PERSONALIA BUITENLAND AMSTERDAM I Gehuwd: J. J. M. Haazen (adm. buitenl. bel.) met mej. M. I. Rutgers Mej. C. E. Lavell (pi. adm.) met de heer P. Koopman Mevr. W. M. Lakeman (kwal. dienst) met de heer L. P. Bos (verkoop horeca) Geboren: Karen, d. v. G. van Kooten (E.T.W.) Denny, z. v. P. L. Heisen (W.A.O.) Salvador, z. v. S. Rodriquez Vicente (bottela rij) AMSTERDAM II Gehuwd: B. T. Beving (speciale brig.) met mej. P. M. G. J. de Bruijn S. C. Luchtenburg (verk. thuisverbr. bier) met mej. E. K. van Hulst H. R. Brouwer (land, diensten alg.) met mej. H. C. Nijsse E. W. D. Chin A Joe (belading) met mej. R. M. Klepper H. Visser (lagerkelder) met mej. A. Foekens R. Meschendorp (storingsdienst) met mej. A. M. v. d. Heeft A. J. M. Meijer (energiedienst) met mej. H. Secherling L. Garcia Artero (bottelarij) met mej. M. Gon zalez Egea F. Exposito Marcelino (bottelarij) met mej. A. Mojica Garcia J. Garcia Garcia (bottelarij) met mej. N. Gra- nados Perez A. K. M. Fahrat (bottelarij) met mej. J. A. M. Azouzi G. Kramer (centr. magazijn) met mej. C. van der Veer Geboren: Bas, z. v. B. W. G. Winters (marketing mana gement bier) Samira, d. v. El. M. Oumansouri (bottelarij) Begona, d. v, J. Portela Ferandez (bottelarij) Karina, d. v. A. Borrego Montes (bott. export) ROTTERDAM Gehuwd: H. J. Kemper (H.R.C.) met mej. J. J. M. v. d. Laar L. Ramdhan (centr. verk. adm.) met mej. R. Ramadhin Mej. S. E. in't Land (centr. verk. adm.) met de heer A. R. Vreugdenhill R. A. L. de Leeuw (centr. verk. adm.) met mej. M. A. Hendriks Mej. M. P. de Bruin (pi. adm.) met de heer A. M. W. M. Boef R. F. v. d, Bergh (H.R.C.) met mej. H. E. F. M. Maas Geboren: Jan P., z. v. M. A. in't Veld (pi. adm.) Frank, z. v. G. P. J. v. Noort (H.R.C.) ZOETERWOUDE Gehuwd: Mej. P. J. H. Koek (seer. div. intern.) met de heer W. H. M. Mooijman Geboren: Karin S., d. v. J. P. R. v. d. Belt (energie- en storingsd.) DEN BOSCH Geboren: Renate, d. v. L. H. Boer (kwal. dienst) Johannes, z. v. J. G. Megens (lagerkelder) Nikki, z. v. S. P. J. Heerens (int. dienst) Tom, z. v. H. A. N. Bijns (bottelarij) Andreas, z. v. A. M. A. Leytens (bottelarij) Carola, d. v. C. v. Ierland (bottelarij) Pieter, z. v. Ch. F. van Leeuwen (verk. thuis verbr. fris) BUNNIK Gehuwd: H. Zuidema (bottelarij) met mej. G. Sturken- boom Geboren: Saskia, d. v. A. Bosch (bottelarij) Martin, z. v. M. Postma (int. transport) ZWOLLE Gehuwd: Mej. W. J. de Brouwer (gew. verk. seer.) met de heer H. van Rhijn Mej. H. Fiechter (gew. verk. seer.) met de heer G. van der Hulst Geboren: Suzanne, d. v. F. H. G. Bertus (verk. thuis verbr. bier) De heer W. Grethe is op 22 december voor een kort verlof uit Bujumbara in Nederland aangekomen en inmiddels op 19 januari weer teruggereisd.★De heer Ch. Bussmann is op 23 december 1975 voor verlof uit Bukavu in Europa aange\omen. De heer Bussmann verblijft momenteel in Zwitserland. Op 24 december 1975 is de heer Th M. Zwart, ver gezeld van zijn gezin, uit Kinshasa in Neder land aangekomen, om hier het verlof door te brengen.★De heer E. P. van Vliet is met in gang van 5 januari voor een korte periode gedetacheerd bij Nigerian Breweries Ltd. te Lagos.*De familie K. de Vries is, na genoten verlof, op 5 januari weer vertrokken naar Bu- kavu.*De heer K. Klute is, vergezeld van zijn gezin op 7 januari voor verlof uit Kaduna in Nederland aangekomen.* Na een kort kerst verlof in Duitsland te hebben doorgebracht is de heer H. G. Liebetrau op 8 januari weer vertrokken naar Kinshasa. De heer A. Moerkerken is, samen met zijn gezin, op 9 januari teruggereisd naar Aba, na het verlof in Nederland te hebben doorgebracht.*De heer H. J. J. M. Rijven is, na ongeveer een jaar gedetacheerd te zijn geweest bij Windward and Leeward Brewery Ltd. op St. Lucia, sa men met zijn familie op 26 januari in Neder land aangekomen.*De familie R. Lans is, na genoten verlof, op 29 januari weer vertrokken naar Kuala Lumpur*Op 1 februari is de heer J. W. C. Loeff, samen met zijn echtgenote voor verlof uit Moundou in Nederland aange komen.* De familie F. G. R. Levebvre is op 3 februari naar Kuala Lumpur gereisd. Sedert 4 februari vervult de heer Lefebvre de functie van Brewmaster bij Malayan Breweries Sdn. Berhad aldaar.*De heer P. Kool is vergezeld van zijn gezin op 6 februari voor verlof uit Aba in Nederland-aangekomen*De heer H. Böh- mermann is met ingang van 9 februari tijdelijk gedetacheerd als installation specialist bij Ni gerian Breweries Ltd. te Lagos*De familie F. W. R. Steenstra Toussaint is op 9 februari naar Indonesië vertrokken. Sedert 10 februari vervult de heer Steenstra Toussaint de functie van Chief Engineer bij P. T. Perusahaan Bir Indonesia te Surabaya Met ingang van me dio februari is de heer H. van Schaik overge plaatst van Surabaya naar Kuala Lumpur, al waar hij is aangesteld als Production Manager bij Malayan Breweries Sdn. Berhad. RECTIFICATIE Abusievelijk is in het artikel „Bottelarij op postzegel" (Vers van 't Vat 1 /76) de heer H. Otter „chef technische dienst" genoemd. De juiste naam van zijn functie is echter „bedrijfsleider". In de jaarkalender jubilea en pensio neringen 1976 (Vers van 't Vat 9/75) werd bij opgave van zijn pensionering de heer L. D. A. ten Dam bij vergissing de heer Van Dam genoemd. Boven dien hoort hij, wat zijn werkzaamheden betreft, bij de vestiging Rotterdam. DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn echtgenote dank ik de di rectie, personeeldienst, chefs, collega's en monteurs van de commercieel-technische dienst voor de cadeaus, bloemen en tele grammen en de persoonlijke belangstelling bij mijn 40-jarig jubileum. L. Kok Mede namens mijn zuster dank ik de directie en de personeeldienst voor de prettige ont vangst, die ons in de kantine te Zoeterwoude bij mijn 40-jarig jubileum ten deel is gevallen. De aanwezigheid van de heer Smit en nog enkele oud-collega's werd door mij bijzonder op prijs gesteld. A. de Man Velen van u kon ik persoonlijk bedanken voor de prachtige geschenken die ik van u allen bij mijn afscheid mocht ontvangen. Aan hen, die tijdens de receptie niet aanwezig konden zijn wil ik hierbij eveneens mijn hartelijke dank overbrengen. De jaren die ik te midden van u mocht doorbrengen zijn voor mij plezierig en waardevol geweest. Ik hoop dat het u allen bijzonder goed zal gaan. H. C. Lindeman—van Diggelen Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, directie, chefs en colle ga's hartelijk dankzeggen voor de cadeaus en de belangstelling, die mij ten deel vielen ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. H. Medik 24

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 24