Familie- en personeels - excursies naar Zoeterwoude Bij de foto's: 1 Tijdens de uiteenzetting vooraf. 2 In de filmzaal. 3 Een van de groepen in het brouwhuis. 4 Het gezellig samenzijn tot besluit van de excursie. Op 14 augustus is een begin gemaakt met de familie-excursies naar Zoeter woude. In aanmerking genomen dat Zoeterwoude geopend werd op 18 april zou dat nogal laat genoemd kun nen worden, maar daarvoor waren de volgende redenen: - het ontvangstgebouw was nog niet operationeel vóór de vakantieperio de; - tijdens de vakantieperiode had het organiseren van deze bezoeken wei nig zin; - aangezien de Raad van Bestuur had besloten al het personeel (van alle vestigingen) in de gelegenheid te stellen Zoeterwoude te bezichtigen, was er enige tijd nodig om het ge heel te organiseren. Zoals bekend was het personeel, werk zaam in de vestiging Zoeterwoude, in de gelegenheid gesteld een introdu- cé(e) uit te nodigen. Het is begrijpelijk dat de heer Kievits, die met de planning van de bezoeken belast is, deze familie-excursies voor rang heeft gegeven. Op donderdag en/of vrijdagmiddag vinden deze be zoeken nu wekelijks plaats. Het programma ziet er als volgt uit. Ontvangst en korte uiteenzetting van het wat, waar en waarom in Zoeter woude. Vervolgens een uitgebreide rondleiding en tot slot een gezellig sa 3 menzijn onder het genot van een glaasje bier. Tijdens de ontvangst wordt ook de juist gereedgekomen, tien minuten du rende openingsfilm van Zoeterwoude vertoond. De rondleidingen vinden plaats onder leiding van de studentenrondleiders van Public Relations. De chef ont vangsten, de heer Geersinga, vertelde ons, dat juist bij de familiebezoeken er vaak stil gestaan wordt bij onderdelen van het bedrijf, waarbij dan iemand uit de groep, die op die plaats werkzaam is, een explicatie geeft waarvan ook de rondleiders soms nog iets kunnen leren. 2 Na 18 september komen de andere vestigingen aan de beurt en de ver wachting is, dat de personeelsbezoe- ken dan zullen duren tot begin novem ber. In totaal zullen dan zo'n 2500 per soneels- en familieleden Zoeterwoude hebben bezocht. 18

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 18