PENSIONERING J. ROOS PENSIONERING MEJ. A. VAN HELDEN G. Th. DONGELMANS H. J. VELGERSDIJK J. G. MOELIKER H G. BANDER Rotterdam. Op de dag van zijn pensione ring, 31 oktober, is - in intieme kring - afscheid genomen van de heer J. Roos. Hierbij waren aanwezig de heren P. Bol, J. Wijhenke, J. H. van der Wal en G.M.van den Berg. De heer Roos is achtereenvol gens werkzaam geweest in de tapkelder, bij de emballagecontrole als buitenklerk en tenslotte als beheerder archief-, kan toorbehoeften- en drukwerkmagazijn. Om gezondheidsredenen heeft de heer Roos in december 1972 zijn werkzaamheden moe ten staken. Na 20 jaar in dienst te zijn geweest bij Heineken te Rotterdam, nam mejuffrouw A. van Helden op 30 september wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leef tijd afscheid in de Rotterdamse raadskel- der. Na aanvankelijk een aantal jaren op het laboratorium te hebben gewerkt, ging mej. Van Helden over naar de kantine en verzorgde onder andere de koffie voor de medewerkers in de diverse bijgebouwen. Hoe goed zij zich jarenlang van deze taak heeft gekweten, bleek wel op de receptie uit de grote opkomst van haar trouwe af nemers. Mej. Van Helden werd toegespro ken door de heren P. Bol, directeur infor matieverwerking, H. N. Norp, chef interne dienst, W. van Breugel, hoofd Heineken Rekencentrum en mevrouw Petri, één van haar collega's, die tevens een fraaie stoeltjesklok aanbood. Op 29 september werd in de grote kantine te Zoeterwoude het 25-jarig jubileum van de heer G. Th. Dongelmans gevierd. De heer Dongelmans werd toegesproken door zijn directe chef de heer L. Hof, chef inter ne dienst, die hem bedankte voor de vele werkzaamheden in de verzorgende sfeer. Als blijk van waardering werd namens de afdeling interne dienst een gereedschaps kist met gereedschap aangeboden. Een oud gediende, de heer L. Buik, speelde op speciaal verzoek enkele melodieën uit zijn repertoire op de hem zo vertrouwde mond harmonica. Het 'Lang zal hij leven' klonk enthousiast door de zaal. Namens de heer Dongelmans bedankte de heer G. van Puf- felen, van de personeelsdienst Zoeterwou de, iedereen voor zijn komst en de bijdra ge aan het cadeau. De heer H. J. Velgersdijk, medewerker op het secretariaat te Zoeterwoude, vierde op 30 september zijn 25-jarig jubileum in de grote kantine. De heer E. H. van Leeuwen, adjunct-directeur coördinatie en control, sprak als eerste de jubilaris toe. Na de loopbaan van de heer Velgersdijk te heb ben belicht, speldde de heer Van Leeuwen de insigne op. De heer F. J. van Offeren, chef secretariaat, sprak daarna als directe chef en namens de afdeling. De heer Van Offeren vond dat de heer Vel gersdijk zich op voortreffelijke wijze heeft aangepast na zijn overplaatsing van de transportdienst, waar hij als chauffeur werkzaam was, via de postkamer naar het secretariaat. Hierna bood de heer Van Offeren cadeaus aan van zowel de afdeling als van het per soneel. De heer Velgersdijk dankte beide sprekers, en de aanwezigen voor hun cadeaus en hun komst. Het was op 25 september voor de heer H. G. Bander 25 jaar geleden dat hij in dienst trad bij ons concern op de vesti ging Mauritskade. Begonnen op de afde ling instrumentmakerij en via het bedrijfs bureau is de jubilaris nu werkzaam als wachtchef in de bottelarij. Vergezeld door zijn echtgenote en twee kinderen werd hij die dag door de bedrijfsleider, ir. W. F. Schipper, in de commissarissenkamer ont vangen. Mevrouw Bander kreeg bloemen aangeboden en nadat vele oude herinne ringen waren opgehaald, speldde de be drijfsleider de heer Bander het gouden insigne op. Velen kwamen de heer Bander feliciteren met zijn jubileum tijdens de hiernavolgen de receptie in de Gijsbreghtkelder. Op 26 september was het 25 jaar geleden, dat de heer J. G. Moeliker in dienst trad in de afdeling bottelarij Sankey/fusten- colonne te Rotterdam. Naar aanleiding hiervan vierde hij die dag zijn jubileum in de grote kantine te Zoeterwoude. De ju bilaris werd toegesproken door zijn directe chef, de heer M. A. van Zetten, die uit naam van de afdeling een enveloppe met inhoud overhandigde. De heer Van Zetten sprak tevens op verzoek van het jubileumfonds bottelarij en namens dit fonds kon hij de jubilaris een tweede enveloppe met inhoud aanbieden. De heer Moeliker bedankte ten slotte een ieder voor het welslagen van deze dag. 31

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 31