eerste groep tweede groep derde groep Agfamatic 300 sensor Foto-camera 3-lenzig objectief agfacolor-agnar 1-8, Cds- computerautomaat: electronisch gestuur de sluitertijden van 30 seconden tot 1/300 seconde. Sensor ontspanner, lijnkaderzoe- ker, sneltransporthendel, flitsblokjescon- trole, batterijcontrole door controle-lampje. Music-Air Digitalwekkerklok met middengolf en F.M. radio. Draaibare klok/radio op voet, de wekker werkt naar keuze met een zoemer of met de radio op de door u afgestemde zender. Ontvangstbereik op de middengolf van 520 tot 1600 kHz en op de FM van 38 tot 108 MHZ. Zilveren dameshorloge Commodoor Met zilveren sierband. In de hiervoor ge houden enquête was dit horloge de grote winnaar. Gouden dames- en herenhorloge Het vanouds bekende gouden dames- en herenhorloge, waarmee de slogan van de Ideeënbus-nieuwe-stij! 'een goed idee is goud waard' waar gemaakt wordt. Carmen combi-set Een complete haarverzorgings-set voor de dames. Bevat 20 rollers die samen mei de- lotion automatisch op de juiste tempera tuur verwarmd worden. In 15 minuten een volledige haarverzorging. Elektrische wandklok-weerstation Het elektrische uurwerk functioneert een jaar lang op een klein staafbatterijtje dus zonder stopcontact of snoer. Verder een thermometer, barometer en hygometer. Zilveren halfronde sierarmband Zilver is 'in' en deze armband kreeg in de enquête 95% van de stemmen, (stemge rechtigden waren allen dames). Seiko automatisch herenhorloge/ chronometer Edelstalen kast en polsband. Snelle dag/ datum verzetting, door een lichte druk op de verzonken knop verspringt de datum, bij iets verder doordrukken ook de dag aanduiding. De bovenste knop zet de secondenwijzer en chronometer in werking, met de on derste knop wordt de chronometer op 0 ingesteld. De veel gevraagde gouden letterbroche blijft aan als geschenk. Philips ladyshave special. Sandoz dames- of herenduikershorloge. Gereedschapset in etui 18-delig kwaliteitsgereedschap in handig etui. Lady Braun hairstylingset Voor moeiteloos drogen en modelleren, compleet met alle accessoires. Braun scheerapparaat Werkt op vier batterijtjes, gemakkelijk voor gebruik buitenshuis. Parkerset Luxe ballpoint en vulpotlood, reeds in de vorige collectie een veel gevraagd ge schenk. Jongens- en meisjesduikershorloge Ook in deze groep een aardig waterdicht horloge naar keuze. Bumerang sleepkabel Gemakkelijk om te hebben, in de hoop hem nooit te hoeven gebruiken. Is dit laatste wel het geval dan zeker en eenvoudig met de Bumerang, hier afgebeeld als hekke- sluiter. Bewaar dit nummer, het kan u van pas ko men als u uw geschenk gaat kiezen. Agfamatic fototoestel Goed voor opnamen van 1,20 m tot on eindig. Flitsafstand 1,50 tot 3,00 m. Ook met de bekende rode sensor-knop. Elektrische aansteker De uit de vorige collectie bekende K.B.L. aansteker is in een verbeterde versie aan gebleven. Sankyo telefoon-muziekdoos Een aardig stukje muziek dat het soms langdurig 'even wachten' enigszins ver goelijkt. Ronson electrictafelaansteker Klasse-aansteker in cilindermodel. Zilveren armband Zilver voor 'haar' of voor 'junior'. 16

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 16