Verder werden nog de volgende beloningen toegekend aan: Nieuwe geschenkencollectie is voor beloonde ideeën 3 sen, waarin 15 gaatjes van 2 mm diameter geboord zijn. Dit bespaart kaarsen, monteursuren en kiezelgoer. Het idee van de heer Diks, gistkelder, betreft het plaatsen van een afsluiter in de gistkelders op het marktveld, waardoor bierverlies wordt voorkomen als de wortontvangtank wordt gerei nigd. De heer Teirlinck, mechanische werk plaats, stelde voor de rubbers onder de messen in de klaringskuipen voor het schoonvegen van de filterbodem te vervangen door canvasplaatjes. Hierdoor zal het onderhoud verminde ren. Het voorstel van de heer Schuurmans was om de stoomkleppen op de San- keywassers te vervangen door roest vrijstalen kogelkranen. Dit komt ten goede aan kwaliteit en kostprijs. De heer Timmers, mechanische werk plaats, stelde voor om twee kwetsbare flexibele slangen, die zitten op de Sankey-colonne tussen de kop van de wasmachine en de rioolleiding te vervangen door één stalen afvoerlei- ding. Hierdoor ontstaat minder storing en vermindert het loogverbruik. Bij de foto's: 1. De heer L. J. van Cruijsen 2. Van links naar rechts de heren Mulders, Willemsen, Schuurmans, Van Bergen, Diks, Van Cruijsen, Maas, Teirlinck, Fleuren, Hinze en Ten Bruggen Cate. Inzet: de heer Timmers 3. De heer Ten Bruggen Cate feliciteert de heer Schuurmans Naam: vestiging/afdeling: Beloning: M. W. Mühlebach Amsterdam l/storingsdienst f 225,- A. P. van Oostrom/ G. W. van Straalen Bunnik/techn. dienst 200,- D. J. W. Overmaat Amsterdam l/storingsdienst 150,- A. Hepkema Leeuwarden/techn. dienst 150- W. Mulder Amsterdam l/helderbierk. 100,- 'Storingsgroep Coesel' Amsterdam l/storingsdienst 100,- (de heren G. J. Knobbe, P. Mulder, M. A. Sporrel, L. C. J. van de Bergh, J. M. Coesel) P. Peul Leeuwarden/bottelarij 100,- J. C. Gerlag Den Bosch/bottelarij 75,- G. van Breenen Bunnik/techn. dienst 50,- J. Zweyter Leeuwarden/bottelarij 35,- Aanmoedigingspremie J. J. Velderman Amsterdam l/storingsdienst 25- M. G. R. M. Damen Amsterdam l/mech. werkpl. 25- J. Fernandez Blasco Amsterdam l/grondstoffenopslag 25,- W. Draaijer Bunnik/bottelarij 25- J. Buchan Bunnik/bottelarij 25,- G. van Haaren Den Bosch/gistkelder 25- W. Fontijn/J. B. Damen Den Bosch/kwal. dienst 25- W. Fontijn/J. B. Damen Den Bosch/kwal. dienst 15,- A. Douma Leeuwarden/bottelarij 15,- Allen, die voor een geschenk in aanmerking kwamen, hebben dit inmiddels ontvangen. Door middel van een mededeling in het Personeelbulletin, nieuwe affiches en een sticker (uniek voor verzamelaars) is ieder op de hoogte gesteld van de nieuwe ideeënbus geschenken, waaruit de inzender van een beloond idee een keuze mag maken. Voor het tot stand komen van deze collectie zijn velen geraadpleegd; er is zelfs een kleine enquête gehouden. Wij kunnen er dus vanuit gaan dat velen tevreden zullen zijn met de nieuwe keuzemogelijkheid. Bovendien is het mogelijk minder gewenste modellen en/of artikelen tussentijds te wijzigen opdat de nog open staande wensen, ook door het personeel naar voren gebracht, alsnog opgeno men kunnen worden. De ervaring van de komende maanden zal moeten leren of hieraan behoefte bestaat. Suggesties hieromtrent zijn altijd welkom. U kunt deze via de interne post richten aan het Secretariaat Centrale Ideeënbuscommissie, A/Wet. Alhoewel u op de meeste vestigingen deze geschenken in een uitstalkast kunt bekijken, geven wij op de volgende pagina van elk toch een summiere beschrij ving, teneinde voor u de keuze te vergemakkelijken. 15

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 15