Fotoclub Heineken Zoeterwoude T ennisclub Zoeterwoude HBM 55 jaar Dat ging naar Den Bosch toe... Op de vestiging Zoeterwoude begint het verenigingsleven op gang te ko men. Zo vond op 26 september de oprichtingsvergadering van de foto club plaats. Tijdens deze vergadering werd een voorlopig bestuur gevormd; dat voor een half jaar aan zal blijven. Het is als volgt samengesteld: de heer G. van Puffelen, voorzitter, de heer H. Schütt, penningmeester en mejuffrouw A. W. van Ingen Schenau, secretares se. Als officiële naam voor de foto club werd gekozen 'Fotoclub Heine ken Zoeterwoude'. Éénmaal per veertien dagen is er op donderdag clubavond in de kantoor kantine te Zoeterwoude. De aanvang is 20.00 uur. De contributie is vastgesteld op 2,- per maand. Iedere Heineken medewerker(ster) met interesse voor fotografie en/of filmen kan lid worden van de fotoclub evenals familieleden in de eerste lijn (echtgenoot/echtgenote, ouders of kinderen). Het ledenbestand omvat momenteel 25 leden. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Hoewel er de gehele zomer volop werd getennist op de Zoeterwoudse tennisbaan, heeft de formele oprich ting van de tennisclub pas in septem ber plaatsgevonden. Hierbij werd het voorlopige bestuur geïnstalleerd als definitief bestuur. Er zijn diverse vriendschappelijke wedstrijden gespeeld, onder andere tweemaal tegen het Academisch Zie kenhuis Leiden en éénmaal tegen een viertal medewerkers van onze vesti gingen Amsterdam en Rotterdam. Daarnaast werd op 23 en 24 augustus een kennismakingstoernooi georgani seerd voor de eigen leden en is er in oktober een vriendschappelijke wed strijd tegen een team van de Heineken Tennisclub Rotterdam gespeeld. Uitgangspunt bij deze wedstrijden is steeds om zoveel mogelijk clubleden bij het spelen van wedstrijden te be trekken en hen zodoende in staat te stellen enige wedstrijdervaring op te doen. Tenslotte moet nog vermeld worden dat volgend seizoen bij voldoende be langstelling een leraar zal worden aangetrokken voor het geven van ten- nislessen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de secretaris van de tennisclub Zoeterwoude, de heer H. J. Rademaker, kamer 1.3.08, intern tele foonnummer 4273, Zoeterwoude. DANKBETUIGINGEN Voor de grote belangstelling bij mijn afscheid van de brouwerij wil ik u allen, mede namens mijn familie, onze welgemeende dank betuigen. Na tuurlijk ook mijn dank voor de fijne toespraak van mijn chef en de daarbij vergezeld gaande ge schenken, die ik mocht ontvangen. Het was voor mij die avond onmogelijk om een dankwoord te spreken, en daarom langs deze weg mijn harte lijke dank voor deze onvergetelijke avond. W. G. van Biezen Mede namens mijn vrouw en kinderen, wil ik langs deze weg graag iedereen bedanken, die heeft bij gedragen tot het slagen van mijn 25-jarig jubileum bij de brouwerij. H. G. Bander De belangstelling en het medeleven waarvan u allen op allerlei wijzen tijdens mijn ziekte hebt blijkgegeven, hebben mij - ook lichamelijk - bij zonder veel goed gedaan. Ook namens mijn vrouw daarvoor mijn hartelijke dank. H. Tims Nog niet eerder waren mijn vrouw en ik in de gelegenheid u te laten weten hoezeer wij getrof fen zijn door de wijze waarop u, niet alleen uit Den Bosch maar ook uit vele andere vestigingen, met mij hebt meegeleefd in de afgelopen periode. Het is voor ons een grote steun geweest en wij willen u allen daarvoor graag van harte dankzeg gen. H. M. Sikking Met deze spreek ik mijn dank uit aan de vestiging Mauritskade voor het prachtige bloemstuk dat ik op 31 oktober bij het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd mocht ontvangen. Tevens groet ik mijn oprechte vrienden van de vestiging Mauritskade. W. Jumelet Mede namens de familie, wil ik u hartelijk dank zeggen voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en de enorme belangstelling na het overlijden van mijn geliefde man, J. J. M. Hollan der. Bijzondere dank gaat uit naar de directie, collega's en oud-collega's, het bestuur van de personeelsvereniging Heineken en haar onder afdelingen biljarten, klaverjassen en voetbal. G. M. Hollander-Kroonen REISVERENIGING VERS VAN 'T VAT Op zaterdag 13 september vierde de reisvereniging Vers vari 't Vat haar 25-jarig bestaan. Voor de leden werd er een feestavond gehouden, waar men onder andere een dansje kon maken op de muziek van 'The Jolly Makers'. Er werd heel wat ge lachen bij de diverse spelletjes en ook de traditionele tombola stond op het programma. Als herinnering aan het 25-jarig bestaan van de vereniging ontving ieder lid een zil veren kandelaar. Nieuwe leden zijn bij de reisvereni ging van harte welkom. Men kan zich daartoe aanmelden bij de heer A. van der Meer, intern telefoonnum mer 4204, vestiging Zoeterwoude De voetbalvereniging HBM viert dit jaar zijn 55-jarig bestaan. Op de foto het eerste elftal en het bestuur van de vereniging. Het jaarconcert van de Fanfare op 8 november in Den Bosch werd onder meer bijgewoond door een groep Zwollenaren, zijnde het hele korps horecavertegen- woordigers met hun districtsverkoopleiders en de gewestelijk verkoopleider, allen met hun dames. Voor een aantal van hen was het een kortstondige terug keer op de oude basis, waar overigens het hele gezelschap een bijzonder ple zierige dag-samen-uit beleefde. 33

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 33