GESLAAGD CURSUS INFORMATIEVERWERKING AANVULLING KALENDER JUBILEA EN PENSIONERINGEN 1975 Zeskamp om Bronzen Brouwerspaard op 30 augustus in Den Bosch In Amsterdam I slaagden de heren F. de Graaf en S. Jansen (beiden bewakings dienst) voor het diploma Bedrijfsbeveili- ging en Bewaking (N.B.O.B.). In Den Bosch slaagde voor het praktijk diploma bedrijfseconomie de heer H. L. van Santen (bedr. bur.). De heer J. J. H. v. d. Bosch (int. dienst) slaagde voor het diploma N.B.O.B. De heer H. M. Sikking (gew. verk. secr.) slaagde voor het HAVO-diploma. Bunnik Voor het diploma brandwacht eerste klas se: J. Geytenbeek (int. dienst). Voor het diploma pompbediende: M. A. van Dijk (techn. dienst). Voor de cursus Pneumatiek en Hydrauliek A: P. H. van der Ende (techn. dienst). Voor het diploma E.H.B.O.: F. van Pelt (ext. transp.), W. Berg (int. dienst), A. V. M. El- sendoorn (int. transp.), A. J. Mandjes (int. dienst), H. van de Schaft (int. dienst),, A. J. Vermeulen (int. dienst), D. A. Udink (techn. dienst), M. Meerwijk (int. dienst), W. A. M. van Rijnsoever (int. dienst), A. L. Milten burg (int. dienst), A. Verbon (int. transp.), H. J. Stel (debiteurenadm.), E. J. Pol (med. dienst), M. Kuus (bott.). B. van de Tier (bott.), G.van Straalen (techn. dienst), mevr. G. M. Schwarz-Kooijman (kantine), W. J. M. Baars (centr. mag.), W. J. J. Oostveen (gar.). Bij Van Olffen in Hattem is de heer W. Kers (likeurstoker) geslaagd voor het diploma Ouderen I Hogere beroepsopleiding Le vensmiddelenindustrie. In Zoeterwoude slaagde mej. W. A. Lievaart (econ. anal.) voor het diploma stenografie Nederlands. De heer T. van den Biezenbos (doe. centr. techn.) slaagde voor de cursus Inleiding Elektronische Informatieverwer king PBNA. De heer H. Voorschuur (spec, energie) slaagde voor de cursus luchtbehandelings techniek. De heer J. H. Ossevoort (teken kamer) is voor de cursus besturings- en regeltechniek geslaagd. De heerW. B. Mar- tijn (doe. centr. en techniek) is geslaagd voor Statistisch Assistent VVS. De heer H. R. Lourens (technol. dienst) slaagde voor de applicatiecursus ioniserende stra ling. Reeds vanaf 1972 wordt door vele em ployés van diverse afdelingen met grote interesse deelgenomen aan de cursus Inleiding tot de automatische Informatie verwerking. Het aantal geslaagden nadert momenteel de 150, die dank zij eigen inzet en de voortreffelijke begeleiding van do SCHIEDAM/COEBERGH SEPTEMBER 1 F. G. A. M. Roolaart verkoopbureau 25 jaar OKTOBER 19 W. M. Wesdorp produktie 40 jaar DECEMBER 1 F. J. J. Gerritsen 1 D. Bakker 2 N. J. v. d. Walle produktie alg. produktie R'dam produktie R'dam pensioen pensioen 40 jaar HATTEM/VAN OLFFEN AUGUSTUS 22 J. Westerhof 25 jaar Op vijf sportgebieden zal in Den Bosch op 30 augustus worden gestre den. Voetbal wordt gespeeld op het terrein van de Bossche Boys, vissen wordt aan de Ammerzoden gedaan, bridge, klaverjassen en biljarten worden op de brouwerij uitgevochten. Elke vestiging heeft vijf verplichte onderdelen, wil zij meedingen naar het Bronzen Brouwerspaard. Het is bekend, dat aanmoedigingen van het publiek het spel ten goede komen. Zorgt u ervoor dat de strijders en strijdsters van uw vestiging niet alléén op pad gaan, maar wees een enthousiast supporter. Na afloop van alle onderdelen wordt iedereen in de Brabanthallen ver wacht voor de prijsuitreiking en in aansluiting daarop voor een gezellige avond. Tot ziens! centen zoals de heren Boukema, Grooten- huijs, Van Halderen, Den Heijer, Rietdijk en Smit de studie tot een goed einde ge bracht hebben. Oorspronkelijk was deze cursus bedoeld voor het midden en hoger kader van onze economische, financiële en administratie ve afdelingen. Momenteel is het zo, dat door de ontwikkelingen op het gebied van de Informatica in ons concern de interesse voor het gebruik van de computer alge mener wordt, waardoor een belangrijke verschuiving heeft plaatsgevonden. Dit blijkt dan ook uit het overzicht van de in 1974 en 1975 geslaagde kandidaten, dat hierna volgt. Amsterdam I: C. R. Adam, int. acc. dienst J. van Dijk, bedrijfsbureau B. J. Geurts, centr. archief dienst P. J. W. van de Ham, pl. control Overseas J. A. Kienstra, gew. verk. secr. A. Kriek, pl. administratie P. H. Kruys, gew. verk. secr. A. Krijger, secr. Overseas F. R. Moes, pl. administratie C. G. van Nes, pl. control Overseas R. C. Noorbergen, adm. organisatie P. Pos, mark. ontw. Overseas H. W. Scheeper, pl. administratie R. Stokvis, pl. administratie M. Verhulst, int. acc. dienst J. G. A. van Willigenburg, bedrijfsbureau Amsterdam II R. F. Altena, centr. diensten horeca G. J. de Baar, pl. control Europa P. Dansen, marketing onderzoek K. Fortanier, centr. diensten thuisverbr. H. E. M. Gieling, bedrijfsbureau H. W. Haentjes Dekker, centr. diensten horeca J. Koster, drankengroothandels J. Kuys, bedrijfsbureau C. J. J. Mol, landelijk verk. secr. R. C. A. Nuykens, pl. control Europa W. Reintke, drankengroothandels B. Selhorst, bedrijfsbureau D. J. T. Spits, pl. control Europa R. Tonkes, bedrijfsbureau J. Verheul, marketing onderzoek Rotterdam P. A. van Baarle, centr. loon- en sal. adm. Mej. J. Batenburg, gew. verk. secr. A. de Bruin, pl. administratie Q. A. D. Emmen, gew. verk. secr. P. de Hooge, pl. administratie L. Kregel, centr. archiefd. Mej. S. M. H. Mets, export shipping C. J. M. Steenbergen, bedrijfsbureau Mej. E. Waldt, pl. administratie Zoeterwoude H. Biezenbosch, techn. documentatie H. Brinks, doc. centr. stafd. L. van Doornik, pl. administratie W. Dierijck, logistiek W. Fijnekam, pl. contr. TC en CE J. Meyer, bedrijfsbureau mej. C. Roos, bedrijfsbureau M. in 't Veld, pl. administratie H. de Vette, kostpr. calcul. J. H. Voogel, pl. control TC en CE Den Bosch J. van Dartel, pl. administratie W. A. J. van Dijk, adm. organisatie H. Eltink, adm. organisatie M. J. P. H. de Goey, gew. verk. secr. H. van Hoorn, gew. verk. secr. H. L. van Santen, bedrijfsbureau J. Vis, centr. archief dienst Bunnik J. Hirt, magazijn A. Jansen, centr. verk. adm. J. Kooy, interne acc. dienst W. M. J. Peeters, pl. administratie J. Wüllschlager, bedrijfsbureau 24

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 24