Diploma-uitreiking in Amsterdam Diploma-uitreiking in Zoeterwoude In memoriam J. A. M. DAMEN Op vrijdag 23 juli jl. is Jan Damen op 42-jarige leeftijd ten gevolge van een bedrijfsongeval overleden. Een schok ging door iedereen binnen de Bossche brouwerijgemeenschap, die dit bericht vernam. Eén der meest ervaren heftruckchauf feurs met een langdurig dienstver band moest het noodlot van dit onge val treffen. De brouwerij verliest in hem een trouw en rustig medewerker; zijn collega's een vriend in de ware betekenis van het woord. Een leven vol toewijding en zorg zowel voor zijn echtgenote, kinderen en kleinkind als ook voor zijn werk, hem opgedragen, werd plotseling afgebroken. Dat zove- len, collega's, gepensioneerden en sportvrienden, hem naar zijn laatste rustplaats hebben begeleid, moge voor de nabestaanden een bewijs zijn, dat zij hiermee hun goede vriend wil den eren. De herinnering hieraan moge hun tot troost zijn. Hij ruste in vrede. In memoriam S. J. COST Op 19 juni is de heer S. J. Cost, na een kort ziekbed, op 44-jarige leef tijd overleden. Gedurende veertien jaar was hij werk zaam in de machinekamer van de brouwerij aan de Stadhouderskade te Amsterdam. Wij kenden Stef als de man die altijd op de meest prettige wijze diegenen die met hem te maken hadden te woord stond en die zeer behulpzaam was. Wij verliezen in Stef een opgewekt en eerlijk mens en zullen zijn hartelijke collegialiteit ten zeerste missen. Veel te vroeg is deze collega uit ons mid den verdwenen en onze gedachten gaan vooral uit naar zijn vrouw en zijn dochter Sonja die door dit verlies zo zwaar getroffen zijn en aan wie wij onze diepste gevoelens van deelne ming betuigen. Moge hij rusten in vrede. Tijdens een gezellig samenzijn werd op 6 juli jl. op de vestiging aan de Mauritskade een groot aantal diploma's uitgereikt. Door afwezigheid van de bedrijfsleider, ge schiedde de uitreiking door de produktielei- der ir. B. J. van den Berg. De geslaagden hieronder vermeld nog maals proficiat! Geprogrammeerd hogere wiskunde: de heer D. J. Noordam, elektr. techn. werkplaats. B-opleiding, landelijke stichting beroepsopl. levensmiddelenindustrie: de heer M. L. Slis- ser, afd. brouwen. Spaanse conversatie: de heer P. P. Vreeswijk. Industriële Elektronika: de heren M. Nijziel, elektr. techn. werkplaats, C. A. Pel, afd. meet- en regeltechniek en M. P. A. Roelands, sto ringsdienst. Pneumatiek en Hydroliek A: de heren J J. ■Koorn, R. Meschendorp, L. H. van Spankeren en J. de Vos, allen afdeling storingsdienst. VAPRO B: de heren G. van Beek, kwaliteits dienst verpakken, J. R. Kaan, verpakken, E. Koopman, verpakken en H. J. Vaneveld, la boratorium. E.H.B.O.: de heren H. K. M. Arens, verpakken, T. K. van Bakel, belading, H. A. G. van Bakel, brouwen, M. van de Berg, centr. werkpl., O. Bollmann, belading, C. A. Botman, bewaking, G. J. Brunsveld, belading, A. P. Groen, bela ding, J. H. M. Heemskerk, verpakken, P. van Heese, bewaking A/Wet, P. A. van de Kaay, bewaking, J. J. Kooyman, kwaliteitsdienst verpakken, J. D. J. Smit, garage werkpl., E. Timmer, belading, K. A. van de Velde, bewa king, R. A. van Vliet, belading, H. H. Vrolijk, belading en H. L. Wouters, belading. Elektrotechnisch opzichter: de heer J. L. de Graaf. In memoriam P. H. PEPERKAMP Op 8 juni ontvingen wij het droeve be richt dat in de vroege ochtend van die dag op 38-jarige leeftijd was overle den de heer P. H. Peperkamp, ver koopleider van drankengroothandel Winters-van Wees te Eindhoven. Al hoewel de heer Peperkamp door een noodlottig ongeval reeds geruime tijd ziek was, kwam het bericht van zijn definitief heengaan toch zeer onver wacht. Wij kenden hem als een zeer prettig en gewaardeerd medewerker en collega, die zich steeds volledig voor zijn taak inzette. Vooral degenen,die nauw met hem hebben samengewerkt en hem bezochten in de periode dat hij ver pleegd werd, weten hoe wilskrachtig hij was. Zijn heengaan laat bij velen een diepe leegte achter, waarbij in de eerste plaats onze gedachten uitgaan naar zijn vrouw en drie kinderen die hun echtgenoot en vader moeten missen. Moge toch de gedachte aan zijn ziek teperiode, waarin hij zich, deson danks de man bleef tonen die hij altijd geweest was wilskrachtig, optimis tisch, blijmoedig en vooruitstrevend voor hen een extra steun zijn in deze moeilijke dagen. Moge hij rusten in vrede. In de brugkamer van het ontvangstgebouw De Hooiberg in Zoeterwoude heeft ir. W. F. Schipper, bedrijfsleider, op 2 juli wederom een groot aantal medewerkers geluk kunnen wensen met het behalen van een diploma. De heer Schipper overhandigde de diploma's aan de heren C. J. Landman, geslaagd voor assistent chemisch bedrijfstechnicus; A. J. van Delft, bedieningsvakman in de procesin dustrie theoretisch gedeelte en meet en re geltechniek voor operationeel personeel; R. B. Zalme, bedrijfselektronica; C. W. Zwaan, beveiligingsbeambte B; F. J. A. Witjens, be veiligingsbeambte B; de dames E. C. J. Haas ter en C. Winkel en de heren G. van Puffelen, H. W. Rebel, allen geslaagd voor het E.B.H.O.-diploma; B. L. Verberg, heftruckrij der; C. A. Bouwens, A. J. M. van de Knaap, A. Kruijer, P. van Oort jr., R. C. Plasmeijer en Th. H. de Rooij, allen meet- en regeltechniek voor operationeel personeel; F. W. T. Mourits, pneumatiek en hydroliek A en C. Kortekaas, veiligheid en hygiëne. Op de foto ziet u: 1C. J. Onderwater, 2. J. E. Dekker 3. F. G. A. M. Roolaart, 4. G. van Puffelen, 5. R. E. Hinze, 6. W. F. Schipper, 7. L. Hof, 8. W. B. Martijn, 9. H. J. Kievits, 10. A. J M. van de Knaap, 11R. B. Zalme, 12. H. W. Rebel, 13. C. J. Landman, 14. B. L. Verberg, 15. C. Brandwijk, 16. A. Kruijer, 17. P. van Oort jr., 18. F. J. A. Witjens, 19. C. Kortekaas, 20. C. W. Zwaan, 21Th. H. de Rooij, 22. C. A. Bouwens, 23. F. W. T. Mourits, 24. mej. C. Winkel, 25. mej. E. C. J. Haaster, 26. A. J. van Delft, R. C. Plas meijer. OVERLEDEN Op 18 juni jl. overleed in Laren de heer G. Distelblom, tot aan zijn pensione ring werkzaam bij Vrumona. Uit Amsterdam ontvingen wij bericht van het overlijden van de heer P. M. Kersbergen, die tot aan zijn pensio nering werkzaam was bij de brouwerij aan de Van der Helststraat. 29

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 29