PERSONALIA BUITENLAND AMSTERDAM I Gehuwd: Mej. J. H. Huntelaar (pi. adm.) met de heer W. Meijer Geboren: Patrick M., z.v. W. H. G. Rotman (kelders) Juan de Dios, z.v. J. Fernandez Blasco (kelders) Zohra, d.v. A. B. M. Ougerni (bottelarij) AMSTERDAM II Gehuwd: S. de Jongh (bottelarij) met mej. H. Liesdek R. v. Vlijmen (storingsdienst) met mej. E. G. E. Dalen Mej. M. A. Merks (pi. adm.) met de heer H. de Vries Geboren: Sfia, d.v. L. B. A. Sacr (bottelarij) Barry, z.v. L. H. v. Spankeren (storingsdienst) Samir, z.v. M. B. A. Bernoussi (bottelarij) Wilhelmina M. C., d.v. A. J. M. Goos (bottelarij) Barry, z.v. L. H. v. Spankeren (storingsdienst) ZOETERWOUDE/ROTTERDAM Gehuwd: Mej. C.Luksen (tel. centr.) met de heer G. J. W. Walvis Geboren: Rosemarie, d.v. J. E. H. van Duijn (energied.) Angela K. M., d.v. H. L. Standhart (opleidingen) Wilhelmijntje, d.v. P. C. van Eijk (emballage) Erik P. B. L., z.v. P. B. J. Soudan (centr. mag.) Eva E., d.v. R. J. Weiman (centr. kwal. dienst) Geslaagd: Mej. C. Slappendel (doe. centr. en techn.) voor het diploma stenografie Engels. DEN BOSCH Gehuwd: G. Jeeninga (storingsd.) met mej. A. v. d. Wildenberg J. Leytens (bottelarij) met mej. J. Span M. Santiago Garcia (bottelarij) met mej. A. Pérez Robles H. P. T. van Gemert (bottelarij) met mej. J. C. Spruyt H. J. M. M. Coense (bottelarij) met mej. J. F. C. Denie Geboren: Jolanda, d.v. K. A. J. van Heijnsbergen (botelarij) Jörgen, z.v. W. A. A. M. Leytens (E.T.W.) Ronald, z.v. W. Zaunbrecher (storingsd.) Janneke, d.v. J. T. T. Kersen (storingsd.) Johannes, z.v. G. A. P. v. d. Wijst (bottelarij) Tjeerd, z.v. S. Sijmonsma (int. transp.) Johannes, z.v. W. W. A. Habraken (kwal. dienst) Henricus, z.v. J. H. J. van Geelkerken (meet en regel) Geslaagd: J. J. H. v. d. Bosch (int. dienst) voor het N.B.O.B.-diploma BUNNIK Gehuwd: F. de Boer (bottelarij) met mej. W. Abbenhuys Geslaagd: P. H. van der Ende (techn. dienst) voor het examen Pneumatiek en Hydrauliek B. De familie B. Brugman is, na genoten ver lof, op 10 augustus weer teruggereisd naar Curapao. De heer A. Moerkerken is op 6 september uit Aba in Nederland aange komen. Zijn gezin was reeds hier. De heer L. E. Schilling is met ingang van 9 september overgeplaatst naar Surabaja, waar hij de funktie van Brewery Manager vervult bij P.T. Perusahaan Bir Indonesia. Zijn gezin hoopt hem spoedig te volgen. De heer Th. A. de Man is. vergezeld van zijn gezin, op 2 oktober in Singapore aan gekomen. De heer De Man vervult sedert die datum de funktie van Acting Head of Technological Department bij Malayan Breweries Ltd. Na genoten verlof is de familie H. Kluyver op 9 oktober weer in Paramaribo aangekomen. De familie J. W. J. van der Eijk is op 10 oktober naar Jakarta vertrokken. Sedert 11 oktober is de heer Van der Eijk werkzaam als afde lingschef bij P.T. Perusahaan Bir Indone sia. De familie A. de Voogd is, na geno ten verlof, op 10 oktober weer naar Lagos vertrokken. De heer en mevrouw H. de Goederen zijn op 17 oktober teruggekeerd uit Lagos. De heer L. Th. M. Hiltermann is, vergezeld van zijn gezin, op 17 oktober weer teruggekeerd naar Lagos, na het verlof in Nederland te hebben doorge bracht. Op 18 oktober is de heer P. Y. Klotz uit Surabaja teruggekeerd. De heer W. G. Regtien is op 18 oktober uit Beirut teruggekeerd. De heer L. van der Male is op 22 oktober vertrokken naar Surabaja, alwaar hij voor een periode van ongeveer 3 maanden gedetacheerd zal zijn als mon tagespecialist bij P.T. Perusahaan Bir Indonesia. De heer J. Duindam is op 27 oktober uit Singapore in Nederland aan gekomen. Zijn vrouw was reeds hier. Sinds 1 november is de heer Duindam werkzaam als technoloog in Zoeterwoude. De heer D. J. von Zboray is, vergezeld van zijn ge zin op 25 oktober uit Jakarta voor verlof in Nederland aangekomen. De heer en mevrouw M. Muilwijk zijn, na het verlof in Nederland te hebben doorgebracht op 27 oktober weer teruggereisd naar Kinshasa. De heer T. E. H. Haggenmacher is op 28 oktober uit Kumasi in Nederland aangeko men. Met ingang van dezelfde datum is de heer Haggenmacher wederom geplaatst bij de Centrale Kwaliteitsdienst Buitenland in Zoeterwoude. De heer en mevrouw D. Kornaat zijn, na genoten verlof, op 30 ok tober weer vertrokken naar Brazzaville. De familie E. T. Wilmink is op 30 oktober uit Beirut in Nederland aangekomen. Op 31 oktober is de familie T. B. Heijbroek, na genoten verlof, weer naar Moundou terug gekeerd. De familie P. van Dongen Tor man is op 1 november naar Jakarta ver trokken. De heer van Dongen Torman is sedert 2 november werkzaam als Sales Manager Frisdranken Indonesië bij P.T. Perusahaan Limun Indonesia. Op 7 ok tober werd bij de familie A. Moerkerken een zoon geboren, die de namen Paul Christiaan kreeg. OVERLEDEN Op 26 oktober overleed op 78-jarige leef tijd de heer J. Schalk, die tot zijn pensio nering werkzaam was bij Heineken te Rot terdam. De heer L. Blommers, toentertijd werk zaam bij Heineken te Rotterdam, is op 2 november overleden. De heer Blommers werd 73 jaar. Pr*. IN MEM OR I AM J. J. M. HOLLANDER Hoewel Jan Hollander reeds een aan tal jaren om gezondheidsredenen niet meer mocht werken, kwam, ge heel onverwachts en tot ontsteltenis van degenen die hem gekend heb ben, het bericht dat Jan Hollander op 4 november was overleden. Temeer onverwachts, daar hij nog enkele weken vóór zijn heengaan op de brouwerij was en iedereen vertel de, dat het hem weer bijzonder goed ging. Enthousiast als hij was, had hij alweer allerlei plannen voor de toe komst. Het heeft helaas niet zo mo gen zijn en een arbeidzaam leven vond plotseling een einde. Behalve dat hij jarenlang de scepter zwaaide in het brouwhuis en in de gistkelder van de brouwerij aan de Van der Helststraat te Amsterdam, was hij onbetwist de grote organisa tor en animator van de H.B.B.A., één van de twee personeelsverenigin gen, waaruit uiteindelijk de huidige personeelsvereniging van Amster dam I ontstaan is. Jarenlang voetbalde hij in het eerste elftal, stelde de elftallen op, hield de competitiestanden bij en hielp op voortreffelijke wijze bij het organise ren van de jaarlijkse personeels- evenementen. Ook was hij een zeer verdienstelijk biljarter, totdat zijn ziekte hem ook dit vrijwel onmogelijk maakte. Bij een ieder, die, zowel in zijn werk als in het verenigingsleven, met Jan te maken had, laat hij een onuitwis bare indruk achter. Een goed colle ga en een goede vriend is van ons heengegaan. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en naaste familie bij wie zijn heengaan ongetwijfeld een grote leegte heeft achtergelaten. Wij wensen hen heel veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Jan, rust in vrede. 32

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 32