J. B. C. M. van Schooneveld Afscheid A. Breeman L. D. A. ten Dam met pensioen hobbyset bestaande uit een klopboor met hulpstukken, aan bood. Velen hebben hierna van de gelegenheid gebruik gemaakt om de heer Timmers, zijn echtgenote en kinderen persoonlijk te complimenteren. Wij merkten daarbij op vertegenwoordigers vaneen uitzendbureau en de wandelbond, met wie de jubila ris in en buiten het bedrijf contacten heeft. Op 4 juni vierde de heer Van Schoonevetd zijn 25-jarig jubileum. Rechts de heer Van Hasselt, die enkele cadeaus overhandigde. Op 4 juni werd het feit herdacht dat de heer J. B. C. M. van Schooneveld, werkzaam bij de afdeling horeca-diensten van het Heineken re kencentrum, 25 jaar in dienst van het concern was. Ondanks de wat ongebruikelijke aan vangstijd van de receptie (17.00 uur) was de Raadskelder goed gevuld met vrienden en collega's. De jubilaris werd welkom geheten door de heer G. M. van den Berg, personeelzaken, die in het kort de loopbaan van de heer Van Schooneveld schetste: Zijn start bij de afdeling versche- De heer Breeman bij zijn afscheid: ..Het is mooi geweest. Bij zijn afscheid bo den de vrienden van Ten Dam" hem onder andere een schemerlamp aan. In de Rotterdamse Raadskelder is op 18 juni afscheid geno men van de heer A. Breeman. De heer Breeman heeft gedurende de 45 jaar bij ons concern vele „beheersachtige" functies gehad. Zoals de heer P. Bol, directeur informatieverwerking, in herin nering bracht, kwam de heer Breeman in 1931 in dienst op de afdeling expeditie. Na vier jaren op de debiteurenafdeling en van 1942 tot en met 1959 als poortcontroleur dienst te hebben gedaan, werd hij in 1959 benoemd tot filiaalchef van het depot Parallelweg. In 1968 startte de jubilaris als debiteureninfor mant, een functie die hij tot aan zijn pensionering heeft ver vuld. De heer J. Matser, chef contractenadministratie en de heer M. H. Offerman roemden beiden zijn inzet en jeugdigheid en bo den hem enkele cadeaus aan, waaronder een boormachine en de grote Van Dale. Het laatste woord was uiteraard van de heer Breeman zelf. In zijn uitspraak: Het is mooi geweest, maar het zal nog mooier worden, hadden alle aanwezigen gezien de vele plannen en hobbies van zijn vrouw en hemzelf, alle vertrouwen. Op 1 juli jl. bereikte de heer L. D. A. ten Dam officieel de pen sioengerechtigde leeftijd. De heer Ten Dam was sedert enige tijd niet meer actief werkzaam in het concern en hij had mede daarom de wens te kennen gegeven zijn afscheid in zeer be perkte kring te vieren. Op 9 juli traden daartoe een aantal .vrienden van Ten Dam" aan, om samen met hem en met zijn vrouw oude herinneringen op te halen. Dit werd gedaan in een leuke hoek van café/res taurant Engels in Rotterdam, onder het genot van een lekkere hap vergezeld van een gezellig drankje. Namens de aanwezigen werd door een woordvoerder een au tostofzuiger en een schemerlamp aangeboden. De heer Ten Dam was meer dan 47 jaar in dienst van het concern en werkte zijn laatste actieve Heineken-jaren bij het filiaal in Den Haag. Er was een enorm goede stemming en de heer en mevrouw Ten Dam zullen dan ook zeker een prettige herinnering aan dit samenzijn overhouden. De heer en mevrouw Timmers tijdens de viering van zijn zilveren jubi leum. 24

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 24