vers Hani vat Ilillllllliiliilill BIJ DE VOORPAGINA 26STE JAARGANG 7/75 SEPTEMBER PERSONEELSBLAD VAN HET HEINEKEN-CONCERN Redactie-adres: Postbus 28, Amsterdam Telefoon 020 - 702283, 702264, 702172 Redactie W. J. Bruggeman (hoofdredacteur) Mej. A. Lodeweegs Mej. P. A. M. Reijnders Vaste medewerkers: Mej. H. D. van den Steenhoven R. G. H. Elfrink Redactiecommissie: Mr J. Th. Kappelle J. E. M. Bruning Mr D. P. de Graaf W. H. Koimans Mr L. M. Pahud de Mortanges Ir J. B. R. Schwietert H. A. H. Verlinden Correspondenten: Amsterdam (Stadhouderskade): F. L. M. van Scherpenseel Amsterdam (Mauritskade): H. A. Hesse Rotterdam (Crooswijksesingel): B. G. W. M. Kerstel Rotterdam (Maaskade) en Schiedam: F. G. A. M. Roolaart Den Bosch (Zandzuigerstraat): H. M. Sikking Den Bosch (Zuidwal): F. C. J. Kuijpers Zwolle: L. J. van Rhijn Bunnik: J. H. Havekes Zoeterwoude: Mej. L. M. Eenhuizen Leeuwarden: Ir W. Kool Hattem: A. J. Voortman De bierbottelaar, een oud beroep dat in de jaren vijftig is uitgestorven. Het bijbehorende artikel (uit Vers van 't Vat, mei 1952) op pagina 3 is van de hand van de heer J. van der Zwaai, thans gepen sioneerd, die in de beginjaren van ons personeels blad vele fijne bijdragen heeft geleverd. BIJ DE ACHTERPAGINA Een vijftal Daimlers uit de jaren dertig vóór het oorspronkelijke kantoor te Rotterdam. Bij de vrachtwagens, v.l.n.r. de heren A. van der Sman, R. Lussenburg, A. Verbeek, H. Lussenburg en P. Luix. Correspondentschap Zoeterwoude Per 1 oktober a.s. wordt mejuffrouw L. M. Eenhuizen als correspondente van Vers van 't Vat voor de vestiging Zoeterwoude opgevolgd door de heer H. Klein. Lida Eenhuizen heeft bijna vijf jaar aan de totstandkoming van ons personeelsblad haar steentje bij gedragen, aanvankelijk als redactie assistente, later, tot haar vertrek medio september, als correspondente. Lida, ook namens de lezers, hartelijk dank voor al je bemoeienissen! In de kring van correspondenten ver welkomen we de heer Klein, voor ve len in Zoeterwoude geen onbekende, die graag het nieuws in deze vestiging zal opvangen. Pagina: 1 De bottelaar 2 Colofon 3 De bottelaar 4 en 5 Sloop in volle gang 6 en 7 Rotterdam. Na 100 jaar 8 en 9 Ben de Jonge vertelt 10 t/m 13 Concernsportdag 14 Een lange hete zomer. Introductie Heineken bier in Indonesië 15 Nieuwe brouwerij in Thessaloniki 16 Ideeënbus-nieuwe-stijl 16 en 17 Heineken wandelaars in Vierdaagse 18 Personeelsexcursies Zoeterwoude 19 Jubilea en pensioneringen 20 en 21 Kroniek 22 en 23 Proost 24 Historische foto Rotterdam Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concern stafdienst Public Relations, tel. 020-702257. 2

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 2