Amsterdam I 9 Bunnik 11 Amsterdam II 8 Leuwarden 4 Rotterdam /Zoeterwou- de 16 Hattum 1 's-Hertogenbosch 29 Schiedam geen Alle kandidaten hadden inmiddels uitvoerige informatie over de Eendracht-reis ontvangen toen notaris N. M. Posch uit elk van de twee bokalen het winnende nummer trok. Dit gebeurde in aanwezigheid van de heren J. Boonen, H. A. H. Verlinden en E. J. van Brunschot van de centrale ideeënbuscommissie, R. W. Welmers en P. E. Jansen namens de plaatselijke ideeënbuscommissies, C. van Es als vertegenwoordiger van de centrale ondernemingsraad en J. Th. Kappelle van public relations. Uit bokaal A kwam nummer 55 en uit bokaal B nummer 21 als geluksnummer te voorschijn. Deze nummers bleken te horen bij de aanmeldingen van de heren J. P. Schreutelkamp en J. V. van Marken. Verder werden door notaris Posch uit elke bokaal drie plaats vervangers aangewezen, te weten: uit Bokaal A de heren J. J. J. van lersel, H. van de Plas en W. Scheepens, en uit Bokaal B de heren A. Dijkman, T. Maaskant en H. H. Davelaar. Mocht om welke reden dan ook een van de winnaars verhin derd zijn de zeereis mee te maken, dan gaan zijn rechten direct over op een plaatsvervanger. Proficiat voor degenen die deze reis mee kunnen maken, sterkte en geduld voor de achterblijvers en vanzelfsprekend volgend jaar opnieuw een kansje wagen! De trekking. Van links naar rechts staand: de heren C. van Es, H. A. H. Verlinden, ir. R. W. Welmers, P. E. Jansen, mej. F. A. M. Meijer en J. Posch jr. Van links naar rechts zittend: mr. J. Th. Kappelle, E. J. van Brunschot, notaris Posch, J. P. Mars en ir. J. Boonen. AMSTERDAM II Naam Afdeling Beloning H. L. Wouters belading 150,- M. Tunez Morales L. Navarro Alcazar j bottelarij 40,- Aanmoedigings premie T. Tabbers belading 25,— ZOETERWOUDE Naam Afdeling Beloning M. A. Prins dienstgebouw 70,- M. Agoujil bottelarij 50,- A. El Marjani bottelarij 40,- J. N. A. Kompier storingsdienst f 40,- C. Zwaan bewaking 25,- f 40,- J. Kok surplusgoederen 30,- L. Schumacher dienstgebouw 30,- Aanmoedigings- premie A. J. A. Bosch energiedienst f 25,- C. Vaandrager bedrijfsbureau f 25,- J. P. M. van Kuyk dienstgebouw 25,— M. F. Rodrigues bottelarij 25,- A. El Marjani bottelarij 25,- R. van Leeuwen emballage 20,- f 25,- DEN BOSCH Naam Afdeling Beloning A. H. G. van de Elsen bottelarij 100,- A. J. Schellekens storingsdienst 100,- G. F. Weber bottelarij 100,- J. L. W. Adriaanse bottelarij 75,- J. Lokker brouwhuis f 75,- en 50- N. G. van Gerwen bottelarij 25,— F. Mulders bottelarij 25,— Aanmoedigings premie C. A. Kreté intern transport f 25,- J. H. Oostindjer bottelarij 25,— A. J. M. Vloeimans bottelarij 25,— G. Damen/A. van Rooy lagerkelder 25,— J. L. W. Adriaanse gistkelder f 25,- A. van Maanen poortcontrole f 25,- L. M. A. van de Hoven bottelarij 25,- J. Haarmann jr. lagerkelder 25,- J. J. A. de Bresser bottelarij ƒ25,- N. Fernandez Llamazares bottelarij 20,- J. H. Hausmanns gistkelder 20,- C. G. J. van Ierland bottelarij 20,- J. Anon Fernandez G. A. P. van de Wijst j bottelarij f'20,— H. P. Hoek brouwhuis 20- R. A. Sweeb bottelarij 10,- BUNNIK Naam G. van Breenen D. C. van Hunnik H. C. van Oostrom HATTEM Naam C. Witteveen A. van Eikenhorst G. Muller mevr. A. van Dijk mevr. C. W. van de Sluis mevr. J. Beekhof mevr. J. Voorhorst A. W. Kers J. Coenradie G. Muller LEEUWARDEN Naam P. de Boer B. Venema R. Engwerda B. Venema Afdeling techn. dienst bottelarij poortcontrole Afdeling expeditie bottelarij magazijn interne dienst planning control technologie magazijn Afdeling bottelarij interne dienst interne dienst Beloning 200,- 75,- Aanmoedigings- premie f 15- Beloning 220,- f 150,— 70,- allen 50,- 50,- Aanmoedigings- premie f 25,- 25,- Beloning 60,- 40,- 25,- 19

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 19