vers veel vat Bij de voorpagina: Op 4 juni jl. bracht Z.K.H. Prins Claus der Neder landen een kort bezoek aan onze vestiging in Zoeterwoude. Tijdens de bezichtiging van het be drijf werd de Prins begeleid door de heren A. H. Heineken en ir R. van Marwijk Kooy. Op de foto demonstreert de heer L. StelIo, spe cialist dienstgebouw, hoe met gebruikmaking van een monitor bepaalde gegevens over het brouw- proces uit de computer opgevraagd kunnen wor den. (zie ook pagina 4) Bij de achterpagina: De aanvoer van mout voor de brouwerij aan de Stadhouderskade te Amsterdam in de jaren rond 1900. 26STEJAAGANG Nummer 5 - juni 1975 PERSONEELSBLAD VAN HET HEIN EKEN-CONCERN Redactie-adres: Postbus 28, Amsterdam Telefoon 020 - 702283, 702264, 702172 Redactie W. J, Bruggeman (hoofdredacteur) Mej. A. Lodeweegs Mej. P. A. M. Reijnders Vaste medewerkers: Mej. H. D. van den Steenhoven R. G. H. Elfrink Redactiecommissie: Mr J. Th. Kappelle Mr D. P. de Graaf W. H. Koimans Mr L. M. Pahud de Mortanges Ir J. B. R. Schwietert H. A. H. Verlinden Mr W. F. J. Westermann Correspondenten: Amsterdam (Stadhouderskade): A. E. van Tongeren Amsterdam (Mauritskade): H. A. Hesse Rotterdam (Crooswijksesingel): B. G. W. M. Kerstel Rotterdam (Maaskade) en Schiedam: F. G. A. M. Roolaart Den Bosch (Zandzuigerstraat): H. M. Sikking Den Bosch (Zuidwal): F. C. J. Kuijpers Zwolle: L. J. van Rhijn Bunnik: J. H. Havekes Zoeterwoude: Mej. L. M. Eenhuizen Leeuwarden: Ir W. Kool Hattem: A. J. Voortman Pagina 1 Hoog bezoek in Zoeterwoude (zie ook pag. 4) 2 Colofon In Memoriam J. M. Honig 4 Prins Claus op bezoek in Zoeterwoude Barremolen opgedragen aan Leo van Munching 5 Bouw brouwerij op St. Lucia 6 en 7 Presentatie Burgervaer Mokum 700 8 t/m 11 Over het ontstaan van Amsterdam 12 en 13 Even een lichtreclame plaatsen 14 Sarangan Cup 15 Rugby Nederland-Frankrijk 16 Bossche wandelaars in Zwitserse Tweedaagse 17 Afscheid Peter Roe; verenigingsnieuws 18 en 19 Jubilea en pensioneringen 20 Ideeënbus-nieuwe-stijl 21 Kroniek 22 en 23 Proost 24 Historische foto 2

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 2