Uitstekend resultaat van Heineken in Nijmeegse Vierdaagse In het kader van de Ideeënbus- nieuwe-stijl werden in de afgelopen periode de volgende beloningen en aanmoedigingspremies toegekend. Deze keer een niet zo lange lijst als we gewend zijn te publiceren, maar de boog kan ook niet altijd gespannen staan en zeker niet in de vakantietijd. Naam vestiging/afdeling beloning P. Th. van Graas Bunnik/storingsdienst 100,- D. C. van Hunnik Bunnik/bottelarij 100,- Mej. C. Vulto Bunnik/personeeldienst 75,- G. van den Bunt Bunnik/werkplaats 75,- W. A. M. van Rijnsoever/ H. van der Schaft Bunnik/poortcontrole 50,- H. H. Davelaar Bunnik/bottelarij 50,- J. Maas Bunnik/interne dienst 50,- A. Agterberg Bunnik/garage 75,- F. M. L. van Oss Den Bosch/lagerkelder 40,- R. F. Deegens Bunnik/bottelarij 40,- G. van Breenen Bunnik/techn. dienst 25,- A. Heuvelmans Den Bosch/bottelarij 25,- aanmoedigingspremie A. J. M. Blom Bunnik/bottelarij 25,- P. H. van de Ende Bunnik/techn. dienst 25,- F. Schoute/P. H. van de Ende Bunnik/techn. dienst 25,- A. Guldemond Bunnik/storingsdienst 25,- J. L. Faber Den Bosch/brouwhuis 25,- C. Kars Den Bosch/bottelarij 25,- R. Jansen/J. H. J. v. d. Wiel Den Bosch/meet- en regeltechniek 25,- G. van Breenen Bunnik/werkplaats 25,- J. M. J. Verheijen Den Bosch/int. dienst 20,- P. J. Broeders Den Bosch/gistkelder 15- P. van Hoorn Den Bosch/bottelarij 15,- P. J. van Ooijen Den Bosch/gistkelder 10,- Allen, die voor een geschenk in aanmerking kwamen, hebben dit inmid dels ontvangen. wsv Met maar liefst 23 deelnemers kwam de wandelsportvereniging Heineken naar Nijmegen om aan de Vierdaagse mee te doen. Veertien deelnemers van de Bossche wandelclub, zes van Zoeterwoude, twee van Coebergh en één van Amsterdam II. We kunnen zo langzamerhand wel van een concern- ploeg gaan spreken. Er waren zeven liefhebbers voor de 50 km, te weten D. Th. C. van Roos malen, die al voor de tiende keer mee liep, M. J. A. Eekels (8 x), G. C. Broere (Zoeterwoude, 7 x), M. A. van der Steen (5 x), J. Th. Cornelissen (4 x), W. J. Ran (3 x) en J. Letschert (Am sterdam II), debutant op deze afstand. Zes deelnemers liepen de 40 km: L.W. van Roosmalen (4 x), H. C. C. J. van Elten (3 x), H. Hendriks (3 x), mevr. H. Ran (3 x), mevr. J. Ouwens en D. M. Ouwens (Coebergh, 1 x). Voor de 30 km meldden zich tien deel nemers: C. Timmers (6 x), J. A. Broere (Zoeterwoude, 2 x), A. M. Key (Zoeter woude, 2 x), mevr. H. P. M. Key (Zoe terwoude, 2 x), mej. M. Timmers (2 x), mej. J. A. Broere (Zoeterwoude, 1 x), mej. M. J. Key (Zoeterwoude, 1 x), M. F. P. J. van der Steen (1 x), J. F. van de Sterren en mej. G. Wilhart (1 x). Een jeugdige gast in de Heineken ge lederen was de 13-jarige, speciaal hiervoor uit Oostenrijk gekomen, Joseph Kienberger uit Knittelfeld. De eerste dag naar Eist was het goed wandelweer, ledereen kwam zonder veel problemen bij 'De Vereeniging' in Nijmegen aan om de startkaart voor 16

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 16