PERSONALIA BUITENLAND GESLAAGD AMSTERDAM I Geboren: Angelique E., d.v. A. A. Goldhof (belading) Maervir. P., z.v. R. A. H. Deekman (pi. adm.) Frank, z.v. J. Schouten (concern verslagg.) Rebecca, d.v. P. E. Dek (div. overseas) Birthe, d.v. R. G. H. Elfrink (publ. rel.) Uit militaire dienst: P. C. A. Laan (prod, alg.) AMSTERDAM II Geboren: Marieke, d.v. D. A. Kraak (ver. horeca) Sven, z.v. P. v. Emmerik (C.T.D.) ZOETERWOUDE ROTTERDAM Gehuwd: A. P. Almeida (bottelarij) met mej. M. A. Araujo P. v. Eijk (emballage) met mej. M. de Groot A. v. d. Voet (electrotechn. werkpl.) met mej. H. Vermond F. G. J. v. Amsterdam (proj. bur.) met mej. D. J. Jager (seer. div. overseas) C. Seltenrijch (H.R.C.) met mej. A. v. Straten Geboren: Barbara M., d.v. W. L. Plaisier (techn. inkoop) Tessa, d.v. W. J. M. Onderwater (tekenkamer techn. norm.) Jeroen, z.v. R. v. Lewe (C.T.D.) Simone, d.v. mevr. J. v. Es-Both (tel. centr.) DEN BOSCH Geboren: Gerdina. d.v. G. A. v. d. Akker (vrachtauto's) Martinus, z.v. M. G. G. Beekmans (lagerkelders) Inge, d.v. L. H. E. Vosters (bottelarij) Domingo, z.v. R. Gonzalez Barja (bottelarij) Wouter, z.v. H. v. d. Werken (technol. dienst) Catherina, d.v. M. P. H. J. de Goey (verk. secr.) Wouter, z.v. H. v. d. Werken (technol. dienst) Michael, z.v. J. J. de Werd (bottelarij) Sheila, d.v. H. J. Hemmer (int. dienst) Casper, z.v. A. de Bleijser (stor. dienst) Gerton, z.v. G. J. L. Maurix (bottelarij) BUNNIK Gehuwd: M. T. M. Hufnagel (bottelarij) met mej. A. Gloudemans Geboren: Johanna B. M., d.v. W. v. Kouwen (garage) Yvonne, d.v. J. Tolsma (techn. dienst) Sirona, d.v. J. Oden (techn. dienst) Marsha, d.v. S. Hielkema (techn. dienst) De heer B. A. A. Brandt is, na genoten verlof, op 11 februari weer vertrokken naar Jakarta. Zijn gezin is hem op 3 april na gereisd. De heer L. E. Schilling is, na genoten verlof, op 21 februari weer terug gekeerd naar Kuala Lumpur, -k De familie J. J. Meurs is op 23 februari uit Thessa loniki in Nederland aangekomen. Sinds 26 februari is de heer Meurs weer werk zaam op de afdeling Planning en Control te Zoeterwoude. Sinds 25 februari is ir J. G. P. Twaalfhoven aangesteld als Executive Engineer bij Malayan Breweries Pte. Ltd. in Singapore. Zijn gezin is hem 14 maart gevolgd. De heer J. M. van de Sande is op 28 februari met verlof uit Boma in Nederland aangekomen. De heer en mevrouw D. C. F. Heere bevinden zich sinds 1 maart in Noorwegen. De heer Heere heeft met ingang van die datum de funktie van Brewmaster op zich genomen bij de brouwerij Jarisberg Mineraivann A/S te Arendal. De heer P. Y. Klotz is sinds 1 maart werkzaam bij P.B.I, in Surabaya, waar hij is belast met de funktie van Tech nical Manager Indonesia, -k De heer en mevrouw J. M. A. Nooij zijn op 1 maart uit Engeland in Nederland aangekomen. Sedert die datum is de heer Nooij ge plaatst bij de afdeling Technische Op leidingen. -k Op 10 maart is de familie P. Phaff uit Jakarta met verlof in Neder land aangekomen. Ook is de familie L. J. Ooms uit Kisangani met verlof in Neder land aangekomen en wel op 26 maart. De heer A. Nijhof is, vergezeld van zijn gezin, op 31 maart met verlof uit Para maribo overgekomen. Op 31 maart is de familie J. D. Verwey uit Santarem in Neder land aangekomen. De familie A. L. Alons is op 4 april uit Surabaya met verlof in Nederland aangekomen. AMSTERDAM I J. A. J. Beerens (centr. doe. dienst) behaalde het diploma Studie Verklaring Bibliotheekclassificatie. De heer C. J. Driebergen (adm. org.) behaalde het voor het diploma Ambi Wisk. Meth. De heer C. G. van Nes (plann. contr.) voor SPD I. Mej. E. Kisjes (div. overseas) voor steno Engels en steno Frans. AMSTERDAM il De heer P. Martini (C.A.D.) voor Studie Verklaring Alfabetiseren. De heer L. Ravensloot (bedr. bur.) voor SPD II. De heer R. Tonkes (bedr. bur.) voor MBA. Voor het diploma procesoperator B. slaagden de heren H. K. M. Arens (verpakken) en K. Chr. v. d. Broek (brouwen). Voor Industr. Elektronica BC slaagden de heren D. J. Noordam (techn. dienst), M. Nijziel (sto- ringsd.) en M. P. A. Roelands (storingsd.) Voor het diploma bedrijfselektronica VIE slaagden de heren G. K. Burgers en H. H. Ibelings (beiden storingsdienst), F. J. Kristel en J. Visser (beiden meet- en regeltechn.). Voor het E.H.B.O.-diploma slaagden: R. B. M. Anink en D. J. Noordam (beiden techn. dienst), F. v. Gelder en A. M. Valkenburg (beiden mechn. werkpl.), W. Koch en P. Smet (beide garage), P. F. Theunis (verpakken), G. L. de Korte (techn. dienst), C. Janssen (bedr. zelfbesch.) en P. G. v. Lierop (int. dienst). Voor het diploma vorkheftruckrijden slaagden de heren B. D. de Jong en A. Camacho Parra (beiden belading). Voor de interne opleiding vorkheftruckchauffeur slaagden de heren Th. K. v. Bakel, O. Bollmann, Chin A Joe, J. W. v. Egmond, J. Garvia Carcia, J. A. Garcia Para, S. Gonzalez Rodriguez, A. P. Groen, W. N. Kleton, D. Ortuno Martinez, J. Or- tuno Martinez, J. M. Pazo Rivera, J. A. Rodriguez Mayo, P. G. Slinger, J. J. Smit, E. Timmer, F. G. Verberkt, J. Verhagen, R. A. van Vliet, H. H. Vrolijk, J. A. van Wessum, C. Yaque Velasco en J. Zijp. ZOETERWOUDE ROTTERDAM De heer K. R. J. Blauw (comp. centr.) slaagde voor diploma comm, bedr. econ.; de heer A. de Bruin (boekh.) voor SPD 2; de heer A. P. Groe nendijk (C.A.D.) voor reprografie evenals de heer M. J. Hoogwerf (C.A.D.); de heer L. Molenaar (C.V.A.) voor kredietadviseur; de heer G. Verbogt (C.A.D.) voor Studie Verklaring Alfab. Rangsch.; de heer H. J. Kievits (opleidingen) voor Metho dische Instructie voor opleidingsfunctionarissen en hoger bedrijfskader. DEN BOSCH De heer W. A. J. v. Dijk (adm. org.) voor repro grafie. Voor de opleiding industriële elektrotech niek EA slaagden de heren P. H. Koreman en A. C. A. Maas. Voor Industriële elektronica BE slaagden de heren A. P. A. Verbeek, J. T. T. Kersen, W. J. M. Toemen, G. Jansen en C. H. L. van Griensven. Het getuigschrift voor de opleiding Industriële electronica BE ontvingen de heren M. P. M. Dries- sen, R. G. de Groot, J. M. de Hoop, R. Jansden. J. H. M. Markies, C. Scheepens en J. C. J. v. d. Wiel. De volgende heren ontvingen een verklaring, dat zij met goed gevolg het eerste gedeelte van de cursus Industriële Electrotechniek hebben vol tooid: P. H. Koreman (wachtchef storingsd.) A. C. A. Maas (groepsleider storingsd.) J. W. Lathouwers (groepsleider storingsd.) W. G. M. van Rooy (groepsleider storingsd.) J. Kornaat (plant-inspector) DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw wil ik directie, chefs en collega's hartelijk dank zeggen voor de cadeaus en prachtige bloemstukken, die ik bij mijn pensio nering heb mogen ontvangen. J. Allart Gaarne willen juffrouw Hootsen en ik van deze gelegenheid gebruik maken om al diegenen bij zonder dank te zeggen, die zozeer hebben bij gedragen om ons 25-jarig jubileum tot een on vergetelijk gebeuren te maken. De receptie op vrijdag 14 maart in de Rotterdamse Raadskelder zal bij mijn vrouw en mij, bij juffrouw Hootsen en haar moeder blijven voortleven als een heel apart hoogtepunt; eigenlijk bestond de joyeuze ontvangst uit een reeks hoogtepunten: het aanbieden van beeldige bloemen, de fijne en geestige toespraken, de fraaie cadeaus, de tele grammen en bovenal de vele handen die werden geschud, waaruit mocht blijken dat veel tandheel kundig leed was vergeten en in ieder geval ver geven! Wij zijn de directie van Heineken dan ook bij zonder erkentelijk voor het feit dat ons deze uit nemende gelegenheid werd geboden op zulk een prettige en ongedwongen wijze dit jubileum te vieren. G. H. Hootsen C. N. J. de Vey Mestdagh Voor de vele blijken van belangstelling en felici taties welke ik zowel telefonisch, telegrafisch als persoonlijk ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubi leum mocht ontvangen, wil ik u gaarne hartelijk dankzeggen. 24

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 24