Chr. Gulinck A. W. F. Kroon Pensionering C. ten Hengel Op 3 juli was de heer Chr. Gulinck 25 jaar in dienst van het concern, in de vestiging aan de Mauritskade. Wegens omstandigheden vond de herdenking van dit feit reeds op 24 juni plaats en had op wens van de jubilaris een eenvoudig karakter. Vergezeld van zijn echtgenote en zoon werd de heer Gulinck door de heer P. Kranenberg, directeur horeca-ontwikkeling, op diens kamer ontvangen. Hier waren tevens aanwezig de dames M. A. Menting en E. M. Tjassens Keiser van de stafdienst personeelszaken en ir. C. B van Driel van Wageningen, hoofd landelijke diensten, ing. J. J. Wolff, hoofd commercieel technische dienst en de heer C. Havekotte, directe chef van de jubilaris. In dit gezelschap werden de achter hem liggende jaren nog eens doorgenomen. Hierbij bleek dat de heer Gulinck als loodgieter zijn intrede bij het bedrijf deed, om in 1954 geplaatst te worden bij de buitendienst van de toenmalige landelijke servicedienst. Nog steeds is de heer Gulinck bij deze afdeling (nu commercieel technische dienst) werkzaam, zij het de laatste jaren in de binnendienst. De heer Kranenberg reikte met een toepasselijk woord, waarbij hij tevens dank bracht aan mevrouw Gulinck, de gouden speld uit en dankte namens de raad van bestuur de jubilaris voor zijn trouw en inzet. Eveneens overhandigde hij de envelop met inhoud. In de Gijsbreghtkelder was hierna de gezellige receptie waar velen van de gelegenheid gebruik maakten om de familie Gulinck met het jubileum te feliciteren. De collega's lieten dit alles vergezeld gaan van een groot bloemstuk en enige stof felijke blijken van waardering. De heer en mevrouw Gulinck met hun zoon tijdens de ontvangst op de brouwerij. expeditiecentrum Amstel III. Tellen we deze jaren bij elkaar op dan komen we tot de som van 25 jaar... 25 jaar bij de brouwerij. Dit jubileum werd op 3 juni jl. gevierd in de vestiging aan de Stadhouderskade, waar de heer en mevrouw Van der Vegt in de lunchkamer werden ontvangen door de heren A. H. Ge- rards, hoofd fysieke distributie, A. N. van der Steen sr., afde lingschef Amstel III, J. C. Reiss, wachtchef van het distributie centrum, Th. J. Opdam, voormalig chef van de bottelarij, P. E. Jansen, F. L. M. van Scherpenseel en mevrouw W. S. Wohlge- mut van de plaatselijke personeelsdienst. Met enige toepasselijke woorden overhandigde de heer Ge- rards de gouden speld en de envelop met inhoud verbonden aan het 25-jarig dienstverband. De viering van het jubileum werd voortgezet in de Raadskelder waar de heer en mevrouw Van der Vegt onder luid applaus werden ontvangen door vooral de vele „Bullewijkers". Nadat de heer Van der Steen na een korte toespraak het per- soneelscadeau, een mooie wekkerradio, aan de jubilaris had overhandigd en de heer Van der Vegt een kort maar krachtig dankwoord had uitgesproken, volgden vele gelukwensen van collega's. Het daaropvolgende feest, waaraan zelfs een polonaise niet ontbrak, zal de heer en mevrouw Van der Vegt en alle collega's nog lang in herinnering blijven. Wegens omstandigheden vond het afscheid van de heer Ten Hengel bij hem thuis in de tuin plaats. Links mevrouw Van Kooten. Op woensdag 30 juni jl. werd in huiselijke kring afscheid ge nomen van de heer C. ten Hengel, die in mei de 65-jarige leeftijd bereikte. Op verzoek van de heer Ten Hengel, die de laatste jaren niet meer in actieve dienst was, bleef het bij een eenvoudige bijeenkomst, die door het mooie, warme weer in de tuin kon plaatsvinden. Naast enige familieleden waren hierbij tevens aanwezig de heer B. J. Veenboer (oud-collega) en echtgenote en mevr. S. van Kooten namens de vestiging aan de Mauritskade te Amsterdam. De heer Ten Hengel, die op die vestiging werkzaam was in de postkamer, kreeg een fraaie fruitmand overhandigd en enkele cadeaus namens de oud collega's. Woensdag 26 mei jl. werd het 25-jarig jubileum van de heer A. W. F. Kroon gevierd. De heer Kroon kwam op 1 mei 1951 als handelscorres pondent in dienst op de exportafdeling van de Amstel brouwerij. Op 1 januari 1958 volgde overplaatsing als medewerker op de economische en statisti sche afdeling, terwijl de heer Kroon na de fusie als medewer ker algemene zaken bij Heineken Internationaal kwam. Op 1 september 1974 volgde de aanstelling als algemeen assistent van de groep Afrika. In de lunchkamer van de brouwerij aan de Stadhouderskade werden de heer en mevrouw Kroon en hun twee zonen verwelkomd door de heren J. van der Werf, voor zitter divisie internationaal, drs. A. Miedema, directeur divisie internationaal, H. C. Bolk, chef personeeldienst buitenland en F. U. Verver, chef personeeldienst stafdiensten. Met enige 22

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 22