Bij zijn pensionering ontving de heer Oostveen onder meer een kapitale doos sigaren. De heer Stapert heeft vanaf 1961 bij Bokma gewerkt en zijn taak met grote accuratesse en plichtsbesef verricht. De be drijfsleider, de heer A. F. van Hulsen, vertolkte in enkele har telijke bewoordingen de verdiensten en de inzet van de heer Stapert voor het bedrijf. Namens het gehele personeel bood hij twee tuinstoelen aan, waar de heer Stapert zichtbaar blij mee was en die dan ook prompt 'uitgeprobeerd' werden. Tot slot wenste de heer Van Hulsen de heer en mevrouw Stapert nog vele mooie jaren toe, waarbij het accent werd gelegd op een goede gezondheid. Onder het genot van een klein glaasje werd nog een genoeglijk uurtje met vele collega's doorge bracht. De heer Van Hulsen overhandigt mevrouw Stapert een fraai boeket bloemen. W. H.van Henne Op 30 juli jl. werd in het ontvangstgebouw De Hooiberg te Zoeterwoude het feit herdacht dat de heer W. H. van Henne, interne dienst, 25 jaar geleden in dienst trad bij Heineken. De jubilaris werd toegesproken door ir. W. F. Schipper, bedrijfsleider, die de loopbaan van de jubilaris vanaf 1951 tot heden nog eens op luchtige wijze de revue liet passeren. Daarna kreeg de jubilaris het insigne, behorend bij dit jubileum, door zijn echtgenote opgespeld. Tenslotte bood de heer Schipper een envelop met inhoud aan en wenste de jubilaris het allerbeste toe voor de verdere toe komst. De heer L. Hof, chef interne dienst, ging nog wat nader in op het werk van de heer Van Henne. Na vele lovende woorden aan het adres van de jubilaris, bedankte de heer Hof hem namens allen voor al hetgeen hij in de afgelopen jaren voor het bedrijf heeft gedaan en bood de jubilaris een 'taart' met gebruiksaanwijzing aan. Er werd aan een koordje getrokken en daar kwam een envelop met inhoud tevoorschijn. Hierna werd iedereen in de gelegenheid gesteld de jubilaris en zijn gezin geluk te wensen. Het is bijna traditie geworden dat bij een receptie van iemand van de interne dienst de heer L. Buik, oud-gediende uit Rotterdam, op de mondharmonica speelt. Ook deze keer speelde hij virtuoos, te beginnen met het 'Lang zal hij leven'. Tenslotte bedankte de heer Van Henne iedereen voor hun aanwezigheid, de cadeaus en de fijne dag die hem ten deel was gevallen. De heer en mevrouw Van Henne: veel waardering voor het gebodene tijdens de viering van zijn zilveren jubileum. Afscheid J. B. Oostveen Na ruim negentien jaar werkzaam te zijn geweest in de bot telarij en het centraal magazijn van Vrumona was op 31 juli jl. voor de heer J. B. Oostveen de dag van pensionering aan gebroken. De heer Oostveen was sedert enige tijd niet meer actief werk zaam in het concern en hij had mede daarom de wens te kennen gegeven zijn afscheid in beperkte kring te willen vieren. Op 30 juli had zich daartoe een aantal genodigden verzameld om samen met hem en zijn pleegdochter oude herinneringen op te halen. Namens de directie dankte de heer P. A. M. Heemskerk, chef technologische dienst, de heer Oostveen voor zijn inzet en enthousiasme waarmee deze altijd zijn werkzaamheden heeft verricht en sprak de hoop uit, dat hij een goede besteding voor de vrije tijd zou vinden en van de welverdiende rust nog lange tijd zou genieten. De heer J. H. Havekes bood namens het personeel van het centraal magazijn een grote doos sigaren aan; een cadeau bon namens het gehele personeel werd door de heer J. Hirt overhandigd. Na een dankwoord van de heer Oostveen was er nog een ge zellig samenzijn. Mevrouw Jansen decoreert haar man met de gouden jubileumspeld. J. B.Jansen Op 12 augustus jl. vierde de heer J. B. Jansen, servicemonteur van de commerciële techni sche dienst Den Bosch, zijn 25-jarig jubileum. Allereerst werd de heer Jansen ontvangen in de kamer van de gewestelijk verkoopleider horeca door ing. J. J. Wolff, hoofd CTD. Daar speldde zijn echtgenote hem het insigne op. Tevens ontving hij uit handen van de heer Wolff een envelop met inhoud. Daarna'verhuisde' het gezelschap naar de Cambrinuskelder. Op verzoek van de jubilaris werden geen toespraken gehouden en droeg de receptie een informeel karakter. De heer Jansen, die in 1951 bij de Amstel brouwerij als 'assistent-bierfitter' in dienst trad, heeft tot 1967 in het district Rotterdam gewerkt, daarna steeds in Zeeland. Als cadeau van zijn collega's van de CTD Den Bosch kreeg hij een barometer. Afscheid H. Stapert Hoewel de heer H. Stapert het laatste jaar om gezondheids redenen niet meer actief was bij Bokma, waren er op vrijdag middag 30 juli jl. toch vele belangstellenden bij zijn pensione ring in de ontvangstzaal te Leeuwarden. 23

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 23