k Tin nnr Ju D_. Q "V^\ J LI V 'iï -v~ fl' D. H. Korte Op dinsdag 6 juli jl. werd het 40-jarig jubileum gevierd van de heer D. H. Korte, bij de familie Korte thuis. De heer Korte, die de laatste jaren niet meer in actieve dienst is, was voordien werkzaam als chauffeur bij de brouwerij aan de Mauritskade te Amsterdam. De heer en mevrouw Korte ontvingen die middag de heer M. C. Kamsteeg, voormalig chef van de jubilaris, de heren R. Jager en P. Smit, oud-collega's, de heer J. van Diepen, die hiervoor speciaal uit Boxtel was gekomen, en mevrouw S. van Kooten van de plaatselijke personeelsdienst. dagen heeft hij steeds zijn steentje bijgedragen. Zijn spor tieve instelling heeft hij nog steeds behouden; als bewijs daarvoor gelden zijn zomerhuis en zijn zeilboot, die hij bei den zelf bouwde. Mej. Ketting overhandigt de envelop aan de heer en mevrouw Schermeié Afscheid B. J. Veenboer Afscheid J. Schermeié Op 30 juli jl. nam de heer J. Schérmelé na 47 dienstjaren af scheid van de brouwerij wegens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd. Daar de heer Schermeié wegens ziekte al enige jaren niet meer werkt, werd het afscheid op informele wijze in het zomerverblijf van de familie Schermeié gevierd. De heer B. J. Geurts, vele jaren zijn naaste medewerker op de afdeling documentatie aan de Mauritskade, mevrouw M. A. Menting en mejuffrouw M. J. Ketting, medewerksters van de personeelsdienst, bezochten die middag de heer en mevrouw Schermeié Mejuffrouw Ketting overhandigde daarbij een envelop met inhoud. Vele oude herinneringen werden opgehaald, onder andere uit de tijd dat de heer Schermeié voorzitter was van de voet balvereniging van Amstel. In de organisatie van diverse sport - Het echtpaar Korte met kinderen en kleinkinderen. De heer Kamsteeg overhandigde de gouden speld, terwijl mevrouw Van Kooten de heer Korte een envelop met inhoud namens de brouwerij ter hand stelde. De heer Smit had nog een envelop van het jubileumfonds in petto. Tevens werd een fraaie fruitmand aangeboden. Samen met de familie Korte, inclusief kinderen en kleinkinderen en enkele oude bekenden werd een prettige middag doorgebracht, waarop vele oude herinneringen werden opgehaald. Op vrijdag 30 juli jl. werd in huiselijke kring afscheid geno men van de heer B. J. Veenboer in verband met het bereiken van de 65-jarige leeftijd. De heer Veenboer, die werkzaam was bij de postkamer van de vestiging aan de Mauritskade, werd op deze dag, samen met zijn echtgenote, goed in de bloemetjes gezet. Namens de brouwerij waren aanwezig de heer P. E.Jansen en mevrouw S.van Kooten,beiden van de plaatselijke personeelsdienst. Mevrouw Van Kooten overhan digde een fruitmand. Ook het afscheid van de heer Veenboer. hier met zijn vrouw, vond in huiselijke kring plaats.

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 22