Bij de foto's: 1. Mej. Timmers, mej. Broere en de heer Van de Sterren vol goede moed op weg naar het 'Hof van Holland'. 2. Het natte défilé in Nijmegen voor de tribunes bij de finish. 3. De heer Timmers (secretaris van de WSV-Heineken) ontvangt uit handen van de heer Stravers de Delftsblauwe bier pul. 1 de tweede dag naar Wijchen af te halen. De mooiste, maar ook wel de moeilijkste tocht was de zogenoemde Zevenheuvelenroute, die ieder jaar op de derde dag wordt gelopen. Maar alle moeilijkheden werden overwon nen en weer kon iedereen zich af melden. De vierde dag begon goed, maar na verloop van tijd werden de wandelaars overvallen door een fikse regenbui. En bij die ene zou het niet blijven. De deelnemers werden 's middags bij het 'Hof van Holland' in Malden op gevangen door de heren J. L. M. A. van Aubel (horecavertegenwoordiger) en W. J. Bruggeman (redactie Vers van 't Vat). Nadat de inwendige mens verstrekt was en iedereen zich ver kleed en opgefrist had, ging het om ongeveer half vier richting Nijmegen. Daar passeerden de wandelaars om half vijf, moe maar voldaan, in de stromende regen de eretribune om daarna hun welverdiende beloning af te halen. In het hotel te Ubbergen overhandigde de heer H. P. J. Stravers, horeca vertegenwoordiger, alle lopers van Heineken een Delftsblauwe bierpul op naam. Deze 59ste Vierdaagse is ook dit jaar een succes geworden, want iedereen heeft het tot het einde toe volgehou den en dat is toch een geweldige prestatie. De verzorging van de Bos sche Vierdaagse Vereniging heeft zeer zeker aan dit resultaat bijgedragen. In samenwerking met deze vereniging werden alle wandelaars uit Den Bosch en omgeving en de verzorgers de dag na de Vierdaagse nog eens extra in het zonnetje gezet in de kantine van de brouwerij. Helaas moest mevrouw Chr. Reppel wegens opname in het ziekenhuis ver stek laten gaan, maar wij hopen dat zij er volgend jaar in goede gezond heid weer bij zal zijn. Tot slot is een woord van dank aan de personeelsvereniging en aan de com merciële dienst van Den Bosch voor hun welwillende medewerking hier zeker op zijn plaats. De Wandelsportvereniging Heineken: mej. Broere (1), de heer G. C. Broere (2), de heer Letschert (3), mej. Wilhart (4), de heer Van Elten (5). de heer Hendriks (6), mej. Timmers (7), mevrouw Key (8), de heer Timmers (9), de heer Van Roosmalen (10), de heer Van de Sterren (11), de heer M. F. P. J. van de Steen (12), mevrouw Ouwens (13), de heer Van Roosmalen (14), de heer Ran (15), de heer Cornelissen (16), de heer J. A. Broere (17), mevrouw Ran (18), de heer Key (19), de heer M. A. van der Steen (20), de heer Ouwens (21), mej. Key (22), Joseph Kienberger (23), de heer Eekels (24). 17

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 17