FOTOCLUB ROTTERDAM Voetbalvereniging bij Bokma Afscheid Peter Roe In maart zijn twee foto's door de jury tot de beste uitgeroepen. De foto van een zuilengang van het Vaticaan werd door de heer Klomp gemaakt. De opname van de zangeres Liesbeth List tijdens de 'Nacht van het Hart' is van de heer Roos. In januari van dit jaar werd bij Bokma in Leeuwarden een voetbalclub opge richt. Het elftal, zie foto, speelt mo menteel in de Leeuwarder bedrijfs voetbalcompetitie en heeft zijn kracht al in de eerste wedstrijden laten zien. De spelers zijn gestoken in shirts met de naam Bokma op de rug. Wij wensen dit elftal veel succes toe om de naam Bokma, ook op het voet balveld, hoog te houden. Na 15 jaar actief te zijn geweest voor Hei- neken in Engeland, nam de heer Peter Roe, inspecteur van Whitbread, afscheid. Ter ge legenheid daarvan kreeg hij een feestelijk diner aangeboden. De heer Roe heeft zich jarenlang zeer grote inspanningen getroost om Heineken bier zowel bij zijn collega's van Whitbread als bij de afnemers in de horecasector bekendheid te geven. Een zware taak, met name in de jaren vóór 1970, toen ons merk nog niet zo bekend was op de Engelse markt. Tevens trad de heer Roe als gids op voor honderden Engelse pubhouders, die Heine ken in de brouwerij te Amsterdam ontving. Als dank voor al zijn inspanningen bood drs G. van Schaik hem een polshorloge met inscriptie aan namens zijn vele vrien den bij Heineken. Op de foto v.l.n.r. staande: de heren J. H. F. Klarenbeek, J. Siep, C. V. Teengs Gerritsen, R. van Duursen, H. W. L. M. van Boxtel en A. van derTogt, v.l.n.r. zittend: de heren drs G. van Schaik, P. Roe, D. Leegstra en drs B. Sarphati. 17

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 17