Heineken Tennisclub Zoeterwoude In Zoeterwoude bestaat sinds kort een heuse tennisvereniging. De Heineken Tennisclub Zoeter woude heeft een voorlopig be stuur, dat bestaat uit de heren F. J. van Offeren, voorzitter, H. J. Rademaker, secretaris, W. F. N. Malcorps, penningmeester en A. L. M. van Rijn, beheerder materialen/baancommissaris. Begin september zal een defini tief bestuur worden gekozen en tevens de eerste vergadering worden gehouden. De contribu tie voor het lopende seizoen bedraagt ƒ40,-. De vereniging telt reeds zestig leden, zowel Heineken medewerkers als hun gezinsleden. lntroducé(e>s zijn van harte welkom als gastspeler en -speel ster. Omdat tennis een toch wel dorstopwekkende sport is, heeft men gezorgd dat de dorst kan worden gelest met koude (en warme) dranken, die bij de ba nen verkrijgbaar zijn. gemengddubbel, eenmaal dames- en een maal herendubbel. Weer in totaal vier wed strijden. Amsterdam had het erg moeilijk tegen Zoeterwoude. Geen van de paren was in staat de thuisclub te verslaan en Zoeter woude werd dan ook glansrijk eerste. In de wedstrijden om de derde en vierde plaats was het wat spannender. Den Bosch weerde zich goed tegen het team van Ge distilleerd Wijn. Met geleende dames krachten, alweer mevrouw Riedijk en van Amsterdam mejuffrouw C. A. M. van Beek, wonnen zij zelfs de laatste partij. Om half zes begaf iedereen zich naar de kantoorkantine, waar de officiële uitslag bekendgemaakt en tevens de trofee 'Zoete Lieve Gerritje' uitgereikt werd. De uitslag was als volgt: 1. Zoeterwoude - 4 trofeepunten 2. Amsterdam - 3 trofeepunten 3. Gedistilleerd Wijn - 2 trofeepunten 4. Den Bosch - 1 trofeepunt. Als afsluiting van deze sportieve en ge zellige dag kregen spelers en supporters, welke laatsten helaas slechts in zeer klei ne getalen naar Zoeterwoude gekomen waren, een diner aangeboden. 5 19

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 19