vers vant val Een nieuwe lente, een nieuw gezicht OP DE OMSLAG Voorpagina: Lente 1975 met op de achtergrond de Heineken brouwerij te Amsterdam, die in 1868 op deze plaats, aan de Stadhouderskade, werd ge bouwd. Vier jaar tevoren had de stichter van het concern, Gerard Adriaan Heineken, in Amsterdam de brouweij 'De Hooiberg' gekocht. De geschie denis hiervan gaat terug tot 1592. Achterpagina: Een van de schetsen van R.Vinkeles (omstreeks 1775) van de tuin op het bolwerk van de molen van brouwerij 'De Hooiberg'. (Foto Gem. Archiefdienst, Amsterdam). 26STE JAARGANG 4/75 PERSONEELSBLAD VAN HET HEIN EKEN-CONCERN Redactie-adres: Postbus 28, Amsterdam Telefoon 020 - 702283, 702264, 702172 Redactie W. J. Bruggeman (hoofdredacteur) Mej. A. Lodeweegs Mej. P. A. M. Reijnders Vaste medewerkers: Mej. H. D. van den Steenhoven R. G. H. Elfrink Redactiecommissie: Mr J. Th. Kappelle Mr D. P. de Graaf W. H. Koimans Mr L. M. Pahud de Mortanges Ir J. B. R. Schwietert H. A. H. Verlinden Mr W. F. J. Westermann Correspondenten: Amsterdam (Stadhouderskade): A. E. van Tongeren Amsterdam (Mauritskade): H. A. Hesse Rotterdam (Crooswijksesingel): B. G. W. M. Kerstel Rotterdam (Maaskade) en Schiedam: F. G. A. M. Roolaart Den Bosch (Zandzuigerstraat): H. M. Sikking Den Bosch (Zuidwal): F. C. J. Kuijpers Zwolle: L. J. van Rhijn Bunnik: J. H. Havekes Zoeterwoude: Mej. L. M. Eenhuizen Leeuwarden: Ir W. Kool Hattem: A. J. Voortman Heineken bier heeft een nieuw etiket! Hoewel het totaalbeeld terecht geen ingrij pende wijzigingen heeft ondergaan, is er duidelijk toch sprake van een ander ge zicht. Een nieuw gezicht, dat met deze nieuwe lente zijn intrede heeft gedaan. De eerste flessen, voorzien van de gemo derniseerde uitmonstering, hebben onze bottelarijen inmiddels verlaten. Zowel de 30 cl fles als de Eurofles zullen geleidelijk aan in de nieuwe gedaante op de markt verschijnen. Ter kennismaking hebben wij een exem plaar van het nieuwe etiket bijgevoegd. Wat direct opvalt is dat het geheel moderner en robuuster van vorm is geworden. Ook de lettering is aangepast, waarbij tevens het woord Rotterdam door Zoeterwoude is vervangen. De 'begrenzing' van het etiket wordt nu gevormd door een smalle groene rand. Van de Heineken balk, die centraal in het etiket staat, zijn de vier 'spitsen' enigszins afgeplat. Het is de balk opgenomen sym bool Registered Trademark, wil zeggen dat de balk een gedeponeerd handels merk is. 2 Colofon 3 In memoriam J. Ch. Cornelis 4 t/m 7 Nieuwe apparatuur bij het Heineken Rekencentrum 8 De Afrikaanse biermarkt 9 Noorwegen brouwt Heineken bier 10 Tiende Amstel-Goldrace 11 t/m 15 Uit de kleuterjaren van Vers van 't Vat 16 en 17 Ideeënbus boordevol 18 Brouwerij-seminar; E.V.O.-diploma's 19 Bedrijfsbrandweer; Heineken jaarfeest Den Bosch 20 Fotoclub; Heineken Bowling Club 21, 22 en 23 Jubilea en pensioneringen 24 en 25 Kroniek 26 en 27 Proost 28 Historische foto

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 2