piililllilllnliiUI MUTATIES BIJ DE VOORPAGINA Parasailen, een betrekkelijk nieuwe sport, be dreven door het Pepsi-Para-Team. U kunt hierover meer lezen op de pagina's 10 en 11. BIJ DE ACHTERPAGINA Een luchtopname uit 1951 van de Vrumona vesti ging in Bunnik met als inzet een opgesierde vrachtwagen op de, toen nog, slechte aan- en afvoerweg, de enige die van het bedrijf in noorde lijke richting naar het dorp leidde. 26STE JAARGANG 6/75 - JULI PERSONEELSBLAD VAN HET HEIN EKEN-CONCERN Redactie-adres: Postbus 28, Amsterdam Telefoon 020 - 702283, 702264, 702172 Redactie W. J. Bruggeman (hoofdredacteur) Mej. A. Lodeweegs Mej. P. A. M. Reijnders Vaste medewerkers: Mej. H. D. van den Steenhoven R. G. H. Elfrink Redactiecommissie: Mr J. Th. Kappelle J. E. M. Bruning Mr D. P. de Graaf W. H. Koimans Mr L. M. Pahud de Mortanges Ir J. B. R. Schwietert H. A. H. Verlinden Correspondenten: Amsterdam (Stadhouderskade): F. L. M. van Scherpenseel Amsterdam (Mauritskade): H. A. Hesse Rotterdam (Crooswijksesingel): B. G. W. M. Kerstel Rotterdam (Maaskade) en Schiedam: F. G. A. M. Roolaart Den Bosch (Zandzuigerstraat): H. M. Sikking Den Bosch (Zuidwal): F. C. J. Kuijpers Zwolle: L. J. van Rhijn Bunnik: J. H. Havekes Zoeterwoude: Mej. L. M. Eenhuizen Leeuwarden: Ir W. Kool Hattem: A. J. Voortman In de redactiecommissie zowel als bij onze correspondenten hebben zich onlangs enkele wijzigingen voorge daan. Mr W. F. J. Westermann, die vanaf begin 1973 deel uitmaakte van de redactiecommissie, heeft in ver band met zijn benoeming tot alge meen directeur van Postiljon Pleister plaatsen B.V. ons concern per 1 juli verlaten. Voor zijn aandeel in het werk van de commissie, evenals voor dat van zijn plaatsvervanger, mr L. C. A. M. Schölvinck, willen wij hier gaarne onze dank neerschrijven. De plaats van de heer Westermann is inmiddels ingenomen door de heer J. E. M. Bru ning, algemeen verkoopleider thuis- verbruik bier, die als representant van Commercie Nederland zal optreden. Onze dank gaat eveneens uit naar de heer A. E. van Tongeren, die ongeveer twee jaar correspondent is geweest voor onze vestiging Amsterdam Stad houderskade. Hij is opgevolgd door de heer F. L. M. van Scherpenseel. Voor de vestiging Rotterdam Croos wijksesingel verwelkomen wij de heer B. G. W. M. Kerstel, die sinds kort als onze correspondent aldaar optreedt. Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concern stafdienst Public Relations, tel. 020-702257. Pagina: 1 Pepsi-Para-Team 2 Colofon 3 Hoogste punt kantoorgebouw Den Bosch 4 en 5 Mammoetcolonne Amsterdam inbedrijfgesteld 6 Jutter-aktie 1975 7 t/m 9 Metamorfose in Bunnik 10 en 11 Parasailing met Pepsi-Para-Team 12 Neem de tijd voor een Mützig 13 Export naar Nigeria; 'The Washingtonian' hielp zijn lezers hun favoriete bier kiezen 14,15 en 16 Topbeloningen in Den Bosch; nieuwe geschenkencollectie voor beloonde ideeën 17 Fotoclub; Cadeaus op plaats van bestemming 18 en 19 Tenniswedstrijden in Zoeterwoude 20 Uitstapje van Rotterdamse oude garde 21 Bossche gepensioneerden op stap 22 Jubilea en pensioneringen 23 en 24 Kroniek 25, 26 en 27 Proost 28 Historische foto

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 2