J. DE WILDE AFSCHEID W. G. VAN BIEZEN AFSCHEID J. C. v. d. WATER W. M. WESDORP In Groningen vierde de heer J. de Wilde op 6 november het heug lijke feit dat hij 25 jaar geleden als één van de eerste vertegen woordigers van de toenmalige afdeling Huisverbruik bij Heineken in dienst kwam. Al die tijd is hij niet alleen Heineken, maar ook het hoge noorden trouw gebleven. Begonnen als vertegenwoor diger voor de drie noordelijke provincies is hij sinds 1 oktober 1967 werkzaam als vertegenwoordiger bij Drankenhandel Gronin gen B.V. Hoewel de jubilaris eigenlijk ieder formeel huldebetoon achterwege wilde laten, ontkwam hij er toch niet aan in het zonnetje te worden gezet. Allereerst bij het - zonder onge lukken - opprikken van de gouden speld en overhandigen van een enveloppe met inhoud door de heer T. J. Jellema, hoofd van de afdeling concerndrankengroothandels. Tijdens de receptie bracht de heer T. Evink, bedrijfsleider van de drankengroothandel, de beste wensen over namens het gehele personeel. Tenslotte bedankte de heer De Wilde, mede namens zijn vrouw, allen voor hun komst en de prachtige cadeaus. Op vrijdag 26 september werd in het Koel- schip van de brouwerij Van der Helststraat te Amsterdam afscheid genomen van de heer W. G. van Biezen wegens het berei ken van de pensioengerechtigde leeftijd. De heer Van Biezen, die vergezeld was van zijn vrouw en kinderen en andere familie leden, werd toegesproken door de heer C. Ham, chef technische dienst, die hem bedankte voor het vele werk dat hij in de bouwkundige werkplaats gedurende de ruim veertig jaar dat hij in dienst is ge weest, heeft verricht. Als afscheidscadeau overhandigde de heer Ham, mede namens de collega's, een enveloppe met inhoud. Op 30 oktober is in huiselijke kring af scheid genomen van de heer J. C. van de Water in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. De heer Van dene Water is zijn loopbaan bij Heineken begonnen in de kuiperij te Rotterdam. Na opheffing van deze afdeling in 1955 werd hij overgeplaatst naar de garagewerk plaats. De laatste twee jaar vóór zijn pen sionering is hij werkzaam geweest op de afdeling technische inkoop eerst in Rotter dam, later in Zoeterwoude. In aanwezigheid van vele personeelsleden en oud-collega's werd op 19 november het 40-jarig jubileum van de heer W. M. Wes- dorp gevierd in de kantine van de Schie- damse vestiging. De heer Wesdorp trad in 1935 in dienst bij Coebergh als chauffeur. In 1959 werd hij chef van de bottelarij, welke functie hij nog steeds vervult. De jubilaris, zijn echtgenote en familie leden werden ontvangen en toegesproken door de heer F. J. J. Gerritzen. Na de afgelopen periode met zijn ups en downs onder de loep te hebben geno men, overhandigde de heer Gerritzen de jubilaris de gouden speld en de envelop met inhoud. Vervolgens sprak de heer H. F. M. Coebergh, die uit de 36-jarige Coebergh-periode enkele anekdotes ver telde. Voorts zei hij zeer te waarderen, dat de heer Wesdorp door veel zelfstudie zich heeft weten op te werken tot een persoon, voor wie iedereen respect heeft. De Coebergh traditie getrouw, had de heer Coebergh een verrassing in petto. De heer Wesdorp werd onderscheiden met de zil veren eremedaille in de Orde van Oranje- Nassau. De heer Coebergh speldde hem de bijbehorende versierselen op. Ook bood hij de jubilaris enkele cadeaus aan. Namens het personeel werd het woord gevoerd door de heer W. H. Dickhof, die de heer Wesdorp een geschenk onder couvert overhandigde. Op de foto de heer Wesdorp tijdens zijn dankwoord. 30

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 30