lis#*- -•* h fes Mevrouw T. Eisma A. van Gulik H. Kleyn Hesselink pingen (momenteel E.T.A.), in 1970 gevolgd door zijn over plaatsing naar het H.R.C. Vervolgens werd de jubilaris toegesproken door de heer P. Bol, die de nadruk legde op de grote inzet en „paniekbesten digheid" van de jubilaris en na de toespraak de zilveren speld en de envelop met inhoud overhandigde. De volgende sprekers waren de heer J. H Burger, chef van de afdeling E.T.A. en de heer R. A. G. van Hasselt, de huidige chef van de jubilaris, die hem een fototoestel en een rondreis door Nederland aanbood. Deze rondreis bestaat uit het be zoeken van diverse horecabedrijven, waarvoor de directies van deze horecabedrijven hem hebben uitgenodigd. De laatste spreker was de heer Kipping, voorzitter van de vereniging van horeca-administrateurs, van welke vereniging de heer Van Schooneveld secretaris is. Tot slot dankte de jubilaris de sprekers en de aanwezigen. Mevrouw Eisma toont een van de ge schenken. die zij ter gelegenheid van haar zilveren jubi leum ontving. Op 30 juni werd in de ontvangstzaal van Bokma te Leeuwarden een receptie aangeboden aan mevrouw T. Eisma, ter gelegenheid van haar 25-jarig jubileum. De bedrijfsleider, de heer A. F. van Hulsen, schetste haar grote verdiensten in haar functie van boek houdster bij Bokma en roemde haar grote persoonlijke inzet. Namens het personeel bood de voorzitter van de personeels vereniging, de heer B. W. Siemens, een fraai wandbord aan. De heer J. D. van de Werven overhandigde haar als vertegen woordiger van de Gedistilleerd Groep Nederland een ge schenkbon. De laatste officiële daad, het decoreren met de gouden speld, werd verricht door de heer J. van der Zee, groepsdirecteur gedistilleerd en wijn. In het ontvangstgebouw De Hooiberg te Zoeter- woude werd op 1 juni jl. herdacht dat op 2 juni 1936 de heer A. van Gulik (nu wachtchef brou wen) in dienst trad bij Heineken. Ter gelegen heid hiervan sprak de heer J. Ykema, produk- tieleider, de jubilaris toe. Hij schetste in vogelvlucht de loop baan van de heer Van Gulik. Na als bijrijder te zijn begonnen moest de heer Van Gulik zijn dienstplicht vervullen en werd hij min of meer gedwongen om in Duitsland te werken. Na terugkeer in Nederland werd hij aangesteld als baas van de afdeling gistkelder en wortkoeling, die later werd uitgebreid met de afdeling brouwen. Namens de bedrijfsleiding wenste de heer Ykema de jubilaris alle geluk toe voor de verdere toe komst, speldde daarna het gouden insigne met diamant op en overhandigde de daarbij behorende envelop met inhoud. Ver volgens sprak de heer K. Smit, chef brouwen, de jubilaris toe en feliciteerde hem hartelijk namens de afdeling. Ook de heer Bloemen voor mevrouw Van Gulik op de dag van het 40-jarig jubileum van haar man. Smit belichtte enkele punten uit de loopbaan van de heer Van Gulik. Tevens wenste de heer Smit, namens de contactgroep, de jubilaris nog veel geluk en een goede gezondheid toe en hoopte dat nog veel mensen van zijn diensten gebruik mogen maken. Tenslotte overhandigde de heer Smit de jubilaris enkele ge schenken namens het personeel en namens de contactgroep Als laatste spreker (dagsluiter, zoals hij zich noemde) kreeg de heer J. Mollenbrok, afdeling brouwen, het woord. Namens het jubileumfonds en tevens namens zijn vakvereniging sprak hij de jubilaris toe en bood een cadeaubon aan. Hierna werd een ieder in de gelegenheid gesteld de jubilaris en zijn gezin geluk te wensen. Na de gelukwensen in ontvangst te hebben genomen, bedankte de heer Van Gulik in de eerste plaats zijn echtgenote, die het hem heeft mogelijk gemaakt dit te bereiken en vervolgens voor de vriendelijke woorden, de fraaie geschenken en het prachtige bloemstuk. rtKv+cKwt tSr. r De heer Kleyn Hesselink, op de foto vergezeld van zijn vrouw en zoon. werd op de dag van zijn 25-jarig jubileum verwelkomd door de heer Tijssens. In het ontvangstgebouw De Hooiberg te Zoeter- woude werd op 1 juli jl. het 25-jarig jubileumfeest gevierd van de heer H. Kleyn Hesselink. Op ver zoek van de jubilaris speechte er deze keer nie mand; hij gaf de voorkeur aan een informele, staande receptie. Desondanks kon ir. R. Hol, projectmanager, niet nalaten de jubilaris, via een op rijm gezette toespraak met bijbehorende tekeningen, te huldigen. Tussendoor werd hem een aantal cadeautjes aangeboden, zoals een maquette van zijn in aanbouw zijnde huis, enkele miniaturen voor in de tuin en een flinke kruiwagen. 25

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 25