N. C. Kop C. Timmers W. J. Kroep Op 1 juli jl. was het 25 jaar geleden dat de heer N. C. Kop zijn intrede deed bij het Rotterdamse kantoor van wat toen nog de Heineken brouwe rijonderneming was. Een heuglijk feit, dat op 2 juli in de bedrijfskantine te Den Bosch werd her dacht, na een ontvangst door de heren L. A. Ch. Rottier, pro- duktieleider, en B. C. Vink, chef werkplaatsen. Ondanks het warme weer was de kantine overvol toen de jubilaris met echtgenote en dochter de fleurige zaal betrad. De heer Rottier schetste op vlotte wijze de lijnen waarlangs de loopbaan van de heer Kop zich heeft bewogen. Van de centrale inkoop te Rotterdam tot de afdeling planning en werkvoorbereiding te Den Bosch; activiteiten waarbij de jubilaris een grote inzet toonde voor het in stand houden van de produktie. Daarnaast was de heer Kop tien jaar in totaal Op 6 juli jl. werd in Bunnik de entree van de heer W. J. Kroep 25 jaar geleden, in ons concern IplfttlJM herdacht. Tijdens de ontvangst door de directie werd door de heer G. T. Kleiberg, groepsdirec- teur, de kleurrijke carrière van de heer Kroep gememoreerd, waarna hij hem de bij dit jubileum behorende speld uitreikte. In de bedrijfskantine wachtte de heer Kroep een zeer druk bezochte en mede door de weersomstandighe den, zeer warme receptie. De bedrijfsleider, ir. J. W. den Hond, belichtte tijdens zijn toe spraak de gedenkwaardige carrière van de jubilaris, die zijn bekroning begin dit jaar kreeg in de vorm van Kroeps benoe ming tot chef-bottelarij in Bunnik. Hij merkte op dat het het bedrijf tot eer strekt zulke medewerkers in dienst te hebben. Hierna kwam namens de collega's en het personeel de heer J. Hirt, chef interne dienst, aan het woord. Hij wist op speelse wijze een aantal eigenschappen en liefhebberijen van de heer Kroep te schetsen, en gaf hem enige attributen om deze lief hebberijen verder uit te bouwen. Daarna werd het perso neelscadeau door hem overhandigd. Na het dankwoord van de heer Kroep volgde een zeer geanimeerde receptie, waarbij een aantal Rotterdamse collega's bijdroeg tot verhoging van de feestvreugde. Mevrouw Kop jubileum. .verzilvert" haar man ter gelegenheid van zijn 25-jarig actief binnen de ondernemingsraad, als secretaris en als lid. Mevrouw Kop werd in de hulde en waardering betrokken onder dankzegging voor de steun, die zij haar man altijd geeft en de belangstelling die zij aan de dag legt bij de vele sporten die de jubilaris in brouwerijverband bedrijft. De heer Vink overhandigde de jubilaris namens het perso neel een cadeau onder couvert, waarbij hij de bijzondere plaats die de jubilaris bij het werk, bij sport en spel en in het Bossche brouwerijleven in het algemeen inneemt, nog eens onder de loep nam. Uit de grote belangstelling van buiten het bedrijf bleek hoezeer ook daar het werk van de heer Kop wordt gewaardeerd. Van de schriftelijke gelukwensen willen wij het telegram van de vroegere brouwmeester van de Bossche brouwerij, de heer Hoofs, niet onvermeld laten. Tijdens het uitspreken van zijn dank voor de grote belangstelling, was de jubilaris getooid met een hoofddeksel, speciaal voor hem ge maakt en aangeboden door Mrs. en Mr. Barber van de Vlieg basis Volkel. Bij het gezellig samenzijn, dat daarop volgde en waarbij de jubilaris zich andermaal een „meester in de com municatie" toonde, bleken opnieuw de vele vriendschaps banden, die hij in de loop der jaren heeft gesmeed. Op dinsdag 1 juni jl. vierde de Bossche brouwe rijgemeenschap het zilveren dienstjubileum van de heer C. Timmers, administrateur bij de plaat selijke personeeldienst. De heer Timmers werd met zijn echtgenote allereerst ontvangen door de bedrijfsleider, ir. A.K. E. ten Bruggen Cate, waarbij onder meer zijn vorige chef de heer R. E. Hinze aanwezig was. Het opsteken van de speld en de overhandiging van de jubi- teumgratificatie gebeurden eveneens in deze besloten kring. Omdat de heer Timmers de wens te kennen had gegeven de receptie tamelijk informeel te houden werd in de kantine slechts het woord gevoerd door zijn huidige chef de heer N. L. M. van Nieuwenhuijzen, die zijn loopbaan bij het concern be lichtte en hem onder dankzegging namens het personeel een toepasselijke woorden overhandigde de heer Miedema de bij dit jubileum horende gouden speld en gratificatie, alsmede het personeelscadeau bestaande uit een envelop met inhoud en een fraaie ets, voorstellende een gezicht op Amsterdam. Op verzoek van de jubilaris waren er geen toespraken tijdens de gezellige receptie, die in 't Koelschip werd gehouden. Zilveren jubilaris Kroon wordt hier gedecoreerd door de heer Miede ma. De heer Kroep, die op 6 juli jl. in Bunnik zijn 25-jarig jubileum vierde, betreedt de kantine. 23

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 23