G. C. KOUWENHOVEN J. DE WAAL O L. KOK A. J. DE MAN Emmen, chef gewestelijk verkoopsecretariaat Rotterdam, en mevrouw M. A. Menting, medewerkster personeeldienst, bij de familie Kok op bezoek kwam. Het was een gezellige bijeen komst. Ook 's avonds ontving de heer Kok nog enkele colle ga's. JARIG JUBILEUM Ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum van de heer G. C. Kouwenhoven, medewerker interne dienst te Zoeterwoude, werd op 15 januari in het ontvangstgebouw een receptie ge geven. Op verzoek van de jubilaris in kleine kring. Dat de heer Kouwenhoven een sigarenroker is, was reeds algemeen be kend. Eén van de geschenken was dan ook een sigaar van ongeveer 40 cm lang, met een doorsnee van ongeveer 3 cm. Een ander cadeau was een prachtig opgemaakte doos met sigaren. Namens de jubilaris sprak de heer G. van Puffelen een slotwoord, waarbij hij een ieder, die een feestelijk tintje aan- deze dag had gegeven, bedankte. JARIG JUBILEUM Op de brouwerij aan de Stadhouderskade te Amsterdam, werd op 19 januari het 25-jarig jubileum gevierd van de heer J. de Waal. De heer De Waal is indertijd begonnen op het vatenper- ron en is thans werkzaam als bedieningsvakman in de lager- kelders. De heer en mevrouw De Waal, hun vier kinderen en een tante en oom, werden in de lunchkamer ontvangen door ir. R. W. Welmers, bedrijfsleider van de beide Amsterdamse ves tigingen, en de heren Th. A. Strijker, afdelingschef brou- De heer L. Kok, tot voor enige jaren werkzaam als chef van de commercieel technische dienst in Rotterdam, vierde 15 januari zijn 40-jarig jubileum in huiselijke kring, 's Morgens kwam een aantal collega's de heer Kok en zijn echtgenote een mooie gietijzeren plaquette aanbieden. Die middag werd de heer Kok de gouden jubileumspeld en een enveloppe met inhoud over handigd door de heer J. J. Wolff, hoofd commercieel techni sche dienst, die samen met zijn echtgenote, de heer Q. A. D. In kleine kring werd op 8 januari in Zoeterwoude het 40-jarig jubileum van de heer A. J. de Man gevierd, die medewerker was in de lagerkelders van de Rotterdamse brouwerij. De heer De Man werd, vergezeld van zijn zuster, ontvangen op de kamer van de bedrijfsleider, ir. W. F. Schipper. Hierbij waren tevens aanwezig de heren C. Smit, chef afdeling brouwen, J. E. Jans, chef personeeldienst, A. van Gulik, wachtchef afdeling brouwen, C. Kortekaas, wachtchef interne dienst, G. J. F. de Kroon, wachtchef afdeling brouwen en G. van Puffelen, plaat selijke personeeldienst, die met de heer De Man vele oude herinneringen ophaalden (voor ingewijden: de bierpomp werd daarbij niet vergeten). De heer Schipper bedankte de jubilaris voor al hetgeen hij voor Heineken had gedaan, en overhandigde hem de enveloppe met inhoud. JARIG JARIG 22

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 22