DIVERSE VAATJES ONZE DIENST VERLIETEN GESLAAGD POSTZEGEL KIGALI - RWANDA Mede namens mijn vrouw wil ik u allen harte lijk bedanken voor het prachtige cadeau, dat ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum van u mocht ontvangen. Voor het ontvangen geld heb ik een antiek weerglas gekocht, dat een ereplaats in ons huis heeft gekregen. Gezien de kwetsbaarheid was het niet goed mogelijk dit cadeau mee te nemen en tijdens de receptie te tonen. C. D. Nap Mag ik u, ook namens mijn echtgenote en kinderen, van harte bedanken voor uw grote belangstelling bij gelegenheid van mijn 50- jarig huwelijk. En vooral voor uw fruitmand, bloemstuk, cadeau onder couvert, bier en frisdrank. Het deed mij vooral goed, dat ik na 13 jaar pensionering nog niet vergeten was. Nogmaals mijn hartelijke dank. M. A. H. Ubaghs Mede namens mijn vrouw zeg ik u hierbij dank voor de belangstelling en de attenties welke wij van de zijde van de brouwerij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest op 7 januari 1976. Het deed ons goed te merken, dat wij er nog een beetje bijhoren. VJ. Koolbergen en H. Koolbergen—Riepe Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie en medewerkers danken voor de belangstelling, ondervonden bij ons 50-jarig huwelijk. A. Roodenburg Gaarne had ik allen persoonlijk bedankt, die van mijn afscheid van de G.G.N. op 19 de cember jl. een onvergetelijke dag hebben ge maakt. Aangezien ik echter vrees dan wellicht iemand te vergeten, wil ik hierbij mijn dank betuigen voor de medewerking en hartelijk heid, die ik heb mogen ondervinden. F. J. J. Gerritzen mr. A. J. Vasen, arbeidszaken, A/Wet mevr. A. L. List-van Greuningen, management development, A/Wet mevr. J. M. Guda-Abendanon, export transp., R/Cr mej. P. J. Stevens, pl. adm., R/Cr mej. L. Rastogi, informatieverw., R/Cr A. P. G. van Hirtum, bedrijfsbur., H/Zand R. A. M. Verschueren, int. transp., H/Zand M. Molina Navarro, bottelarij, H/Zand J. van Gelder, energied., H/Zand N. Prada Paramio, bottelarij, H/Zand F. Antolin Merino, bottelarij, H/Zand L. J. J. M. Petit, verkoop horeca, A'dam I M. van Herk, centr. diensten drankengrh., A'dam II mevr. J. H. van Bendegem, verkoop thuis- verbr. bier alg., A'dam II C. Smits, G. G. N. verkoop, A'dam II mevr. M. van Huizen-Meulenbroek, gew. verk. secr., H/Zand T. J. Postma, P. B. I. Surabaya. H. L. A. M. Steegers, divisie internationaal AMSTERDAM I Mevr. C. H. C. Ohm-Zwart (div. intern, alg.) voor diploma steno Nederlands. Mej. J. Zeeman (div. intern, alg.) voor diploma steno Nederlands AMSTERDAM II C. A. Pel (meet- en regeltechn.)'voor Meet- en regeltechniek deel 2A, Industriële elektronika cursus BA. D. J. Noordam (elektrotechn. werkpl.) voor Industriële elektronika cursus BD. H. J. Smit (afd. verpakken) voor getuigschrift voortgezette opleiding LSBL F. W. E. Knoop (planning en informatiesys teem) voor doctoraal bedrijfskunde aan de Interuniversitaire Interfaculteit Bedrijfskunde. ZOETERWOUDE Mej. L. Gouweloos (secr. div. intern.) voor praktijkexamen Engelse Bedrijfscorrespon- dentie. Mej. W. A. Lievaart (econ. analyse) voor steno Engels. Mej. A. van Ingen Schenau (produktie bier) voor steno Frans. Mej. T. Slappendel (doe. centr. techn.) voor steno Duits. DEN BOSCH Mevr. M. van Huizen-Meulenbroek (gew. verk. secr.) voor Handelscorrespondentie Neder lands. Mevr. H. M. de Graaf (gew. verk. secr.) voor Handelscorrespondentie Nederlands. Mevr. G. M. de Laat (gew. verk. secr.) voor steno Nederlands. Wie het eerst komt, het eerst maalt Naar aanleiding van het artikel „Bottelarij op postzegel" (Vers van 't Vat 1/1976) zijn bij de redactie vele verzoeken binnengekomen met de vraag of het mogelijk is de afgebeelde postzegel bij ons te bestellen. Dat kan. De heer H. Otter, bedrijfsleider van Bralirwa S. A. R. L. te Kigali, is erin geslaagd een flink aantal zegels te bemachtigen. Aangezien de zegel tamelijk zeldzaam is geworden, is de kans groot dat de vraag het aanbod zal overtreffen. Vandaar, dat, als u de zegel graag wilt heb ben, u snel moet reageren: een telefoontje naar mej. A. Lodeweegs, (020-702264), en u staat op de lijst. Nogmaals: wie het eerst belt, het eerst maalt.... BUNNIK S. Hielkema(techn. dienst)voor diploma Prak tische Digitale Techniek. J. D. Tolsma (techn. dienst) voor het diploma Praktische Digitale Techniek. R. Catoire (techn. dienst) voor het deelcertifi caat Onderdelen en Schakelingen van de cursus Meet- en Regeltechniek. F. Schoute (techn. dienst) voor het diploma Elektronisch Meetpracticum. Te koop aangeboden: nog niet gedra gen zwarte duffel voor zomer- en win tersport. Maat large. Vraagprijs ƒ30,,-. Marijke Nienhuis. Tel. na 18.00 uur 020-763707. Te koop gevraagd: damesfiets. Liefst oud hoog model, tot ƒ80,-. Marijke Nienhuis. Tel. na 18.00 uur: 020-763707. Te koop: Alpenkreuzer jr., met grond zeil, tweepersoons-luchtbed, binnen- tent. Zes weken gebruikt. Tel. 071-761750. Ph. Dankloff. Gevraagd/wie weet er voor mij: Boek bindersgereedschap zoals stempels, rollers, vignetten en lettertypes, zowel enkele stuks als 'n hele uitrusting voor het handvergulden van oude leren boeken na restauratie. E. J. van Brun- schot. Tel. 020-163774. •m r In memoriam W. DAMEN Op zondag 29 februari overleed ten gevolge van een noodlottig verkeers ongeval op 38-jarige leeftijd de heer W. Damen. De heer Damen kwam in 1971 in onze dienst en was werkzaam als bediende bij de inpakmachine in de bottelarij te 's-Hertogenbosch. Het gedachtenis plaatje typeert hem als een man die vóór alles in de weer was voor zijn ge zin. Tijdens zijn werk en ook tijdens de noodzakelijke reistijd hebben zijn collega's hem leren kennen als een serieuze werker, een man van weinig woorden, die gezien was bij iedereen. Het moge voor zijn vrouw en kinderen een troost zijn geweest te ervaren dat zovelen van hun meeleven blijk gaven door hem op zijn laatste tocht te be geleiden. Moge hij rusten in vrede. 25

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 25