FOTO VAN DE MAAND m MUTATIES IN DE PLAATSELIJKE IDEEËNBUSCOMMISSIES Uit de Bossche notulen Biljartvereniging Amsterdam heeft meer leden nodig Heineken Sportdag Bericht van de Centrale Ideeënbuscommissie In de samenstelling van enkele plaatse lijke ideeënbuscommissies hebben en kele wijzigingen plaatsgevonden, te we ten: Voorzitters. In Zoeterwoude is ir. W. F. Schipper drs. J. J. C. Goos als voorzitter opgevolgd. Ir. R. W. Welmers volgde ir. B. A. Horstman (Amsterdam I) en W. F. Schipper (Amsterdam II) op. In Schie dam werd ir. C. Bremer tot voorzitter als opvolger van de heer H. F. M. Coe- bergh, benoemd. Secretarissen. De heer H. P. P. M. Hof huis heeft het secretariaat van de plaat selijke ideeënbuscommissie te Den Bosch van de heer R. E. Hinze overge nomen. In Amsterdam I en II werden de heren N. M. L. van Nieuwenhuijzen en A. E. van Tongeren opgevolgd door de heer P. E. Jansen, die het secretariaat van beide Amsterdamse vestigingen op zich heeft genomen. Graag richten wij een woord van dank aan de heren Coebergh, Goos, Hinze, Horstman, Van Nieuwenhuijzen en Van Tongeren voor hun bijdragen aan de ontwikkeling van de Ideeënbus-nieu- we-stijl. De heren Bremer, Hofhuis en Jansen wensen wij succes en vele goede ideeën toe. Onderstaand nieuwtje ontvingen wij van onze vestiging te Bunnik. Bovenstaande foto werd gemaakt ter gelegenheid van de benoeming van de heer W. J. Kroep tot chef afdeling ver pakken bij Vrumona B.V. te Bunnik. Bij ambtsdragers behoren onderschei dingstekenen, dachten zijn collega's en zij fabriceerden een keten met daaraan bevestigd een houten B3-fles, met de ra ke tekst 'Willem - Vrumona's hoop in bange dagen'. De heer Kroep is bijna 25 jaar in dienst; hij begon in 1951 op de laagste trede van de bedrijfsladder. Amsterdam A. G. N. de Wit, 020-703194 Rotterdam J. H. A. Oosterbroek 010-114500 Zoeterwoude F. van Offeren 071-814077 Den Bosch J. P. Siliakus 073-159431 Bunnik P. N. de Jong 03405-13760 Hattem A. J. Voortman 05206-1031 Leeuwarden J. van Hulsen 05100-26344 Schiedam A. van't Hoff 010-264655 Zwolle K. Huisman 05200-30818 Zullen we er een gezellige dag van maken en allemaal komen?! Eén van de commissieleden heeft voor gesteld om in de toekomst aan de me dewerkers 'problemen op te geven'. Met het doel hierover ideeën in te zenden. Het komt immers voor dat er bepaalde problemen zijn, waarvoor al lang een oplossing wordt gezocht. De Ideeënbus zou hierbij een nuttige rol kunnen spe len, terwijl het voor de inzender(ster) ook nuttig kan zijn. Dubbel-goed-idee! Als u 's avonds iets anders wilt dan tele visie kijken, gaat u dan uw benen eens strekken rondom de tafels met het groe ne laken, met een rode bal en twee witte. Komt u zich eens één of twee keer per week lekker in- en ontspannen bij onze gezellige biljartvereniging. U kunt zonder enige verplichting eens 'n kijkje komen nemen op onze club avonden, maandag- en vrijdagavond, vanaf 8 uur 's avonds. Ons clublokaal is gevestigd aan de Quellijnstraat 28 te Amsterdam, boven de garage. Ook vrouwelijke leden zijn van harte welkom. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij onze secretaris: Jan Beerens, A/Wet, tele foon 2400. De Heineken Sportdag 1976 zal op 12 juni worden gehouden. Gast heer daarbij is Van Olffen in Hat tem, terwijl de algehele organisa tie dit jaar in handen is van mede werkers van de Gedistilleerd Groep Nederland. Men kan zich opgeven voor de volgende spor ten: voetbal, tennis, tafeltennis, biljarten, hengelen, bridge en kla verjassen. In elke vestiging is een contact persoon, bij wie men zich kan la ten inschrijven: Bij de fotoclub Heineken Rotterdam kreeg de hier afgedrukte foto het predikaat 'foto van de maand'. Hij is van de heer J. van Hoek, groep senioren. De foto werd gemaakt in Frankrijk en geeft een zogenoemde travaille te zien, een opstelling waarin de paarden bij de hoefsmid werden vastgezet tijdens het beslaan. De jury vond, dat de travaille erg goed in beeld is gebracht en wel speciaal de uitdrukking van de materialen en de naden en scheuren in het hout. 17

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 17