Heineken dames voetbalteam Zoeterwoude Geslaagden in fa fa <S\ (S3) fa Met veel lawaai en groot enthousiasme ging op 11 september een groep Heineken- medewerksters op weg naar de Rotterdam se Energiehal, enigszins gespannen, om de eerste dames-zaalvoetbalwedstrijd (in KN- VB-verband) te gaan spelen tegen 'I.R.Z.' Voor de wedstrijd heerste hilariteit in de kleedkamers, waar de sportkleding, van oorsprong herenkleding, met behulp van veiligheidsspelden en wat goede wil, tot damestenue werd omgetoverd. Aanvoerster van het Heineken-team, Rita Petri, gaf nog wat aanwijzingen en enkele speciale in structies voor keepster Ria Storm, die voor het eerst van haar leven in het doel kwam te staan. Na het langverwachte fluitsignaal barstte de strijd los. De Heineken dames weerden zich geweldig tegen het gerouti neerde 'I.R.Z., dat al enkele jaren compe titiewedstrijden speelt. Ondanks alle aan moedigingen van vele enthousiaste Heine ken supporters won 'I.R.Z.' toch met 4-0. Het Heineken-team gaf als commentaar: 'Lang niet slecht voor de eerste keer' en 'Op naar de volgende 18 wedstrijden'. Bij de groepsfoto: staand v.l.n.r.: trainer en coach J. Worms, LydaVinke, Mieke Bolte, Rita Petri, Nel van de Swan en lijnrechter René van de Swan. Zittend v.l.n.r.: Ida van Kwawegen, Loes Weterings, Ria Storm en Connie Bindels. Op 16 september j.l. werd in de kantine een groot aantal diploma's uitgereikt door drs. J. J. C. Goos (bedrijfsleider Zoeterwoude). Geslaagd zijn voor E.H.B.O. de heren: J. A. M. Bruines, D. van Duyvenbode, W. Hartgers, C. Hof man, K. R. J. Jansen en G. Zwankhuizen. Voor Bedrijfsbrandweer de heren: J. N. A. Kom pier, A. J. B. Smeets, P. G. v. d. Plas, J. J. Gres- sie, A. Dam, E. F. Pressl, R. Groothuis, G. Thelen, F. W. T. Mourits, J. Lems, R. C. Plasmeijer, A. J. M. v. d. Knaap en A. Bervoets. Voor Beveiligingsbeambte A. de heren: J. Bedijn, J. A. M. Bruines, M. v. Duyvenvoorde, W. I. Hart- mans, J. J. de Ruijter, P. Th. v. d. Sluijs, F. J. A. Witjens en W. F. Wulffele. Voor Pneumatiek en Hydrauliek A. de heren: J. P. R. v. d. Belt, J. J. Gressie, A. J. M. v. d. Knaap, L. Szabo, G. Thelen, R. C. Plasmeijer, B. Verweij en E. J. Trijzelaar. Voor Meet- en Regeltechniek A. de heren: Ch. Otto, J. E. H. van Duyn, C. Boeren, A. J. Bracke, J. P. Velthuizen, B. A. M. van Leeuwen, A. van Dijk, A. Talmon, G. C. A. van Hartevelt, H. Schüt en H. L. Standhart. Voor Bedrijfselektronica de heren W. J. Pasman en A. van de Voet en A. Kruyer. Voor Magazijnmeester de heren M. J. Schell en P. B. J. Soudan. Voor Digitale informatieverwerking de heer A. de Niet. Voor Ioniserende straling de heer H. R. Lourens. Voor Elektronische meetpracticum hebben de he ren: G. J. M. Groenendaal en R. Groothuis het ge tuigschrift behaald. Voor Geïntegreerde schakelingen heeft de heer A. L. v. d. Berg het getuigschrift behaald. Het getuigschrift voor Storingen zoeken voor elek- triciëns is behaald door de heren: W. J. Pasman en A. v. d. Voet. Het certificaat Snacks is behaald door mej. J. M. van Houten. Na afloop van de uitreiking dankte de heer Goos de geslaagden voor hun inzet en de leraren voor hun inbreng. Bij de foto: 1. Polderdijk, 2. Zwankhuizen, 3. v. d. Sluys, 4. Hartgers, 5. de Ruyter, 6. Bruines, 7. Pasman, 8. Hartmans, 9. v. d. Voet, 10. Witjens, 11. v. Duyven voorde, 12. v. d. Belt, 13. Standhart, 14. Trijzelaar, 15. Schüt, 16. v. Hartevelt, 17. v. d. Bergh, 18. mej. v. Houten, 19. van Dijen (docent), 20. de Niet, 21. Talmon, 22. Otto, 23. v. d. Knaap, 24. Lourens, 25. Velthuizen, 26. Bracke, 27. van Dijk, 28. Goos, 29. Smeets, 34. Verwey, 35. Plasmeyer, 36. Kompier, Roelofs, 30. Gressie, 31. Schell, 32. Soudan, 33. 37. Bervoets, 38. Mark (docent), 39. van Puffelen (docent), 40. Dam, 41. v. d. Plas, 42. Broeshart (examinator), 43. Lems, 44. van Duyn, 45. Kievits (opleidings functionaris). </i lYAVY 21

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 21