J. T. BEEK L. VAN LANGE B. G. VAN DEN BERG J. B. A. VISSER Op 12 mei jl. vierde de heer J. T. Beek zijn 25-jarig jubileum in de raadskelder aan de Crooswijksesingel te Rotterdam. Hij heeft in die 25 jaar al zijn arbeidskracht in dienst gesteld van de commercieel technische dienst, voorheen de bierservice geheten. De jubilaris werd door de heer G. T. Klei- berg, groepsdirecteur verkoop bier, ontvan gen. Van hem kreeg hij de gouden speld. In de raadskelder werd hij toegesproken door de heer J. J. Wolff, hoofd van de com mercieel technische dienst en door de heer Van der Zalm, zijn directe chef. Het was een geanimeerde en druk bezoch te receptie. Op 11 april herdacht de heer J. B. A. Vis ser het feit dat hij 25 jaar geleden in dienst trad bij de vestiging Mauritskade in Am sterdam. Via de bottelarij en de smederij kwam hij bij de energiedienst, waar hij thans nog steeds werkzaam is. In de Gijs- breghtkelder vond de officiële huldiging plaats. Ir W. F. Schipper prees de toewijding en het doorzettingsvermogen van de heer Visser. De heer J. Klok sprak eveneens woorden van dank en liet deze vergezeld gaan van een envelop met inhoud. De heer G. C. J. van Kooten, die namens de collega's sprak, liet duidelijk uitkomen dat de heer Visser een goed collega is, met wie het prettig is samen te werken. Op vrijdag 25 april was de heer L. van Lange van de afdeling Intern Transport, Zoeter- woude, 25 jaar in dienst bij Heineken. Om vier uur 's middags werd hij met echtge note en dochter welkom geheten door de bedrijfsleider, drs J. J. C. Goos. In de kan tine kwamen veel collega's de heer Van Lange gelukwensen. De heren A. M. Prins en M. M. van Bakel spraken de jubilaris toe. De heer B.G. van den Berg deed op 23 april 1935 zijn intrede bij de vestiging Maurits kade. 40 jaar later, in de kamer van be drijfsleider ir W. F. Schipper, kon hij op die tijd met genoegen terugzien. Zijn 40- jarig jubileum werd op verzoek van de jubi laris in kleine kring gevierd. Begonnen in de expeditie werd de heer Van den Berg in 1950 overgeplaatst naar de timmerwinkel. Een jaar later werd hij bedieningsman van de vatentransporteur, waarna in 1967 overplaatsing naar de tap- kelder volgde. Sinds 1971 is de jubilaris werkzaam in het centraal magazijn. De bedrijfsleider sprak de jubilaris toe en dankte hem voor de langdurige trouwe diensten aan het bedrijf bewezen en speldde hem het eremetaal op. De heer Ph. W. Fröhlich, chef bedrijfsbureau, over handigde met een toepasselijk woord de envelop. De chef magazijnen, de heer B. Selhorst, sprak namens de afdeling en overhandigde als blijk van waardering een klok. Namens het jubileumfonds bood de heer J. Kristel een envelop met inhoud aan. Ten huize van de jubilaris werd 's avonds met de collega's op zeer geanimeerde wijze het jubileum gevierd. 18

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 18