PERSONALIA BUITENLAND DANKBETUIGINGEN AMSTERDAM I Gehuwd: H. J. M. de Jong (kelders) met mej. J. P. M. Pastor Mej. G. K. Lommerse (pensioenfonds) met de heer J. G. Schrama F. C. Fontein (divisie int./Westelijk Halfrond) met mej. A. M. van Ingen AMSTERDAM II Gehuwd: R. R. de Kom (pi. adm.) met mej. U. H. J. Nooitmeer H. Stenken (instr. werkpl.) met mej. E. J. Jan- sen H. Varela Perez (bott.) met mej. A. Alvares Ri- bao H. de Wit (lagerkelder) met mej. J. G. van den Bosch G. Parra Parra (bott.) met mej. C. Granados Y Navarro Geboren: Dalida, d.v. A. Albouazati (bottelarij) Tamara Soava Johanna, d.v. G. Tarantino (storingsd.) Francisco, z.v. J. Garcia Garcia (intern, transp.) Houria, d.v. M. A. Hassan (bottelarij) Angelique, d.v. H. A. A. M. van der Kroon (speciale brigade horeca) Kim, d.v. J. A. C. Trommelen (speciale briga de t.v.) SCHIEDAM Gehuwd: Mej. L. van Gerven (produktie) met de heer A. van Grootveld (produktie) Geboren: Gulja, d.v. N. Gulec Aras ZOETERWOUDE Gehuwd: Mej. E. Sip (techn. zaken) met de heer R. Huisman R. B. Zalme (meet regel) met mej. M. Goe- mans Geboren: Patrick, z.v. H. G. M. Verhoosel (bottelarij) Johan, z.v. L. M. Hengstmengel (techn. in koop) Tanja, d.v. F. Wieringa (techn. opl.) Wouter, z.v. Ph. Slotema (speurwerk) Alain, z.v. L. Mengoli (St. Lucia) Marieke, d.v. P. C. Meertens (Martinique) Alida B. M. d.v. J. G. P. Twaalfhoven (Singa pore) Hendrik M. F. z.v. F. H. Schermers (Singa pore) DEN BOSCH Gehuwd: C. van Griensven (E.T.W.) met mej. A. Hees ters W. A. C. Beset (bedr. bureau) met mej. G. M. J. M. Bouley (expeditie) E. Lorenzo Suarez (bott.) met mej. A. Alvares de la Iglesia M. Moreda Medina (bott.) met mej. M. Herrero Mediero Geboren: Jeroen, z.v. A. A. M. E. Ophof-tran Nuenen (techn. dnst.) Sylvia, d.v. G. Gomez Vazquez (bottelarij) Antonius, z.v. G. J. L. Maurix (bottelarij) Renate, d.v. F. C. van Drunen (bottelarij) Bart, z.v. J. J. J, van lersel (storingsdnst.) Fabian, z.v. A. G. Timmermans (bottelarij) Stan, z.v. C. C. F. M. van de Thillart (techn. dnst.) Egbert, z.v. W. Poelman (bottelarij) Johan, z.v. C. van Biljouw (bottelarij) Ana, d.v. M. Santiago Garcia (bottelarij) Antwan, z.v. N. P. A. Spitters (garagewerkpl.) Jolanda, d.v. P. C. Laurijssen (comm. techn. dnst.) BUNNIK Geboren: Elyas, z.v. Ch. Rahmouni (intern, transport) Maarten, z.v. J. Geytenbeek (intern, trans port) Maaike, d.v. W. Pons (verkoop t.v. fris) Iris, d.v. A. van Oostrom (techn. dnst.) Judith, d.v. H. van Amerongen (bottelarij) Nicole, d.v. F. Schoute (techn. dnst.) HATTEM Geboren: Alfred, z.v. M. Kolkman (magazijn) Nadat hij enige tijd gedetacheerd was bij P. T. Perusahaan Bir Indonesia te Surabaja is de heer H. M. A. M. de Vette op 23 mei terug gekeerd naar Nederland. De familie A. B. Rutgers is op 26 mei voor verlof uit Kuala Lumpur in Nederland aangekomen. Na het verlof in Nederland te hebben doorgebracht zijn de heer en mevrouw W. I. C. A. van Sta veren op 27 mei weer vertrokken naar Mban- daka. De heer J. W. C. Loeff is na genoten verlof op 28 mei teruggereisd naar Moundou. Zijn echtgenote is hem 4 juni gevolgd. De heer J. H. Drost is op 1 juni vertrokken naar Port of Spain. Sedert deze datum vervult de heer Drost de functie van general manager bij National Brewing Company Ltd., Trinidad en Windward and Leeward Brewery Ltd., St. Lu cia. De familie C. Scheltema is op 8 juni voor verlof uit Lagos in Nederland aangekomen. De heer K. Klute is op 9 juni teruggekeerd naar Kaduna, na het verlof in Nederland te hebben doorgebracht. De heer P. Kool is op 9 juni, na genoten verlof naar Kaduna ver trokken. Sedert 10 juni vervult de heer Kool de functie van acting brewery manager bij Nige rian Breweries Ltd. aldaar. De heer en me vrouw J. W. Timmer zijn op 9 juni naar Kigali vertrokken, alwaar de heer Timmer sedert 10 juni tijdelijk de functie van chef limonaderie vervult bij Bralirwa S A.R L. De familie C. D. M. Koopmans is op 11 juni voor verlof uit Freetown in Nederland aangekomen. Op 12 juni is de heer J. A. M. van Knippenberg ver gezeld van zijn gezin voor verlof uit Boma in Nederland aangekomen. De heer W. Grethe is op 13 juni naar Angola vertrokken. Sedert 14 juni is de heer Grethe werkzaam als in specteur technique bij Nocal S.A.R.L. te Luanda. De heer H. Timmer is op 13 juni voor verlof uit Kaduna in Nederland aange komen. Zijn gezin was reeds enkele dagen hier. Sedert 15 juni vervult de heer T. E. H. Haggenmacher de functie van relieving brewery manager bij Kumasi Brewe ry Ltd. in Ghana. De familie L. Mengoli is op 15 juni voor verlof uit St. Lucia in België aan gekomen. Op 15 juni is de heer H. Otter voor verlof uit Kigali in Nederland aangeko men. Zijn gezin was reeds hier. *De familie C. Allport is op 16 juni voor verlof uit Trinidad in Engeland aangekomen. De heer A. Filé is op 16 juni naar Nigeria vertrokken, waar hij de functie van electrical installation engineer vervult bij Nigerian Breweries Ltd. te Aba. Op 21 juni is de familie H. G. Liebetrau voor verlof uit Kinshasa in Duitsland aangekomen. De heer P. Hamers is op 21 juni voor verlof uit Kumasi vertrokken. Zijn gezin is op 29 juni overgekomen. Na een korte detachering bij Brasserie de Tahiti S.A. is de heer C. L. A. Peterse op 21 juni naar Nederland terugge keerd. De familie R. Lans is op 24 juni uit Surabaja in Nederland aangekomen. De heer en mevrouw W. R. van der Snoek zijn na genoten verlof op 26 juni in Moundou aange komen. Op 27 juni is de heer T. B. Heij- broek, vergezeld van zijn gezin, voor verlof uit Moundou in Nederland aangekomen. De familie Th. M. Zwart is op 30 juni uit Kinshasa naar Nederland teruggekeerd. Op 1 juli is de heer P. D. van Dongen Torman met zijn gezin uit Indonesië in Nederland aangekomen. Na genoten verlof is de familie F. J. Snieders op 4 juli teruggekeerd naar Boma.* De heer J. van Meel is, na het verlof in Nederland te hebben doorgebracht, op 5 juli eveneens terugge keerd naar Boma. Langs deze weg wil ik mede namens mijn vrouw en kinderen de directie en collega's bedanken voor de mooie cadeaus ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum en voor de dag zelf, die voor mij onvergetelijk was. G. P. van Berkel Mede namens mijn vrouw dank ik allen die ter gelegenheid van mijn afscheid op 31 mei, blijk hebben gegeven van hun belangstelling en voor de prachtige bloemen en de envelop met inhoud die wij ontvangen hebben. Ook hartelijk dank aan iedereen die niet op mijn afscheid aanwezig kon zijn. F. W. Pieterson Mede namens mijn echtgenote en kinderen wil ik de directie, chefs, collega's en oud-collega's van de andere vestigingen nogmaals hartelijk danken voor de belangstelling ter gele genheid van mijn 25-jarig jubileum. C. Timmers Mede namens mijn echtgenote en kinderen wil ik langs deze weg iedereen bedanken voor de onvergetelijke dag bij mijn 25-jarig jubileum. M. de Boer Ter gelegenheid van de viering van mijn 25-jarig jubileum in mei wil ik aan allen mijn erkentelijkheid betuigen voor de samenwerking en collegialiteit, die ik in de afgelopen jaren heb mogen ondervinden. Voorts dank ik diegenen en dit mede namens mijn echtge note en beide zoons die mijn receptie met hun aanwezig heid hebben willen opluisteren. Tot slot hartelijk dank aan allen, die een 'duitje in het zakje' hebben gedaan. A. W. F. Kroon Hartelijk dank voor de grote belangstelling uit binnen- en buitenland bij de viering van mijn 25-jarig jubileum. J. van Meel Vier juni is wederom voorbij. Mijn vrouw en ik zeggen iede reen nogmaals hartelijk dank voor de talrijke geschenken, telegrammen en bloemen ter gelegenheid van mijn zilveren jubileum. Speciaal uw aanwezigheid op de receptie in de Rotterdamse Raadskelder op de vrijdagavond voor het Pinksterweekend werd door ons ten zeerste op prijs gesteld. J. B. C. M. van Schooneveld Omdat ik bij mijn afscheid van de brouwerij niet iedereen persoonlijk kon bedanken, gebruik ik graag deze gelegen heid nogmaals dank te zeggen voor de prachtige cadeaus. Ze zullen zeker de herinnering aan u allen levendig houden. De feestelijke dag van het afscheid zal voor mijn gezin en mij onvergetelijk zijn. A. Breeman Mede namens mijn echtgenote dank ik de directie, perso- neeldienst, chefs, collega's en alle anderen hartelijk voor de bloemen en envelop en ook voor de grote belangstelling on dervonden bij mijn 25-jarig jubileum, tevens mijn afscheid. Het was voor ons een onvergetelijke dag. J. van Ingen Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie en allen die ertoe bijgedragen hebben om mijn 25-jarig jubileum tot een onvergetelijke dag te maken, nogmaals hartelijk be danken. W. van der Burgh Gaarne wil ik, mede namens mijn vrouw, allen die in zo ruime mate, in welke vorm dan ook, hebben bijgedragen om van mijn afscheid van Heineken op 11 juni jl. voor ons een on vergetelijke dag te maken, nog zeer hartelijk danken. Ook ben ik erg dankbaar voor de geweldige vriendschap die ik gedurende ruim vierenveertig Heineken-jaren van zovelen van u heb mogen ontvangen. Het ga u allen goed! A. van de Togt Hierbij bedank ik, ook namens mijn vrouw en kinderen, di rectieleden, personeel en vrienden, voor hun aanwezigheid en voor de prachtige cadeaus ter gelegenheid van mijn 25- jarig jubileum. T. Notenboom Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie en medewerkers bedanken voor de belangstelling, getoond ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum. W. H. van Berkel Voor de cadeaus en de belangstelling ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum, wil ik langs deze weg de directie en alle collega's hartelijk danken. W. J. Kroep Mede namens mijn echtgenote, mijn hartelijke dank voor de belangstelling en de attenties, die wij hebben gekregen bij mijn 40-jarig jubileum. A. van Gulik 28

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 28