PERSONALIA BUITENLAND DANKBETUIGINGEN AMSTERDAM I Gehuwd: F. L. M. v. Scherpenseel (P.P.D.) met mej. Ph. Gallagher Geboren: Olaf, z.v. P. Meijaard (adm. buitenl. bel.) Willem E. A. z.v. W. E. van Till (div. intern.) Serino, z.v. C. E. Tan A Kiam (brouwhuis) Hélène J. C. d.v. J. C. Erenstein (fys.distr.) Rogier J., z.v. J. D. Feikema (ontw. reel.) AMSTERDAM II Gehuwd: K. Venema (brouwen) met mej. C. T. Vlaan- deren-Oldenzeel A. S. O. Hung Tim Sue (pi.adm.) met mej. A. Chin A Tarn Geboren: Pedro J. M. z.v. Ferreras Furonas (bott.) Donalda, d.v. C. Griepsma (brouwh.) Isabel, d.v. A. Camacho Parra (belading) Monica, d.v. V. Montes da Silva (int. dienst) Joy J. S. d.v. L. F. v. d. Minne (market, bier) Brendan, z.v. J. Verheul (market-research) Danielle E., d.v. D. de Waard (verk. thuisverbr. bier) BUNNIK Gehuwd: A. van Rooyen (verkoopsecr.) met mej. M.Jansen Geboren: Maaike, d.v. V. Garcia Y Alvarez (laborato rium) Nilima, d.v. R. Bihari (laboratorium) Jeroen, z.v. P Leenheer (techn. dienst) Astrid, d.v. C. Coumans (bottelarij) Guido, z.v. P. Meyers (bottelarij) Roy, z.v. R. Nizzer (meet- en regeltechn.) Martijn, z.v. E. Veldhuizen (bottelarij) Fernandes F., z.v. J. Cambronero (bottelarij) Nicole, d.v. D. A. Bainbridge (bottelarij) Joyce, d.v. A. Visser (bottelarij) Gwendolina, d.v. P. J. S. Wesselo (C.V.A.) DEN BOSCH Gehuwd: A. F. C. Kerssens (int. transp.) met mej. J. Passon W. A. M. J. van Os (bott.) met mej. C. van Loon J. P. van Vugt (bott.) met mej. T. van Helvoort mej. B. M. van Haren (int. dienst) met de heer H. Bakker (gistkelder) 24 Geboren: Miranda, d.v. J. W. A. v. d. Heuvel (lagerk.) Antonius, z.v. A. C. Claasen (kwal. dienst) Franciscus, z.v. J. W. M. van Keulen (bott.) Johannes, z.v. J. H. Assmann (bott.) Frank, z.v. J. J. H. v. d. Berg (bott.) Miranda, d.v. A. Dupuis (bott.) Angelique, d.v. J. L. M. C. Vrijhoeven (bott.) Andreas, z.v. H Ketelaars (int. transp.) Natasja, d.v. P. J. M. v. d. Hout (bott.) HATTEM Geboren: Susanne, d.v. Tj. de Jong (pi. contr.) ROTTERDAM Gehuwd: Mej. M. A. J. Antheunisse (C.V.A.) met de heer A. G. Schoenmakers Geboren: Sophie A. E. d.v. A. C. Redelé (gedeta cheerd bij Prodis) SCHIEDAM Gehuwd: Mej. L. Petersen (computerafd.) met de heer L. Hopman Hartelijk dank voor de belangstelling, getoond bij mijn pensionering op 30 juli jl. J. Schermelé Voor de grote belangstelling en de vele ca deaus, ter gelegenheid van mijn afscheid van Den Bosch, wil ik allen hartelijk dankzeqqen. E. D. Veen Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, directie, chefs, collega's en de leden van de biljartvereniging hartelijk dankzeggen voor het cadeau, couverts en de belangstelling, die mij ten deel vielen ter ge legenheid van mijn 25-jarig jubileum. W. H. van Henne Het is mij een behoefte om langs deze weg al degenen, die mij ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum, in enigerlei vorm hebben bedacht met cadeaus en bloemen van harte te bedanken. Dit jubileum is voor mij onvergete lijk. mevr. T. Eisma Daar ik door omstandigheden de laatste jaren mijn werkzaamheden op de brouwerij niet meer kon verrichten, heeft het afscheid van de brouwerij bij mij thuis plaatsgevonden. Mede namens mijn echtgenote wil ik iedereen bedanken die er aan heeft meegewerkt om deze dag onvergetelijk voor ons te maken. Ik was nog niet vergeten. B. G. Veenboer ZOETERWOUDE Gehuwd: A. G. Jansen (mil. dienst) met mej. J. C. Kruif Geboren: Marco V., z.v. J. W. v. d. Linden (proces- techn.) Antonio, z.v. M. E. Vieira (bottelarij) Shirly H. M. en Cindy C. M., dochters v. A. J. G. M. Rijnbeek (emball.) Mark P. J. z.v. J. Jansen (bedrijfsbur.) Lieselot, d.v. J. R. M Wessels (prod, ink.) Saskia, d.v. J. M. H. Wesselingh (bouwk. werkpl.) Peggy C., d.v. H. J. Olde Bijvank (techn. man.) Mede namens mijn echtgenote en kinderen wil ik de directie en personeelsleden danken voor de belangstelling, getoond bij ons 50- jarig huwelijk. L. Robbe Hartelijk dank, mede namens mijn vrouw en mijn zoon, voor de genoten belangstelling, de prachtige cadeaus en bloemen, welke wij bij mijn zilveren jubileum van u mochten ontvan gen. Chris, Tiny en André Gulinck Op 14 juli jl. waren wij 50 jaar gehuwd. Heine- ken heeft ons op zeer prettige wijze bedacht. Onze hartelijke dank daarvoor. H. F. M. Wuisman en echtgenote Mede namens mijn ouders wil ik iedereen en in het bijzonder de directie, de collega's van Den Bosch en van de andere vestigingen, hartelijk bedanken voor het aanbieden van een onvergetelijke receptie en voor de ge weldige belangstelling tijdens het 25-jarig ju bileumfeest van mijn vader. John Jansen Hartelijk dank aan al degenen, die gezorgd hebben dat ik met plezier nog menigmaal aan de dag van mijn 25-jarig jubileum zal terug denken. N. G. Kop De familie J. H. J. van der Zande is op 16 juni voor verlof uit Kinshasa in Nederland aange komen. Inmiddels is de heer Van der Zande op 25 juli weer teruggereisd en zijn gezin op 20 augustus. De heer E. A. P. M. Hoo- geweegen is, vergezeld van zijn gezin, op 1 juli vanuit Trinidad naar Nederland terugge keerd na een periode van uitzending bij Na tional Brewing Company Ltd. in de functie van joint general manager marketing. De heer W. J. Viertelhauzen is, vergezeld van zijn ge zin, op 7 juli uit Gisenyi voor verlof in Neder land aangekomen. De heer Viertelhauzen is inmiddels op 23 augustus naar Gisenyi terug gereisd. De familie E. W. Benne is op 11 juli naar Zaire vertrokken. Sedert deze datum is de heer Benne werkzaam als chef entretien bij Bralima S.A.R.L. te Kisangani. Na het verlof in Nederland te hebben doorgebracht is de heer R. Uylenhoet op 12 juli teruggereisd naar Lagos. Zijn gezin is hem op 20 augustus gevolgd. De familie H G. Liebetrau is op 15 juli, na het verlof in Kenya en Duitsland te hebben doorgebracht teruggekeerd naar Kinshasa. De familie G. J. van Aalst is op 16 juli voor verlof uit Brazzaville in Nederland aangekomen. Inmiddels is de heer Van Aalst op 23 augustus weer teruggereisd. De fa milie S. Sikkema is op 17 juli voor verlof uit Bukavu vertrokken. Na een korte vakantie in Griekenland is de familie op 27 juli in Neder land aangekomen. Na een korte periode te zijn gedetacheerd bij P. T. Perusahaan Bir Indonesia is de heer W. A. Vermaas sedert 26 juli wederom werkzaam op de afdeling spe cialisten elektro in Zoeterwoude. De familie J. Rosier is op 20 juni voor verlof uit Lagos in Nederland aangekomen. De heer H. J. Ro denburg uit Kinshasa is eveneens voor verlof in Nederland aangekomen en wel op 23 juli. Zijn gezin was reeds hier. De heer C. L. A. Peterse is op 23 juli vertrokken naar Zaire. Sedert 24 juli is de heer Peterse werk zaam als chef de fabrication bij Bralima S.A.R.L. te Kisangani. Zijn gezin bevindt zich in Nederland. Na het verlof in België te hebben doorgebracht is de familie L. Mengoli

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 24