A. VAN BERGE C. BELDER P. J. CROESE J. LAMMERS H. KUYFF Op 14 april werd in de kantine te Zoeter- woude het zilveren jubileum gevierd van de heer A. van Berge van de afdeling econo mische analyse. Nadat de familie Van Berge eerst welkom was geheten in kleine kring werd de jubila ris in aanwezigheid van vele belangstellen den toegesproken door de heer K.Th.W. M. Bakx, hoofd planning control technische divisie. Onder leiding van de heer G. C. Broere. chef centrale logistiek, werd op zeer origi nele wijze de veelzijdige Heineken loop baan van de heer Van Berge uitgediept. De voordracht bestond uit projectie van histo rische foto's afgewisseld door zang van een aantal collega's. Na nog veel gelukwensen en cadeaus te hebben ontvangen sprak de heer Van Berge tenslotte zijn welgemeende dank uit. De 23ste mei werd op feestelijke wijze her dacht, dat de heer C. Beider 25 jaar werk zaam was op de brouwerij aan de Stadhou derskade te Amsterdam. De heer Beider trad op 22 mei 1950 in dienst van Heine ken en is werkzaam als bedieningsman op de afdeling bierfiltratie. De heer Beider, die werd vergezeld door zijn echtgenote en naaste familie, werd in kleine kring ontvangen door de bedrijfs leider, ir B. A. Horstman, die hem het gou den insigne opspeldde. Hierbij waren te vens aanwezig de heren ir P. E. Röhrig, A. Verhoeven en A. E. van Tongeren. Tijdens de gezellige bijeenkomst in de raadskelder overhandigde de heer W. Wil- lemse het personeelscadeau, een enveiop met inhoud. Op 30 mei 1975 werd in 't Koelschip te Amsterdam het 25-jarig jubileum gevierd van de heer P. J. Croese. De heer Croese begon 25 jaar geleden zijn werkzaamheden in de bottelarij. Na enkele andere afdelingen doorlopen te hebben, werd hij in 1951 vrachtwagenchauffeur voor de provincie. In oktober 1968 volgde de aanstelling tot directiechauffeur en in juli 1969 tot chauffeur van de heer J. van der Werf. De heer Van der Werf uitte zich in waar derende woorden over de toewijding en de opgewektheid waarmee de jubilaris zijn werk verricht en sprak de hoop uit dat Joop hem nog vele jaren in een goede ge zondheid zou willen blijven sturen. Na het opspelden van het ereteken en het overhandigen van een paar gouden man chetknopen en de aanbieding van een Rijn-reis voor Joop en zijn echtgenote, kwamen achtereenvolgens de heren R. H. Nuberg, A. Boeklage, A. Moelee en A. Doderer aan het woord. De heer Doderer liet zijn woorden verge zeld gaan van het personeelscadeau, te weten een wekkerradio en een envelop met inhoud. Na het officiële gedeelte bleven de vele belangstellenden nog geruime tijd in geani meerde stemming bijeen. Op 30 mei herdacht de heer J. Lammers zijn 25-jarig dienstverband bij Heineken. Destijds op de Rotterdamse brouwerij be gonnen, werd de heer Lammers na een aantal jaren van het biermagazijn naar de bottelarij overgeplaatst, in welke afdeling hij ook nu nog als etiketteerder werkzaam is. Na het officiële gedeelte bij de bedrijfs leider, drs J. J. C. Goos, werd de jubilaris in de kantine toegesproken door de heer M. A. van Zetten, chef verpakken. De heer J. D. Bonte, groepsleider storings dienst, overhandigde een leuke oorkonde (met bijbehorende versierselen) waarin de heer Lammers werd benoemd tot Opper- plakker 'wegens de verdienste de naam Heineken op de meest correcte wijze te hebben meegegeven aan ons gebotteld produkt 'all over the world'.' Op 1 mei werd op de brouwerij aan de Stadhouderskade te Amsterdam het heug lijke feit herdacht, dat de heer H. Kuyff 25 jaar in dienst bij Heineken was. Na aanvan kelijk op de boenplaats te hebben gewerkt, is de heer Kuyff sedert april 1971 werk zaam op het laboratorium. De heer Kuyff werd tijdens zijn jubileumviering vergezeld door de familie Weber. Ir B. A. Horstman speldde de jubilaris het gouden insigne op, waarbij ook mevrouw W. S. Wohlgemut, de heer B. W. Siemens en de heer H. J. Th. M. Corvers aanwezig waren. Vervolgens werd de heer Kuyff in 't Koelschip door de heer B. W. Siemens, chef bedrijfstechnologische dienst, toege sproken, terwijl de heren C. Broers en J. Schoonhoven het personeelscadeau, te we ten een portable tv, overhandigden. Tevens werd de jubilaris toegesproken door zijn vroegere chef, de heer P. L. Dijk- graaff en de heer J. E. Geuzinge, rondlei der, die een draagbaar radiootje ten ge schenke gaf. 19

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 19