H. MEDIK C. D. NAP F. GORTWORST wen/verpakken/intern transport, S. Kos, wachtchet van voor noemde afdeling, P. E. Jansen, personeelchef van beide ves tigingen, mevrouw W. S. Wohlgemut, medewerkster plaatselij ke personeeldienst en F. L. M. van Scherpenseel, assistent- personeelchef Amsterdam I. Uit handen van de heer Welmers ontving de heer De Waal de envelop met inhoud en de gouden speld, nadat eerst nog gesproken was over de „goede oude tijd", waarin de grote lagerfusten met een scheermesje moesten worden schoongekrabd. In de raadskelder werd de familie De Waal ontvangen door een groot aantal collega's. Namens het personeel ontving de jubilaris van zijn collega, de heer C. Beider, een zeer mooi bloemstuk. JARIG JUBILEUM Vijfentwintig jaar bij het bedrijf (brouwerij aan de Mauritskade te Amsterdam) en in dezelfde afdeling (machinekamer) werk zaam. Dat feit herdacht de heer H. Medik op 26 januari. Ten einde daaraan luister te geven, werd de jubilaris, vergezeld van zijn echtgenote en kinderen, in de raadskamer door de be drijfsleiding ontvangen. In gezelschap van mevrouw S. van Kooten-Pinke, medewerkster personeeldienst, en de heren ir. J. B. R. Schwietert, produktieleider, J. Klok, afdelingschef, P. E. Jansen, en de vertegenwoordigers van het jubileumfonds M. Brouwer en F. J. Kristel, werden de achterliggende jaren nog eens doorgenomen. Na deze ontvangst volgde in de goed bezette Gijsbreghtkelder de officiële huldiging. De heer Schwietert sprak woorden van dank tot de jubilaris, waarna hij het jubileuminsigne opspeldde. De heer Klok dankte voor de inzet en toewijding, die de heer Medik steeds betoonde. Hij overhandigde een envelop met inhoud. Namens de collega's bood de heer Pover een boormachine aan. In zijn hulde betrok hij vooral mevrouw Medik, omdat een echtgenoot, die al 25 jaar ploegendienst verricht, veel aanpassingsvermogen van zijn vrouw vraagt. Als bewijs van erkentelijkheid bood hij haar een wandversiering aan. Namens het jubileumfonds overhandigde de heer Brouwer een envelop met inhoud. Nadat de jubilaris voor de gesproken woorden en de belangstelling had bedankt, maakten velen van de gelegenheid gebruik hem te feliciteren. JARIG JUBILEUM Vrijdag 30 januari vierde de heer C. D. Nap in 't Koelschip te Amsterdam zijn 25-jarig jubileum. De heer Nap, die in 1951 als medewerker op de hoofdboekhouding in Amsterdam begon en later chef hoofdboekhouding werd, kreeg in 1969 de leiding over de afdeling financiën en concernverslaggeving. In gezel schap van zijn vrouw, dochter en schoonzoon werd de heer Nap in de lunchkamer ontvangen. Daar speldde de heer J. F. Stap de heer Nap het jubileuminsigne op. De heer H. A. H. Verlinden, hoofd afdeling financiën, bood hem het perso- neelscadeau onder couvert aan. Op verzoek van de jubilaris werden geen toespraken gehouden. De receptie werd ook door vele oude bekenden van de andere vestigingen bezocht. JARIG JUBILEUM Op 5 februari werd op de brouwerij aan de Stadhouderskade te Amsterdam het 25-jarig jubileum van de heer F. Gortworst gevierd. De heer Gortworst is begonnen in de bottelarij en werd later aangesteld als postloper. In de lunchkamer werden de heer en mevrouw Gortworst en hun drie kinderen ontvan gen door de bedrijfsleider, ir. R. W. Welmers, en de heren H. A. Hesse, chef interne dienst, P. E. Jansen, en F. L. M. van Scherpenseel. De heer Welmers overhandigde de heer Gort worst de gouden speld en de envelop met inhoud. Tijdens de daarop volgende receptie in 't Koelschip werd de familie Gortworst toegesproken door de heer Hesse, die onder andere het feit memoreerde, dat de heer Gortworst een fervent Ajax- supporter is. Om té grote partijdigheid te voorkomen ontving de jubilaris derhalve enige stickers en een speldje van een zeer bekende club uit Rotterdam. Na afloop van zijn toespraak overhandigde de heer Hesse een fraaie wandklok en een en velop met inhoud als geschenk van het personeel. 23

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 23