lEDEN „Koninklijke" Heineken Bierpul naar Engeland Laatste rit HKO - A/WET. Voortaan worden bureaus en an der kantoormeubilair uitsluitend voorzien van wieltjes, aange schaft. Dit om het verhuizen te vergemakkelijken. Ooit een struik verliefd naar een paard zien kijken? Sinds kort heet de Zuidbrug in Zoeterwoude de Korte Willems brug. Eind vorige maand was er in De Hooiberg een afscheid, waarvan het vrolijke, soms diepzinnige, dan weer pikante gerinkel in de glazen de aanwezigen als muziek in de oren heeft geklonken. On danks het feit dat het feest enigs zins uitliep, liep de zaak niet uit de hand, maar werd er op het juiste moment spijkerhard een eind aan gemaakt. De tennisspeler, in zijn zware partij transpirant-badend, roept naar de zijkant hijgend om een flesje water. De aanwezige actie ve frisdrankenvertegenwoordi ger, passief sport-recreant, komt goedbedoeld met een flesje 7-Up aanrennen. Op het ogenblik dat de speler het flesje in ontvangst neemt en ter verfrissing over zijn hoofd leeg sprenkelt hoor je ie mand denken: ,,De frisdrank die geen kleur nodig heeft". Pasjescontrole bij Heineken: be zigheidstherapie. Het fietspad te Zoeterwoude- Rijndijk is te dicht bij het voetbal veld aangelegd. Of is het voet balveld soms later aangelegd??? Jubileumviering in Zoeterwoude: Zoeken naar een speld in De Hooiberg. Nog één zo'n zomer en het bier komt in het ziekenfondspakket! Nederlands grootste en veruit belangrijkste roeievenement, de internationale wedstrij den van de Koninklijke/Holland-beker, mocht zich tijdens het laatste weekeinde van juni verheugen in de aanwezigheid van meer dan tweeduizend roeisters en roeiers, af komstig uit in totaal 18 landen. Op de Bosbaan te Amsterdam, waar volgend jaar de Wereldkampioenschappen worden gehouden, lieten met name de Russinnen zien, hoezeer het hun toen al met de Olym pische Spelen ernst was. Twee Nederlandse combinatieploegen presenteerden zich voor het eerst in het internationaal sinds enkele jaren opkomende nieuwe nummer, de „dubbelvieren" of „quadruppels" ge noemd, doch konden weinig partij geven aan onder meer de ploeg van de Ama- ..a»i teur Rowing Association uit Engeland, ^|SH| die de wedstrijd met overmacht won en Tm daarmee na Tsjechoslowakije en Oost- gfe 9 Duitsland de Zilveren Heineken Bierbo- Êfm' kaal voor één jaar in de prijzenkast mag - V - zetten. Namens onze brouwerij reikte de algemeen verkoopleider horeca, jhr. F. J. C. Mollerus (foto), de bierpul uit. Ook dit jaar werden door Heineken beschik baar gestelde vrachtwagens ingezet als „rijdende tribune". Voor deze unieke kijk op het roeien bestond weer grote belangstelling. Na ruim twee jaar gehuisvest te zijn geweest in een huurpand aan de Huidekoperstraat ging het in Amsterdam kantoorhoudende deel van divisie Internationaal terug naar het Tweede Weteringplantsoen. De heer W. H. Koimans, die in verband met het afmaken van een werkstuk graag als laatste wilde overgaan, werd hierdoor onverwacht het „slachtoffer" van een ijlings bedachte grap. Op 1 juli rond lunchtijd werden hij en zijn secretaresse bij de Hko opgewacht door de oude T-Ford, die het tweetal naar A/Wet. bracht. Daar stond de hele divisie op de stoep om hen te verwelkomen, waarbij de heer J. Siep aan de heer Koimans de „sleutels van het koninkrijk" overhandigde. 31

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 31