M. van Knip penberg is, na in Nederland het verlof te heb ben doorgebracht, op 13 augustus weer ver trokken naar Boma. De heer C. D. M. Koopmans is na genoten verlof op 13 augustus vertrokken naar Freetown. Zijn echtgenote bevindt zich nog in Nederland. Na het verlof in Nederland te hebben door gebracht is de heer C. Scheltema op 13 augustus teruggereisd naar Lagos. Zijn gezin is hem 20 augustus gevolgd. Na een korte detacheringsperiode bij Nigerian Breweries Ltd. in Aba is de heer A. Filé op 14 augustus in Nederland aangekomen. Eveneens zijn op deze datum de families W. R. van der Jagt en L. J. Ooms respectievelijk uit Paramaribo en Kisangani voor verlof in Nederland aangeko men. Op 21 augustus is de heer M. H. van Deursen uit Boma met zijn gezin voor verlof in Nederland gearriveerd. Met ingang van 1 augustus is de heer E. A. Olde Monnikhof overgeplaatst van Alsacienne de Brasserie in Straatsburg naar Zoeterwoude, waar hij de leiding heeft gekregen over de afdeling plan ning control Heineken Technisch Beheer. AMSTERDAM I Mevr. M. A. Menting (personeeldienst divisie Nederland) voor H.B.O. Arbeidsmarktpoli tiek/Personeelsbeleid J. C. Erenstein (fysieke distributie) voor EVO-Testimonium expeditie en transport bin nenland. B. J. Geurts (C.A.D.) voor cursus BI bedr. ar- chiefk. J. J. M. Haazen (buitenl. bel.) voor mod. bedr. adm. R. Hofman (pl. adm.) voor prak. dipl. boekh. J. A. Swagerman (pl. adm.) voor mod. bedr. adm. G. W. G. M. v. Fessem (pl. sal.adm.) voor soc. verzek. D. Roks (fisc. zaken) voor 3e jr. federatie v. belastingcons. P. H. v. Heijst (market, gedistill.) voor recla mecursus S.R.M AMSTERDAM II M. Geel (verkoop thuisverbruik bier) voor het praktijkdiploma bedrijfseconomie J. E. M. Kloosterman (bedr. bur.) voor prak.dipl. boekh. mej. A. M. A. v. Rijn (bedr. bur.) voor Steno Nederlands. DEN BOSCH J. H. van de Wiel (interne dienst) voor het N.B.O.B.-diploma (Nederl. bond voor onbe zoldigd bewakingspers.). Mej. P. A. R. de Vré (brouwerij alg.) voor ste no Nederlands. E. Teirlinck (mechn. werkpl.) voor cursus ge- vord. booglassen. A. A. M. van Leijden (mechn. werkpl.) voor cursus besturingstechn. J. W. M. Beckmann (bedr. bur.) voor cursus arbeidsanalist deel I L. J. J. Hersmus (pl. adm.) voor mod. bedr. adm. R. H. D. v. Valkenburg (C.V.A.) voor mod. bedr. adm. ROTTERDAM M. H. C. Heins (pl. adm.) voor mod. bedr. adm. R. A. L. de Leeuw (C.V.A.) voor prak. dipl. boekh. C. Seltenrijck (comp. centr.) voor Ambi T2- Cobol en Ambi W1 /3 wiskunde. ZOETERWOUDE Mej. M. Hijman (C.K.D. buitenland) voor het diploma machineschrijven L. C. J. Vaessen (tekenkamer) voor H.T.S. J. M. van Steenwijk (aroma en smaak) voor M.B.O. scheikunde Mej. P. Christiaanse (personeeldienst) voor H.B.O. Arbeidsmarktpolitiek/Personeelsbe- leid. A. de Niet (meet- en regeltechn.) voor het dipl. basisk. bestandorg. en basisk. informatica. ZWOLLE Mevr. G. Hartman (gew. verk. secr.) voor ste no Nederlands. Te koop aangeboden gashaard DRU Stellare, cap. nom. 10.500 kcal. Inlichtingen bij mevr. M. Admiraal, kantoor R/Cr, toestel 457. Amsterdam I: F. Özer; G. v. d. Brink; P. E. Dek; C. H. Boukamp; Th J. H. v. Gelder; J. Fontan Sabajanes. Amsterdam II: C. G. T. Bouwman; P. Ganzalez Garcia; J. B. Sint Jago; P. J. v. d. Berg; A. Camacho Parra; J. A. van Wijk; G. G. Bitter; B. Zeilmaker. Den Bosch: mevr. M. J. M. Kitslaar-Schellings; mevr. A. A. M. E. Ophof-van Nuenen; J. M. A. Dollekens; M. A. W. M. v. d. Bighelaar; H. H. W. M. Salfischberger. Rotterdam: mevr. W. G. Hogenbirk; F. J. J. van Toledo. Zoeterwoude: mej. F. R. de Vries. Zwolle: J. Brugman. Verslagenheid, machteloosheid, het niet kunnen bevatten, overvielen ons bij het vernemen van het fatale auto ongeluk, dat onze vertegenwoordiger Johan Nijhof op de ochtend van de 13de augustus was overkomen. Nog maar net van huis, op weg naar zijn eerste afspraak, werd hij de dupe van een beoordelingsfout van een an der. Het leven van een man, die op 57- jarige leeftijd nog zoveel plannen had, die met zijn persoonlijkheid en en thousiasme niet alleen privé maar ook zakelijk in een vriendensfeer werkte, werd abrupt afgebroken. De heer Nijhof was, na destijds bij Coebergh in dienst te zijn getreden, ruim 22 jaar bij ons concern werk zaam, de laatste jaren bij Reuchlin B.V. Zijn heengaan laat bij ons een grote leegte achter. Zijn opbouwende kritiek en zijn vriendschap zullen wij missen. Hoe groot het verlies voor mevrouw Nijhof zal zijn, kunnen wij slechts gis sen. Zij was voor hem de vrouw, de stimulerende factor, die iedere man achter zich mag wensen. En hoe enthousiast was de heer Nij hof, als hij over zijn dochter sprak. Wij hopen, dat zij beiden de kracht zullen vinden om in zijn geest door te gaan met het werk en de studie, waar op hij zo trots was. Moge hij rusten in vrede. 25

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 25