Een speciaal transport Amstel Gold in Brussel onderscheiden met een Medaille d'Or 7\ ;bremÏHV VfRföI.55()CN' Op zaterdag 4 oktober werden bij Seaport Terminals aan de Rotterdamse Waalhaven twee gisttanks geladen, be stemd voor de brouwerij in Kuala Lumpur. Deze tanks heb ben een bruto inhoud van 1600 hl en wegen 25 ton per stuk. De verscheping van deze tanks was voor Heineken Technisch Beheer een uniek gebeuren, omdat het de eerste keer was, dat dergelijke grote gisttanks werden vervoerd, die bovendien reeds voorzien waren van isolatie en een roestvaststalen buitenmantel. Ter bescherming van deze mantel tijdens het vervoer waren houten delen en har- monika gaas aangebracht. Tot dusver werden isolatie en buitenmantel pas aangebracht als de tanks op de plaats van bestemming waren aangekomen. De tanks werden aan boord genomen van het m.s. 'Bunga Melor', eigendom van de Malaysian International Shipping Corporation, de staats- rederij van Maleisië. Agent voor deze rederij in Rotterdam is Furness Scheepvaart- en Agentuur Mij. B.V. De kapitein van de 'Bunga Melor' is T. McCabe, die ook als aan deelhouder van Malayan Breweries zeker belang had bij een goede verscheping. De verschepingsafdeling van H.T.B. regelde het transport in opdracht van het projecten bureau van H.T.B. Tijdens de internationale Voedings Salon, die van 4 tot en met 19 oktober in Brussel werd gehouden, is Amstel Gold onder scheiden met een Medaille d'Or. De jury heeft deze toekenning gebaseerd op de hoge kwaliteit en de voortreffelijke smaak van dit bier. Het Amstel Gold bier werd op de Voedings Salon gepresenteerd door de Amstel Gold agent in België, de firma Van Winckel uit Lokeren. Van 1 februari af zal het in België op de markt komen. Op de foto, die tijdens de 'Salon' werd gemaakt, v.l.n.r. de voorzitter van de jury, de heer Bogaerts, de vertegenwoordiger van de firma Van Winckel, de heer Van Landeghem, een hostess en de algemeen verkoopleider van Heineken België, de heer R. V. Strobos. 22

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 22