AFSCHEID M. G. KOOL G. A. JANSEN W. F. C. VAN OTTERLOO A. C. MANDJES MET PENSIOEN C. M. A. MELGERT Op 30 mei nam de heer M. G. Kool, ter reinbewaker van Vrumona, in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, afscheid. Dit gebeurde, wegens gezondheidsredenen, tijdens een gezellig samenzijn in huiselijke kring. Vanaf 1956 was de heer Kool werkzaam als magazijnmeester en gedurende de laatste jaren als bewaker. De heer P. J. Bijleveld, produktieleider, zegde hem dank voor het vele en goede werk dat hij voor Vrumona heeft verricht en wenste hem vele goede jaren toe. Namens het perso neel bood de heer H. Pepping een cadeau aan. De viering, op 12 juni, in een stampvolle Rotterdamse raadskelder, van zijn zilveren jubileum zal de heer G. A. Jansen nog lang in gedachten blijven. Begon nen in 1950 op de expeditie belandde de heer Jansen via de loonadministratie, verkoop bier thuisverbruik bij verkoop bier horeca. In zijn loopbaan heeft hij vele vrienden gemaakt. Het bleek dat hij ook veel heeft meegemaakt, waarvan een en ander door de verschillende sprekers op vaak humoristische wijze uit de doeken werd gedaan. Die sprekers (en één spreekster), meesterlijk ingeleid door ge legenheidsceremoniemeester C. J. J. van Rijsinge, waren achtereenvolgens de heren G. T. Kleiberg, groepsdirecteur verkoop bier, A. Boersema, districtverkoop leider, H. Zon, voorzitter v.v. Excelsior, A. Kloppert namens de collega's, C. Kop- penol, oudcollega en mevrouw P(aula) Blanken, namens het secretariaat. Vooral de conference van Excelsiors grote(!) man, Henk Zon, deed dikwijls de muren van de raadskelder bol staan van de bulderende bijval. Cadeaus waren er onder meer in de vorm van een sportfiets. Met een gevoelvol - en hier en daar natuurlijk ook humoristisch - laatste woord dankte de jubilaris voor alles dat hem deze middag ten deel was gevallen. Op 2 juni vierde de heer W. F. C. van Otter- loo van de afdeling expeditie Bettoweg te Schiedam zijn 25-jarig jubileum. Ondanks dat veel van zijn collega's naar de brou werij in Zoeterwoude zijn verhuisd, was de bijeenkomst in de raadskelder te Rotter dam toch een gezellige, waaraan de jubi laris en zijn gezin met genoegen zullen terugdenken. De heer Van Otterloo werd toegesproken door de heer F. J. J. van Toledo, chef expe ditie, die hem de gouden speld uitreikte en hem twee enveloppen met inhoud over handigde. Op 30 mei bereikte de heer A. C. Mandjes, werkzaam in de huishoudelijke dienst bij Vrumona, de pensioengerechtigde leeftijd. Het hiermee gepaard gaande afscheid vond, wegens gezondheidsredenen, in hui selijke kring plaats, in aanwezigheid van de kinderen en kleinkinderen. De heer Mandjes was vanaf 1964 werk zaam als sorteerder en ging daarna over naar de huishoudelijke dienst. In verband met afwezigheid van de be drijfsleider, bedankte de produktieleider, de heer P. J. Bijleveld, hem hartelijk voor zijn plichtsgetrouwe inzet en sprak de hoop uit, dat hij nog lang van zijn pensioen kan genieten. Het personeelscadeau werd aangeboden door de heer H. Pepping. Op 2 juni werd in de raadskelder te Rot terdam het 25-jarig jubileum gevierd van de heer O. M. A. Melgert. De heer Melgert begon bij Heineken in de bottelarij en is thans werkzaam bij de expeditie Bettoweg, Schiedam. De heer F. J. J. van Toledo, chef expeditie, sprak de jubilaris, die vergezeld was door zijn vrouw en kinderen, toe en herinnerde onder meer aan de periode vóór Heineken, toen de heer Melgert werkte bij het circus Strassburger. 22

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 22