ru o IS no Pensionering F. W. van Pietersom Afscheid J. van Ingen Afscheid A. van der Togt L_J V. Op maandag 31 mei werd in 't Koelschip in Amsterdam af scheid genomen van de heer F. W. van Pietersom, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. De heer Van Pietersom kwam op 1 maart 1951 bij Heineken in dienst, na eerst 5 jaar bij een dochteronderneming, Lusandros, te heb ben gewerkt. De heer Van Pietersom was werkzaam als co lonneopzichter in de bottelarij, waar hij de laatste jaren voor namelijk heeft gewerkt. Ir. R. W. Welmers was helaas niet aan wezig, maar feliciteerde hem schriftelijk met zijn pensionering. Bij de officiële ontvangst in de lunchkamer waren de heren P. E. Röhrig, Th. A. Strijker, Th. J. Opdam, F. L. M. van Scher- penseel en mevr. W. S. Wohlgemut aanwezig. In 't Koelschip sprak de heer Röhrig, produktieleider, de heer Van Pietersom toe. Ook oud-collega en gepensioneerde de heer C. Zoutman sprak nog een afscheidswoord. Het cadeau, envelop met in houd, werd door de heer J. Kleton aangeboden. De heer en mevrouw Van Ingen met hun kleindochtertje. Op 16 juni jl. werd het 25-jarig jubileum gevierd van de heer J. van Ingen. Deze dag betekende tevens zijn afscheid van het concern, daar hij sinds twee jaar, wegens een ernstig ongeval, niet meer in actieve dienst is. De heer Van Ingen is 24 jaar werkzaam geweest in de bottelarij van de vestiging aan de Stadhouderskade, waar hij de laatste 3'/2 jaar de functie van colonneopzichter uitoefende. In de lunchkamer werden de heer en mevrouw Van Ingen, hun zoon, schoondochter en kleindochtertje ontvangen door de heren P. E. Röhrig, pro duktieleider, Th. A. Strijker, afdelingschef brouwen, verpakken en intern transport, Th. J. Opdam, werkzaam in de bedrijfs- technologische dienst, F. L. M. van Scherpenseel en mevr. W. S. Wohlgemut van de plaatselijke personeelsdienst. Behalve de gouden speld en de gratificatie overhandigde de heer Röhrig een brief van ir. R. W. Welmers, bedrijfsleider, die he laas verhinderd was, maar zich op deze wijze toch persoonlijk tot de jubilaris kon richten. Vele collega's waren aanwezig in 't Koelschip, waar de viering van het jubileum werd voortgezet. De heer Röhrig benadrukte de bewondering van iedereen in de brouwerij voor het feit dat de heer Van Ingen door zijn sterke wilskracht en door de geweldige steun van zijn gezin, de tijd na zijn ongeval zo goed was doorgekomen. Nadat de heer Op dam, die jarenlang de directe chef van de jubilaris was, ge sproken had over de prettige samenwerking, sprak de heer J. Mulder, collega-groepsleider, de heer Van Ingen toe en over handigde hem namens het personeel een envelop met inhoud. De heer J. Bruinis, tapper in 't Koelschip, richtte als laatste het woord tot de jubilaris. Daarna bedankte de heer Van Ingen alle collega's voor het cadeau en de grote belangstelling. De heer A. van der Togt beëindigde in een gezellig vol Koel schip op 11 juni jl. zijn lange loopbaan. Gedurende 44 jaar was hij een zeer bekend aanhanger van Nederlands grootste bier merk. De heer J. C. Banz, hoofd algemene zaken divisie internatio naal, sprak hem als eerste toe. Hij stelde dat er echt niet van een afscheid gesproken moest worden, maar eenvoudigweg van het overgaan naar het regime van het pensioenfonds, Wie de heer Van der Togt kende, zoals de heer Banz, wist dat hij een grote mond had, maar een klein hart. Daarmee was hij in 1932, 21 jaar oud, moedig de boekhouding van Fleineken binnengestapt. Later ging hij Fleineken verkopen in Maastricht en pas na vele, erg plezierige jaren, „immigreerde" hij naar Flolland. Hij had een zeer verfrissende eigenschap, die de 20 Op 31 meijl. nam de heer Van Pietersom afscheid; links de heer Röhrig.

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 20